ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଖଣ୍ଡପଡ଼ା: ପୋଖରୀରେ ବୁଡ଼ି ପଞ୍ଚମ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ
  • ||
  • ଯଜ୍ଞର ପ୍ରସାଦ ଖାଇ ୫୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଲୋକ ଝାଡ଼ାବାନ୍ତି, ଖଲ୍ଲିକୋଟ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଶନିବାରଠୁ ପିଜି ନାମଲେଖା ଆବେଦନ, ୨୭ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ: ଜୁନ୍‌ ୨୨ରେ ଆଡମିଟ୍‌ କାର୍ଡ, ଜୁଲାଇ ୩ରୁ ୧୪ ପ୍ରବେଶିକା ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା-ନିମାପଡ଼ା ରାସ୍ତାରେ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଖୁଣ୍ଟକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର
  • ||
  • ରଥଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌...ନିର୍ମାଣସ୍ଥଳରେ ମୁଗୁର ଓ ନିହଣ ଶବ୍ଦର କମ୍ପନ, ଚାଲିଛି ତୁମ୍ବରେ ବିନ୍ଧ ଖୋଦେଇ
  • ||
  • ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ ମାରାଥନ୍‌ ପ୍ରଚାର: ଆଜି ଅଶ୍ୱିନୀ, ହେମାମାଳିନୀ ଓ ତୋମାରଙ୍କ କରିବେ ପ୍ରଚାର, ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର, ଭୂପେନ୍ଦ୍ର, ଅନୁଭବ, ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ବି ବୁଲିବେ
  • ||
  • ହରିୟାଣାରେ ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ନିଆଁ ଲାଗି ୮ ମୃତ, ୨୪ରୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଥମିବ ୫ମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାର, ସୋମବାର ୪୯ ଲୋକସଭା ଆସନରେ ଭୋଟିଂ
  • ||
  • IPL 2024: ଚିନ୍ନାସ୍ୱାମୀରେ ଆରସିବିକୁ ଭେଟିବ ସିଏସ୍‌କେ, ପ୍ଲେ-ଅଫ୍‌ ପାଇଁ ଶେଷ ସୁଯୋଗ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯ରୁ ବଢ଼ିବ ତାତିି, ୨୦ରୁ କଲବଲ କରିବ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଗ୍ରୀଷ୍ମପ୍ରବାହ: ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||

ଉତ୍ତରରେ ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀଙ୍କ ଜୋରଦାର ପ୍ରଚାର, କହିଲେ, ‘ମୁଁ ଜିତିଲେ ମାସକରେ ହଟାଇବି ଅଳିଆ ଗଦା’

ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର, ୧୫।୫: ବିଜେପି ବିଧାୟକ ପ୍ରାର୍ଥୀ ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ ମିଶ୍ର ଉତ୍ତର ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀରେ ଜୋରଦାର ପ୍ରଚାର କରିଛନ୍ତି । ସକାଳେ କଲ୍ୟାଣପୁର ପଞ୍ଚାୟତ, ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଗାଡ଼କଣ ଓ ରଙ୍ଗମାଟିଆରେ ରୋଡ ସୋ’ କରିଛନ୍ତି । ପ୍ରସାର ଭାରତୀ କେନ୍ଦ୍ର ନିକଟରୁ ଏକ ବିରାଟ ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ଯାଇ ଗାଡ଼କଣ ଅଳିଆ ଗଦା ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । କହିଲେ, ଅଳିଆ ଗଦା ପାଇଁ ଏଠାକାର ବାସିନ୍ଦାଙ୍କ ସହ ସ୍ଥାନୀୟ ସ୍କୁଲର ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଅସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକର ପରିବେଶରେ ରହୁଛନ୍ତି । ପ୍ରବଳ ଦୁର୍ଗନ୍ଧ ସହ ଚର୍ମ ରୋଗ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି । କିଛି ବାସିନ୍ଦାଙ୍କ ରହିବା ମୁସ୍କିଲ ହୋଇ ପଡ଼ିଲାଣି । ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ନେଇ ପୂର୍ବରୁ ଅନେକ ଥର ବିଜେପି ଧାରଣାରେ ବସିଛି । ମୁଁ ନିର୍ବାଚିତ ହେଲେ ମାସକ ମଧ୍ୟରେ ଅଳିଆ ଗଦା ଏଠାରୁ ହଟାଇବି । ସକାଳେ କଲ୍ୟାଣପୁର ପଞ୍ଚାୟତରେ ପ୍ରଚାର କରିଥିଲେ ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ । ସାଙ୍ଗରେ ଥିଲେ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଅପରାଜିତା ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ । ଉଭୟେ ପହଞ୍ଚିବା କ୍ଷଣି ଗାଁର ମହିଳା ପୁରୁଷମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କରିଥିଲେ । 

ପରେ ବିରାଟ ବାଇକ ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ପଞ୍ଚାୟତ ପରିକ୍ରମା କରି ବିକାଶ ପାଇଁ ଡବଲ ଇଞ୍ଜିନ ସରକାର ଗଠନ ନିମନ୍ତେ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ । ପଞ୍ଚାୟତରେ ପାନୀୟ ଜଳ ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରିବେ ବୋଲି ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଥିଲେ । ଦାଢ଼ା, ରଘୁନାଥପୁର, ବରିମୁଣ୍ଡ ଓ ଇଞ୍ଜଣା ଆଦି ୪ଟି ପଞ୍ଚାୟତର ଆରାଧ୍ୟ ଦେବତାଙ୍କୁ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା କରିଥିଲେ । ଢାୱା ସ୍ଥିତ ସୋମନାଥ ମନ୍ଦିରରେ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା କରିବା ପରେ ରୋଡ଼ ଶୋ ଖଇରାପଡ଼ା, ଗଣ୍ଡରପୁରର ସାହିବସ୍ତି ବୁଲି କଲ୍ୟାଣପୁର ସୋମନାଥ ମନ୍ଦିରରେ ଶେଷ ହୋଇଥିଲା । ଶୋଭାଯାତ୍ରାକୁ ପୂର୍ବତନ ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ସଦସ୍ୟ କୁନାଲ କୁମାର ରାଉତ, ବସନ୍ତ କୁମାର ପରିଡ଼ା, ବାବୁଲି ନନ୍ଦ, ଅଶୋକ କୁମାର ସେଠୀ, ବସନ୍ତ କୁମାର ତ୍ରିପାଠୀ, ପ୍ରଦୀପ କୁମାର ଜେନା, ନଗେନ କୁମାର ବିଶୋଇ, ରଶ୍ମିରେଖା ଜେନା ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ ।

  • prameyanews
  • PrameyaOdia
  • prameya
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.