ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଜଗନ ମୋହନ ରେଡ୍ଡୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ ମାମଲା, ହୋଇପାରନ୍ତି ଗିରଫ
  • ||
  • ଦକ୍ଷିଣ ମୋଡ଼ ନେଇ ନାକଚଣା ଦ୍ୱାରରେ ଲାଗିଲା ତାଳଧ୍ୱଜ, ଦର୍ପଦଳନ, ଆଜି ନନ୍ଦିଘୋଷର ଦକ୍ଷିଣ ମୋଡ଼
  • ||
  • ଆସୁଛି ଲଘୁଚାପ: ରବିବାରଠାରୁ ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୧୫ରୁ ୨୧ ଯାଏଁ ଉପକୂଳ ଏବଂ ଦକ୍ଷିଣ ଓଡ଼ିଶାରେ ବର୍ଷିବ
  • ||

ସୁପରଷ୍ଟାର ସିଦ୍ଧାନ୍ତଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲେ ରଚନା ବାନାର୍ଜୀ

କୋଲକାତା,୩୦/୦୩:ସୁପରଷ୍ଟାର  ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର ବିଜେପିରେ ଯୋଗ  ଦେବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି  ସିନେ ତାରକା ଓ ବଙ୍ଗଳା “ଦିଦି ନଂ  ୱାନ’ ସିରିଏଲ୍‌ର ଉପସ୍ଥାପିକା ତଥା  ହୁଗୁଳିର ତୃଣମୂଳ କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରାର୍ଥୀ  ରଚନା ବାନାର୍ଜୀ । ଏନେଇ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି ସିଦ୍ଧାନ୍ତ । ଦିନଥିଲା ଦୁହେଁ ତାରକା ଓଡ଼ିଆ ସିନେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ  ବେଶ୍‌ ସୁନାମ ଅର୍ଜନ କରିଥିଲେ ।  ରଚନା ବର୍ତ୍ତମାନ ହୁଗୁଳିରୁ ପ୍ରାର୍ଥୀ  ଟିକେଟ ପାଇସାରିଥିବାବେଳେ ସିଦ୍ଧାନ୍ତଙ୍କୁ  ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ଟିକେଟ ମିଳିବ କି ନାହିଁ  ଜଣାପଡ଼ିନାହିଁ । ତେବେ ରାଜନୈତିକ  ମହଲର ଧାରଣା, ୨୦୨୪ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ବିଜେପି ସୁପରଷ୍ଟାର ତଥା ଦୀର୍ଘ ଦିନର ରାଜନେତାଙ୍କୁ ଟିକେଟ ଦେବ । ଯଦିଓ ଓଡିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଜଣେ ଲୋକପ୍ରିୟ ନାୟକ ହେଲେ ମଧ୍ୟ  ସିଦ୍ଧାନ୍ତଙ୍କ ରାଜନୈତିକ କ୍ୟାରିଅର  ବହୁତ ଲମ୍ବା । ୨୦୦୯ ମସିହାରେ ସେ  ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ (ବିଜେଡି) ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭାବରେ ଓଡ଼ିଶାର ବ୍ରହ୍ମପୁର ଲୋକସଭା  ଆସନରୁ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରି ଜିତିଥିଲେ ।  ୨୦୧୪ ମସିହାରେ ସେ ସେହି ଆସନରୁ  ନିର୍ବାଚନରେ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିଥିଲେ  ଏବଂ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ପାଇଁ ସାଂସଦ  ହୋଇଥିଲେ । ୨୦୧୯ ମସିହାରେ  କିନ୍ତୁ ସେ ଟିକେଟ୍‌ ପାଇନଥିଲେ । ସେ ଗୁରୁବାର ଦିନ ବିଜେପିରେ ଯୋଗ  ଦେଇଛନ୍ତି । ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ  ତାଙ୍କୁ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ପ୍ରାର୍ଥୀ କରାଯାଇପାରେ । ତେବେ ସେ କେଉଁ  ଆସନରୁ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିପାରିବେ  ସେନେଇ ଗେରୁଆ ଶିବିରରୁ କାହାଠାରୁ  କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳିନାହିଁ ।   

ତେବେ ଏହାକୁ ନେଇ ହୁଗୁଳିର ତୃଣମୂଳ ପ୍ରାର୍ଥୀ ରଚନା ବାନାର୍ଜୀ ପାଲବାରର ସୁଗନ୍ଧା ଗ୍ରାମ  ପଞ୍ଚାୟତର ବିଭିନ୍ନ ଗ୍ରାମରେ ପ୍ରଚାର କରୁଥିବାବେଳେ ବିଜେପିରେ ତାଙ୍କର ବନ୍ଧୁ ଷ୍ଟାର ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର ପଚାରିବାରୁ  ସେ ସିଦ୍ଧାନ୍ତଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଥିଲେ ।  ସେ ବିଜେପି ବିରୋଧରେ ଲଢୁଛନ୍ତି  ଏବଂ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ବିଜେପିରେ ଯୋଗ  ଦେଇଥିବା ନେଇ ତାଙ୍କୁ ପଚରାଯିବାରୁ  ସେ କହିଛନ୍ତି, ମୁଁ ଦିଦିଙ୍କ ସହ  ଅଛି, ମୁଁ ଦିଦିଙ୍କ ସହ ରହିବି । ମୁଁ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ବିକାଶ ପାଇଁ ଲଢାଇ  କରୁଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ହୁଗୁଳି ଲୋକଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବି । ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ହୁଗୁଳିକୁ ଆସିଛି, ତେଣୁ ମୁଁ ହୁଗୁଳି  ବିଷୟରେ କହିବି । ମୁଁ ହୁଗୁଳିର  ବିକାଶ କରିବି । ଏହାପରେ, କିଏ  କୁଆଡେ ଯାଉଛି, କିଏ କେଉଁଠାରେ ଯୋଗ ଦେଉଛି, କିଏ କ’ଣ କହୁଛି ସେ  ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବାର ସମୟ ନାହିଁ ।  

ଏ ଦିନ ରଚନା ବାନାର୍ଜୀ ହୁଡ୍‌ଖୋଲା  ଗାଡିରେ ମହେଶପୁର ଗ୍ରାମରେ  ଜନସଂଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଏହା ପରେ  ସେ ଅହମଦାବାଦ ଗାଁର କାଳୀମନ୍ଦିରରେ  ପୂଜା ଦେଇଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଅଭିଯାନ  ଶଙ୍କରବାଟି ଜାରୁରା ଆରେଞ୍ଜଠାରୁ  ଦାଗାଚିଆ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରଚାର ଚାଲିଥିଲା ।  ବାଟରେ ସାଧାରଣ ଲୋକ ତାରକା  ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଭିଡ଼  ଜମାଇଥିଲେ । କେତେବେଳେ ହାତ  ମିଳାଇ, କେତେବେଳେ ହାତଯୋଡ଼ି  ଶୁଭେଚ୍ଛା ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ରଚନା ।

  • prameyanews
  • PrameyaOdia
  • prameya
  • General Election 2024
  • Odisha election 2024
  • lok sabha election 2024
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Rath Yatra

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.