ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ୟୁପିଏସ୍‌ସି ରେଜଲ୍ଟ, ୧୮୦ ଆଇଏଏସ୍., ୨୦୦ ଏଇପିଏସ୍‌, ୩୭ ଆଇଏଫଏସ କୃତ୍ତକାର୍ଯ୍ୟ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର ଅଦାଲତ ସଂଲଗ୍ନ ଔଷଧ ଦୋକାନରେ ପଶିଲା ବାରାହା
  • ||
  • ଆକାଶରୁ ନିଆଁ ବର୍ଷା, ଦିନ ସାଢ଼େ ୧୧ଟା ସୁଦ୍ଧା ସବୁ ଉତ୍ତପ୍ତ ସହର ପାଲଟିଲା ବାଲେଶ୍ୱର
  • ||
  • ବାରିପଦା: ପୋଖରୀ ରେ ଗାଧୋଉଥିବା ବେଳେ ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଆସିଲା ବିଜେପି ଦ୍ବିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା, ୨୧ ବିଧାନସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ନା ଘୋଷଣା, ୧୪ ଆସନ ପାଇଁ ଛାଣ୍ଡିନି ଅଙ୍କ
  • ||
  • ମାଟ୍ରିକ୍‌ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀଙ୍କ ତଥ୍ୟ ସଂଶୋଧନ, ଶେଷ ସୁଯୋଗ ଆଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ରଥଯାତ୍ରା ଦ୍ୱିତୀୟ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ: ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ନବଯୌବନ ଦର୍ଶନ, ନେତ୍ରଉତ୍ସବ ଓ ଶ୍ରୀଗୁଣ୍ଡିଚା ଚାଲେଞ୍ଜ ହେବ
  • ||
  • IPL 2024: ଇଡେନ୍‌ରେ କୋଲକାତା-ରାଜସ୍ଥାନ ମୁକାବିଲା, ଶୀର୍ଷ ସ୍ଥାନ ପାଇଁ ହେବ ଲଢ଼େଇ
  • ||
  • ପବିତ୍ର ଅଶୋକାଷ୍ଟମୀ: ମହାପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀଲିଙ୍ଗରାଜଙ୍କ ରୁକୁଣା ରଥଯାତ୍ର, ମଧ୍ୟାହ୍ନ ସାଢ଼େ ୧୨ଟାରେ ପହଣ୍ଡି, ସାଢ଼େ ୩ଟାରେ ରଥ ଟଣା
  • ||
  • ଆଗକୁ ଭୟାନକ ଅଗ୍ନି ବର୍ଷା, ୪୫ ଛୁଇଁବ ତାପମାତ୍ରା: ସପ୍ତାହ ଯାଏ କମିବନି ତାତି
  • ||

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ବିସ୍ଫୋରଣ ଘଟଣା: IED ଯୋଗୁଁ ବିସ୍ଫୋରଣ ହୋଇଥିବା କହିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ସିଦ୍ଧରମୈୟା, ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି...

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଶୁକ୍ରବାର ଅପରାହ୍ନରେ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁର ହ୍ବାଇଟ୍ ଫିଳ୍ଡ୍ ଅଞ୍ଚଳର ଏକ ଲୋକପ୍ରିୟ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରେ ଏକ ତୀବ୍ର ବିସ୍ଫୋରଣରେ ଅତି କମରେ ୧୦ ଜଣ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ରାମେଶ୍ବରମ୍ କାଫେ ନାମକ ଏହି ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟର ଡାଇନିଂ ଏରିଆରେ ଏହି ବିସ୍ଫୋରଣ ହୋଇଛି । ଏହି ସମୟରେ ଅନେକ ଆଇଟି କମ୍ପାନୀର କର୍ମଚାରୀ ମାନେ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ କରୁଥିଲେ ।  

 ବିସ୍ଫୋରଣ ସ୍ଥ ପରିଦର୍ଶନ କରିଥିବା କର୍ଣ୍ଣାଟକର ଡିଜିପି ଆଲୋକ ମୋହନ କହିଛନ୍ତି ଯେଫରେନସିକ୍ ସାଇନ୍ସ ଲାବୋରେଟୋରୀର ରିପୋର୍ଟ ବିନା ବିସ୍ଫୋରଣର କାରଣ ବିଷୟରେ କହିବା ଠିକ୍ ହେବ ନାହିଁ । ଏଭଳି ସମୟରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ସିଦ୍ଧରମୈୟା କିନ୍ତୁ ସୂଚାଇ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ବିସ୍ଫୋରଣ IED ଦ୍ୱାରା ହୋଇଛି । ମୁଁ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ବରିଷ୍ଠ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇଛି । ସେମାନେ ମୋତେ ଯାହା ଜଣାଇଲେ ତାହା ହେଲା, ଜଣେ ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତି ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟକୁ ଏକ ବ୍ୟାଗ୍ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ । ସେ ଏକ ଟୋକନ୍ କିଣି ଖାଦ୍ୟ ଖାଇଥିଲେ । ପରେ ସେ ବୋମା ନେଇଥିବା ବ୍ୟାଗ ଛାଡିଥିଲେ । ପୋଲିସ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି ବୋଲି ସିଦ୍ଧରମୈୟା ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ କହିଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହା ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣ କି ବୋଲି ପଚରାଯିବାରୁ ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି ବୋଲି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ।


News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.