ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫେରିଲା ଗ୍ରୀଷ୍ମ ପ୍ରବାହ, ୩୧ ଯାଏଁ ତାପମାତ୍ରା ୨ ରୁ ୪ ଡିଗ୍ରୀ ବଢିବ, ଗୁଳୁଗୁଳି ସାଙ୍ଗକୁ କଲବଲ କରିବ ତାତି
  • ||

'ସିକନ୍ଦର'ରେ ରଶ୍ମିକାଙ୍କ ଏଣ୍ଟ୍ରି, ଭାଇଜାନଙ୍କ ସହ ଆସିବେ ନଜର

ମୁମ୍ବାଇ,୯।୫: ପୁଣିଥରେ ଇଦରେ ଧମାକା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଭାଇଜାନ ସଲମାନ ଖାନ । ଅଭିନେତା ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ 'ସିକନ୍ଦର' ସହ ଫେରୁଛନ୍ତି । ତେବେ ଇଦରେ ଅଭିନେତା ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟଲ ଓ ରିଲିଜ ତାରିଖ ଘୋଷଣା କରିଥିବା ବେଳେ  ଫିଲ୍ମରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ କେଉଁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନଜର ଆସିବେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ । ଏହାରି ମଧ୍ୟରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ନିର୍ମାତା ଫିଲ୍ମର ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ନାଁ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ସିକନ୍ଦରରେ ଏକ ନିଆରା ଯୋଡି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ରଶ୍ମିକା ମନ୍ଦାନା ସଲମାନଙ୍କ ସହ ସ୍କ୍ରିନ ସେୟାର କରିବେ ।

ଏନେଇ ଏକ୍ସରେ ସାଜିଦ ନାଦିଆଡୱାଲା ସଲମାନ ଖାନ ଏବଂ ଏଆର ମୁରୁଗାଦୋସଙ୍କ ସହ ରଶ୍ମିକାଙ୍କ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋ ସେୟାର କରି ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ''ସିକନ୍ଦରରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ରଶ୍ମିକା ମନ୍ଦନାଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ । ଇଦ୍ ୨୦୨୫ରେ ତାଙ୍କର ଅନ୍-ସ୍କ୍ରିନ୍ ମ୍ୟାଜିକ୍ ଦେଖିବାକୁ ଅପେକ୍ଷାରେ ରହିଛୁ। '' ସେପଟେ ରଶ୍ମିକା ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁସି ବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି । ସେ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଷ୍ଟୋରୀରେ ସମାନ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହାକୁ ସେୟାର କରି ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଆପଣମାନେ ମୋତେ ପଚାରୁଥିଲେ କ'ଣ ସରପ୍ରାଇଜ ଦେବି ବୋଲି । ଏ ହେଉଛି ସେହି ସରପ୍ରାଇଜ । ମୁଁ 'ସିକନ୍ଦର' ଫିଲ୍ମର ଏକ ଅଂଶ ହୋଇଥିବାରୁ ବେଶ ଖୁସି ଏବଂ ନିର୍ମାତାଙ୍କୁ କୃତଜ୍ଞତା ଜଣାଉଛି ।

ରଶ୍ମିକା ଏବଂ ସଲମାନ ଜୁନ ମାସରୁ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ସଲମାନ ଏବଂ ସାଜିଦ ପୁଣିଥରେ ସିକନ୍ଦରଙ୍କ ସହ ଏକାଠି କାମ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଏହାପୂର୍ବରୁ ଦୁହେଁ କିକ୍‌ରେ ଏକାଠି କାମ କରିଥିଲେ । ଗଜିନି ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଆର୍ ମୁରୁଗାଦୋସ୍ ଏହି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେବେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସଲମାନଙ୍କ ସହ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ କାମ କରିବେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ । ଏଥିସହ ରଶ୍ମିକାଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ସଲମାନଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଥର ସ୍କ୍ରିନ ସେୟାର କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.