ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯଜ୍ଞର ପ୍ରସାଦ ଖାଇ ୫୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଲୋକ ଝାଡ଼ାବାନ୍ତି, ଖଲ୍ଲିକୋଟ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଶନିବାରଠୁ ପିଜି ନାମଲେଖା ଆବେଦନ, ୨୭ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ: ଜୁନ୍‌ ୨୨ରେ ଆଡମିଟ୍‌ କାର୍ଡ, ଜୁଲାଇ ୩ରୁ ୧୪ ପ୍ରବେଶିକା ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା-ନିମାପଡ଼ା ରାସ୍ତାରେ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଖୁଣ୍ଟକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର
  • ||
  • ରଥଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌...ନିର୍ମାଣସ୍ଥଳରେ ମୁଗୁର ଓ ନିହଣ ଶବ୍ଦର କମ୍ପନ, ଚାଲିଛି ତୁମ୍ବରେ ବିନ୍ଧ ଖୋଦେଇ
  • ||
  • ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ ମାରାଥନ୍‌ ପ୍ରଚାର: ଆଜି ଅଶ୍ୱିନୀ, ହେମାମାଳିନୀ ଓ ତୋମାରଙ୍କ କରିବେ ପ୍ରଚାର, ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର, ଭୂପେନ୍ଦ୍ର, ଅନୁଭବ, ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ବି ବୁଲିବେ
  • ||
  • ହରିୟାଣାରେ ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ନିଆଁ ଲାଗି ୮ ମୃତ, ୨୪ରୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଥମିବ ୫ମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାର, ସୋମବାର ୪୯ ଲୋକସଭା ଆସନରେ ଭୋଟିଂ
  • ||
  • IPL 2024: ଚିନ୍ନାସ୍ୱାମୀରେ ଆରସିବିକୁ ଭେଟିବ ସିଏସ୍‌କେ, ପ୍ଲେ-ଅଫ୍‌ ପାଇଁ ଶେଷ ସୁଯୋଗ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯ରୁ ବଢ଼ିବ ତାତିି, ୨୦ରୁ କଲବଲ କରିବ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଗ୍ରୀଷ୍ମପ୍ରବାହ: ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||

ସଲମାନ୍‌ଙ୍କ ଘର ଆଗରେ ଗୁଳିକାଣ୍ଡର ବଡ଼ ଅପଡେଟ୍‌; ହରିୟାଣାରୁ ଧରା ପଡ଼ିଲା ଷଷ୍ଠ ଅଭିଯୁକ୍ତ

Image source: TV9

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୪/୦୫: ସଲମାନ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଘର ଗାଲାସ୍କି ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ଆଗରେ ଫାୟାରିଂ ମାମଲାରେ ଷଷ୍ଠ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ ହୋଇଛି। ଏହି ମାମଲାରେ ଲରେନ୍ସ ଗ୍ୟାଙ୍ଗର ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି। ମାମଲାକୁ ଏକ ମାସରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତିଗଲାଣି କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ ପ୍ରତ୍ୟେକଟି ଛୋଟ-ବଡ଼ ଦିଗ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେଉଛି। ପୋଲିସ ଦ୍ୱାରା ଧରାପଡିଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତର ନାଁ ହରପାଲ ସିଂହ ଏବଂ ସେ ହରିୟାଣାର ଫରିଦାବାଦରୁ ଧରାପଡିଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଆଜି ଏମ୍‌ସିଓସିଏ କୋର୍ଟରେ ହାଜର ହେବେ।

ଅଭିଯୁକ୍ତର ନାଁ ହରପାଲ ସିଂ, ବୟସ ୩୪ ବର୍ଷ। ହରପାଲକୁ ମୁମ୍ବାଇ କ୍ରାଇମ ଟିମ୍‌ ତାର ନିଜ ସହରରୁ ଗିରଫ କରିଛି। ମଙ୍ଗଳବାର ସକାଳେ ହରପାଲ ସିଂକୁ ମୁମ୍ବାଇ ଅଣାଯାଇଛି ଏବଂ ଏମ୍‌ସିଓସିଏ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯାଉଇଛି। ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ହରପାଲ ବିଷୟରେ ପୋଲିସ ସୂଚନା ପାଇଥିଲା। ସୂଚନାନୁସାରେ, ଯେତେବେଳେ ଏହି ମାମଲାରେ ଧରାଯାଇଥିବା ଲରେନ୍ସ ଗ୍ୟାଙ୍ଗର ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଅପରାଧୀ ମହମ୍ମଦ ରଫିକ୍ ଚୌଧୁରୀକୁ ପୋଲିସ ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା, ସେତେବେଳେ ହରପାଲ ସିଂ ବିଷୟରେ ପୋଲିସ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲା। ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଘର ବାହାରେ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିବାରୁ ହରପଲ ରାଫିକ୍‌କୁ ୨ ରୁ ୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦେଇଥିଲା।

ସୂଚନାଥାଉକି, ଏହି ମାମଲାରେ ବିଷ୍ଣୋଇ ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଆସିଥିବା ପରେ ଏହା ଏକ ନୂଆ ମୋଡ଼ ନେଇଥିଲା। ନିକଟରେ ସଲମାନ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସୋମି ଅଲି ସଲମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ବିଷ୍ଣୋଇ ସମ୍ପ୍ରଦାୟକୁ କ୍ଷମା ମାଗିବା ସହ ସଲମାନଙ୍କ ସୁରକ୍ଷାକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତା ବଢ଼ାଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ବିଷ୍ଣୋଇ ସମ୍ପ୍ରଦାୟ ତାଙ୍କ କ୍ଷମା ପ୍ରାର୍ଥନାକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଥିଲେ। ବରଂ ସେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ସଲମାନ ଖାନ ଆସି କ୍ଷମା ମାଗନ୍ତି, ତେବେ ବିଷ୍ଣୋଇ ସମାଜ ତାଙ୍କୁ ଏହାର ନିୟମ ଆଧାରରେ କ୍ଷମା କରିପାରେ। ଏହି ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ପ୍ରାୟ ଏକ ମାସ ପୂର୍ବେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଘର ଗାଲାକ୍ସି ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ବାହାରେ ସକାଳେ ଗୁଳି ବିନିମୟ ହୋଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ପୋଲିସ ପ୍ରଶାସନ କଠୋରତା ଦେଖାଇ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚକୁ ମାମଲା ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଥିଲା।

 

 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.