ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କାମାକ୍ଷାନଗର: ଅଜଣା ଗାଡ଼ି ଧକ୍କା ରେ ସାଇକେଲ ଆରୋହୀ ଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବିରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ ରାସ୍ତା ରୋକ
  • ||
  • ଆସିଲା ବିଜେଡି ଷଷ୍ଠ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା, ଚମ୍ପୁଆରୁ ସନାତନ ମହାକୁଡ଼, ବଡଚଣାରୁ ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀପ ରାୟଙ୍କ ରାସ୍ତାରେ ନିହାର କଣ୍ଟା ! ପ୍ରାର୍ଥୀ ଚୟନକୁ ନେଇ ଦେଖା ଦେଇଛି ବିବାଦ
  • ||
  • ଆଜି ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ୟୁଜିସି-ନେଟ୍‌ ଜୁନ୍‌ ସେସନ୍‌-୨୦୨୪ ଆବେଦନ ପ୍ରକ୍ରିୟା
  • ||
  • ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଆମ୍ଵୁଲାନ୍ସ, ଦୁଇ ଶିଶୁଙ୍କ ଆଖି ଆଗରେ ଚାଲିଗଲା ବାପା-ମାଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ହୀରାକୁଦରେ ଡଙ୍ଗା ବୁଡି ଟ୍ରାଜେଡି: ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ଜଣେ ଏବେ ବି ନିଖୋଜ
  • ||
  • ମେ'୧ରୁ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ବନ୍ଦ ରହିବ ଭିତରକନିକା
  • ||
  • ଶନିବାର ବାହୁଡ଼ିବେ ମହାପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀଲିଙ୍ଗରାଜ: ଦିନ ସାଢ଼େ ୧ରେ ପହଣ୍ଡି, ସାଢେ ୩ଟାରେ ରଥଟଣା
  • ||
  • ଶନିବାର ବିଶ୍ବପ୍ରସିଦ୍ଧ ରଥଯାତ୍ରା ପ୍ରଥମ ସମନ୍ୱୟ ବୈଠକ, ଅଧ୍ୟକ୍ଷତା କରିବେ ଆର୍‌ଡିସି
  • ||
  • ଆଜି ବି ଅତି ଭୀଷଣ ଗ୍ରୀଷ୍ମପ୍ରବାହ, ୨୧ ଯାଏ ନିସ୍ତାର ନାହିଁ, କାଳବୈଶାଖୀ ପାଇଁ କମିପାରେ ତାତି
  • ||
  • IPL ୨୦୨୪: ଆଜି ଦିଲ୍ଲୀ-ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଲଢ଼େଇ, କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ ଗଡ଼ ଧ୍ୱଂସ ପଥରେ ସନରାଇଜର୍ସ
  • ||
  • ହୀରାକୁଦରେ ଡଙ୍ଗା ବୁଡି ଟ୍ରାଜେଡି, ଦୁଇ ମୃତ, ୭ ନିଖୋଜ, ସକାଳୁ ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ
  • ||

ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସକୁ ଝଟ୍‌କା: ଫିଟନେସ୍‌ ଟେଷ୍ଟରେ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ ଫେଲ୍‌ !

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଦୁନିଆର ଏକ ନମ୍ବର ଟି-୨୦ ବ୍ୟାଟର ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବଙ୍କୁ ନେଇ ସସପେନ୍ସ ଲାଗି ରହିଛି । ସ୍ପୋର୍ଟସ୍‌ ହାର୍ନିଆ ସର୍ଜିରୀ ପରେ ଯଦିଓ ସେ ସୁସ୍ଥ ହେଉଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆଇପିଏଲର କେତୋଟି ମ୍ୟାଚ୍‌ ଖେଳିପାରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି । ଏପରିକି ସେ ଆଇପିଏଲର ୧୭ ତମ ସଂସ୍କରଣରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିନପାରନ୍ତି ବୋଲି ମଧ୍ୟ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି । ଯାହାକୁ ନେଇ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଏବଂ ଏହାର ଅଧିନାୟକ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଚିନ୍ତାରେ ପଡ଼ିଛନ୍ତି । 

କ୍ରିକ୍‌ବଜ୍‌ର ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ, ମଙ୍ଗଳବାର ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାରଙ୍କ ଫିଟନେସ୍‌ ଟେଷ୍ଟ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ସେ ଏଥିରେ ଫେଲ୍‌ ହୋଇଛନ୍ତି । ଆଉ ଏବେ ତାଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ଏକ ସୁଯୋଗ ଦିଆଯିବ । ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୧ରେ ପୁଣି ଥରେ ଫିଟନେସ୍‌ ନେଇ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ  ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ । ଅର୍ଥାତ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ କେତୋଟି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଖେଳିବା ଅସମ୍ଭବ କହିଲେ ଭୁଲ ହେବ ନାହିଁ । ଯଦି ଆଗାମୀ ଟେଷ୍ଟରେ ସେ ସଫଳ ହୁଅନ୍ତି ତଥାପି ସେ ସାଙ୍ଗେସାଙ୍ଗେ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇପାରିବେ ନାହିଁ । 

ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଟିମ୍‌ର ମିଡିଲ୍‌ ଅର୍ଡରର ବ୍ୟାକ୍‌ବୋନ୍‌ କୁହାଯାଉଥିବା ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ ଯଦି ମ୍ୟାଚ୍‌ ଖେଳିନପାରନ୍ତି ତେବେ ଟିମ୍‌ ପାଇଁ ଅସୁବିଧା ହେବ ନିଶ୍ଚୟ । କାରଣ ମିଡିଲ ଅର୍ଡରରେ ଦ୍ରୁତ ରନ୍‌ କରିବାକୁ ଦଳ ଲାଗି ଆହ୍ବାନ ସୃଷ୍ଟି କରିବ । ସେପଟେ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ପରିବର୍ତ୍ତେ ଦଳ ପାଖରେ ବ୍ୟାକଅପ୍ ପ୍ଲାନ ବି ରହିଛି । ପଞ୍ଜାବର ବାମହାତି ବ୍ୟାଟର ନେହାଲ ବଢ଼େରା ଏବଂ କେରଳର ଦମଦାର ବ୍ୟାଟର ବିଷ୍ଣୁ ବିନୋଦ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସରେ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି । 

ନେହାଲଙ୍କୁ ଗତ ସିଜନରେ ଦଳ ସୁଯୋଗ ଦେଇଥିଲା ଏବଂ ସେ ଫିନିସର ଭାବେ ଖୁବ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ । ସେ ୧୪ଟି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ୨୬ରୁ ଅଧିକ ଆଭେରେଜ୍‌ ସହ ୨୪୧ ରନ୍‌ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍‌ ରେଟ୍‌ ୧୪ ୫ ରନ୍‌ରୁ ଅଧିକ ଥିଲା । ବିଷ୍ଣୁ ବିନୋଦ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ଭଲ ବିକଳ୍ପ । ଆଇପିଏଲରେ ତାଙ୍କୁ କେବଳ ୬ଟି ମ୍ୟାଚ୍‌ ଖେଳିବାକୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିଥିଲା । 

ମୁମ୍ବାଇ ପାଖରେ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବଙ୍କ ବିକଳ୍ପ ଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ତାଙ୍କର ସୁସ୍ଥ ହେବା ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତ୍ବ ବହନ କରେ । ସେପଟେ ଯଦି ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ ଖେଳିନପାରନ୍ତି ତେବେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ପାଇଁ ଚିନ୍ତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । କାରଣ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ସ୍ଥାନ ନେଇଥିବା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ନୂଆ ଅଧିନାୟକ ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କ ଉପରେ ୨୦୨୪ ଆଇପିଏଲରେ ଚାପ୍‌ ରହିବା ସ୍ବଭାବିକ ।

 

  • IPL 2024
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.