ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି କ୍ରିକେଟ୍ ବିଶ୍ୱକପ୍ ୨୦୨୪: ସେଣ୍ଟ୍‌ଭିନ୍‌ସେଣ୍ଟରେ ସାମ୍ନାସାମ୍ନି ହେବେ ବାଂଲାଦେଶ- ନେଦରଲାଣ୍ଡ୍‌ସ
  • ||
  • ଜୁନ୍ ୧୮ରେ ବାରାଣସୀ ଯିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି, ତୃତୀୟ ପାଳିରେ ହେବ ପ୍ରଥମ ଗସ୍ତ
  • ||
  • ଅରୁଣାଚଳର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ଶପଥ ନେବେ ପେମା ଖାଣ୍ଡୁ, ସମାରୋହରେ ସାମିଲ୍ ହେବେ ଜେପି ନଡ୍ଡା, ଅମିତ ଶାହ
  • ||
  • ବିଧାୟକ ପଦରୁ ସପା ମୁଖ୍ୟ ଅଖିଳେଶ ଯାଦବଙ୍କ ଇସ୍ତଫା
  • ||
  • ପୁରୀ : ଖୋଲିଲା ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ୪ ଦ୍ବାର, ମଙ୍ଗଳ ଆଳତି ଦର୍ଶନ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମୋହନ ଚରଣ ମାଝୀ
  • ||

G-20 ସମ୍ମିଳନୀକୁ ନେଇ ଏମିତି ଟ୍ୱିଟ୍ କଲା ସ୍ୱିଗି: ୟୁଜର୍ସ କହିଲେ, 'ପିଲାଦିନ ମନେ ପଡିଗଲା'

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୦/୯: ଦେଶବାସୀଙ୍କ ନଜର ଏବେ G20 ସମ୍ମିଳନୀ ଉପରେ ରହିଛି । ଆୟୋଜନରେ ଅତିଥିଙ୍କ ସ୍ୱାଗତଠୁ ଆରମ୍ଭ କରି ହୋଷ୍ଠ ମୋଦିଙ୍କ ଅନ୍ଦାଜ ସବୁକିଛି ଲୋକଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣ କରୁଛି । ଏହା ମଧ୍ୟରେ ସ୍ୱିଗୀର ଏକ ଟ୍ୱିଟ୍ ମଧ୍ୟ ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣ କରୁଛି । ଯଦିଓ ଏହା ଏକ ଫୁଡ୍ ଡେଲିଭରୀ ସର୍ଭିସ୍, କିନ୍ତୁ ନିକଟରେ ଜି୨୦ ଉପରେ ଏକ ଖାସ୍ ଟ୍ୱିଟ୍ ଜରିଆରେ ଲାଇମଲାଇଟ୍ ସଂଗ୍ରହ କରୁଛି ସ୍ୱିଗୀ ।

ଗୋଟେ ପଟେ ଜି୨୦ ସମ୍ମିଳନୀରେ ଗୁରୁତର ମୁଦ୍ଦା ଉପରେ ଆଲୋଚନା ଜାରି ରହିଛି । ଅନ୍ୟପଟେ ସ୍ୱିଗୀ ଏହି ଟ୍ରେଣ୍ଡିଂ ମୁଦ୍ଦାରେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣ କରିଛି । ସ୍ୱିଗୀ ନିଜ ଟ୍ୱିଟରେ ଏକ ଚା କପ୍ ଦର୍ଶାଇଛି । ଖାସ୍ କଥା ହେଉଛି ଚା କପ୍ ଚାରିପଟେ ପାର୍ଲେ-ଜି ବିସ୍କୁଟ ରଖାଯାଇଛି । ତାହା ପୁଣି ଗଣି ଗଣି ୨୦ଟି ବିସ୍କୁଟ । ଏଥିରେ କ୍ୟାପ୍ସନ ଲେଖାଯାଇଛି କି ମୋ ପାର୍ଲେ-ଜି ୨୦ ସମ୍ମିଳନୀରେ ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ । ଏହିଭଳି ପାର୍ଲେ-ଜି ବାହାନାରେ ସ୍ୱିଗୀ ମଧ୍ୟ ଜି-୨୦ ସମ୍ମିଳନୀର ଟ୍ରେଣ୍ଡରେ ନିଜକୁ ସାମିଲ କରିଛି । 



ଏହି ଟ୍ୱିଟ ବାହାନାରେ ସ୍ୱିଗୀ ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ପିଲାଦିନ ମନେ ପକାଇ ଦେଇଛି । ଜଣେ ୟୁଜର ଏହି ଟ୍ୱିଟକୁ ଦେଖି ଲେଖିଛନ୍ତି କି ‘ମୋତେ ମୋ ପିଲାଦିନ ମନେ ପଡିଗଲା ।’ କିଛି ୟୁଜର୍ସ ସ୍ୱିଗୀର ଏହି କ୍ରିଏଟିଭିଟିକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି । ତେବେ କିଛି ୟୁଜର୍ସ ସ୍ୱିଗୀର ସର୍ଭି ଉପରେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ରାଗ ଜାହିର କରିଛନ୍ତି । କିଛି ୟୁଜର୍ସ ମଜାଳିଆ ଇମୋଜୀ ସହିତ ଏଥିରେ କମେଣ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି । 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.