ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଜୁଲାଇ ୨୨ରେ ସଂସଦର ବଜେଟ ଅଧିବେଶନ, ୨୧ରେ ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ ଡାକିଲେ ସଂସଦୀୟ ବ୍ୟାପାର ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର:ଓଲଟିଲା ପରିବା ବୋଝେଇ ପିକଅପ ଗାଡି, ଜଣେ ଗୁରୁତର ୫ ଆହତ
  • ||
  • ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଗସ୍ତ ପାଇଁ ଆଜି ଦଳ ଘୋଷଣା, ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ଅଧିନାୟକ ମୁଖ୍ୟ ଦାବିଦାର ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ
  • ||
  • ମାଟ୍ରିକ୍‌ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟାରୀ ପରୀକ୍ଷା: ଆସନ୍ତା ୨୧ରୁ ୩୧ ତାରିଖ ଯାଏଁ ଚାଲିବ
  • ||
  • ସୁନାବେଶରେ ଦର୍ଶନ ଦେବେ ବ୍ରହ୍ମାଣ୍ଡନାଥ,୧୩୮ ପ୍ରକାର ରତ୍ନଖଚିତ ଅଳଙ୍କାର ଲାଗି ହେବେ ଚତୁର୍ଦ୍ଧାମୂର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ବର୍ଷାରେ ଭିଜିବ ଓଡ଼ିଶା, ଆଗାମୀ ୪ ଦିନ ଯାଏଁ ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ନେଇ ସତର୍କତା ଜାରି, ଶୁକ୍ରବାର ପୁଣି ଲୁଘଚାପ
  • ||

ଟ୍ୱିଟରରୁ କାହିଁକି ପରାଗ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କୁ ବାହାର କରାଯାଇଥିଲା, ଜାଣନ୍ତୁ ପ୍ରକୃତ କାରଣ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୭/୯: ଗତ ବର୍ଷ ଏଲନ ମସ୍କ ପୂର୍ବତନ ସିଇଓ ପରାଗ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କୁ କମ୍ପାନୀରୁ ବିଦା କରିଦେଇଥିଲେ । ସେ ଏହାର କାରଣ ଜଣାଇଥିଲେ କି ପରାଗ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଦାବିକୁ ପୁରା କରିପାରୁନଥିଲେ । ତେଣୁ ତାଙ୍କୁ ବିଦା କରାଯାଇଥିଲା । ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ପରାଗଙ୍କୁ ବାହାର କରିବାର ପ୍ରକୃତ କାରଣ । 

 

ଆମେରିକୀୟ ଲେଖକ ତଥା ସାମ୍ବାଦିକ ୱାଲ୍ଟରଙ୍କ ଲିଖିତ ପୁସ୍ତକ ‘ଏଲନ ମସ୍କ’ରେ ମସ୍କଙ୍କୁ ନିୟମ ଭାଙ୍ଗୁଥିବା ମଣିଷ ଦର୍ଶାଯାଇଛି । ସେହିଭଳି ୱାଲ ଷ୍ଟ୍ରିଟ୍ ଜର୍ଣ୍ଣାଲ ଏହା କୁହେ କି ମସ୍କ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଭଲ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତି । ଗତ ବର୍ଷ ଡିସେମ୍ବରରେ ମସ୍କ ‘ଟ୍ୱିଟର ଫାଇଲ୍ସ’ ସିଜନ ୨ ଜାରି କରିଥିଲା । ଏଥିରେ ଖୁଲାସା କରାଯାଇଥିଲା କି ମାଇକ୍ରୋବ୍ଲଗିଂ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଏକ ଗୁପ୍ତ ଗ୍ରୁପ୍ ଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ତତ୍କାଳୀନ ସିଇଓ ଅଗ୍ରୱାଲ, ଟ୍ରଷ୍ଟ ଏବଂ ସୁରକ୍ଷା ପର୍ମର ଗ୍ଲୋବାଲ୍ ହେଡ୍ ୟୋଏଲ୍ ରୋଥ୍ ସାମିଲ ଥିଲେ ଯେଉଁମାନେ କଣ୍ଟ୍ରୋଭର୍ସିଆଲ୍ ଡିସିସନ୍ ନେଇଥିଲେ । 

 

ଗତ ବର୍ଷ ଏଲନ ମସ୍କ ୪୪ ଅରବ ଡଲାରରେ ଟ୍ୱିଟର କିଣିବା ପାଇଁ ଅଫର ଦେଇଥିଲେ । ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ଟ୍ୱିଟର ସେୟାର ହୋଲ୍ଡର ବିରୋଧ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ପରେ ଡିଲ୍ ପକ୍କା ହୋଇଥିଲା ଏବଂ କିଛି ଦିନ ପରେ ପରାଗ ଏବଂ ମସ୍କଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବୋଟ୍ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ନେଇ ବିବାଦ ହୋଇଥିଲା । ଏହା ପରେ ମାମଲା କୋର୍ଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା । ଡିଲକୁ ସେହି ରାଶିରେ ଫିକ୍ସ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ପରେ ଟ୍ୱିଟର ମସ୍କଙ୍କର ହୋଇଗଲା । 

 

୨୦୨୨ରେ ଯେବେ ମସ୍କ ଟ୍ୱିଟର ଉପରେ କବଜା କଲେ ସେବେ ଏଲନ ଅଗ୍ରୱାଲ ଏବଂ ପୂର୍ବତନ ଲିଗଲ ଏଣ୍ଡ ପବ୍ଲିକ୍ ପଲିସି ମେଜର ବିଜୟା ଗଡ୍ଡେଙ୍କୁ ସୂଚିତ କଲେ କି କମ୍ପାନୀ ସହିତ ତାଙ୍କ ରୋଜଗାର ସମାପ୍ତ ହୋଇଯାଇଛି । ସେହିଭଳି ୨ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ମୋଟା ଏଗଜିଟ୍ ପ୍ୟାକେଜ୍ ମଧ୍ୟ ମିଳିବାର ଥିଲା । କହିରଖୁଛୁ ଅଗ୍ରୱାଲ ଶେଷ ଥର ୬ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୨ରେ ଟ୍ୱିଟରରେ ଆକ୍ଟିଭ୍ ଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ମେଟା ଥ୍ରେଡ୍ସ ସହିତ କୌଣସି ବି ଅନ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଆକ୍ଟିଭ୍ ଦେଖାଯାଇନଥିଲା ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.