ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯାନ୍ତ୍ରିକ ତ୍ରୁଟି ଯୋଗୁଁ ଚିଲିକାରେ ପୁଣି ଫସିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ଡଙ୍ଗା, ଦୀର୍ଘ ଏକଘଣ୍ଟା ପରେ ଉଦ୍ଧାର ହେଲେ ୩୦ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ଓଡ଼ିଶା ଆସିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ, ରାଜ୍ୟବାସୀଙ୍କୁ ଦେବେ ୧୯,୬୦୦ କୋଟିର ପ୍ରକଳ୍ପ ଭେଟି
  • ||
  • ପୁଲିସକୁ ଢେଲାମାରି ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ ଅଭିଯୋଗ: ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ପାକା ଗିରଫ, ଭାଇ ଫେରାର
  • ||
  • ଆଜି ସରିବ ମାଟ୍ରିକ୍‌ ପରୀକ୍ଷା: ଭାଇରାଲ୍‌ ଓ ଲିକ୍‌ ଗୁଜବର ଘଟୁନି ଅନ୍ତ, କ୍ରାଇମ୍‌ବ୍ରାଞ୍ଚ୍‌ରେ ବୋର୍ଡ ଏତଲାର ଫଳ ଶୂନ୍ୟ
  • ||
  • WPL-2024: ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସର ଦମଦାର ପ୍ରଦର୍ଶନ, ଗୁଜରାଟକୁ ୨୫ରନ୍‌ରେ ହରାଇଲା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡିରେ ଇନ୍ଦ୍ରାବତୀ ଦକ୍ଷିଣ କେନାଲରେ ୨୦ ଫୁଟ୍‌ର ଘାଇ, ଦେପୁରରେ କୃତ୍ରିମ ବନ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଦଳିବ ପାଣିପାଗ ମିଜାଜ: ଆଜିଠୁ କମିବ ତାତି, ୭ ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||

ସପିଙ୍ଗ୍‌ ମଲ୍‌ରୁ ଚୋରି କରୁଥିଲେ: ଟ୍ରାଏଲ୍‌ ରୁମ୍‌ରୁ ବାହାରିବା ପରେ ଧରାପଡ଼ିଲେ ଯୁବତୀ, ଯୁବକଙ୍କୁ କାବୁ କଲେ କର୍ମଚାରୀ

ପୁରୀ,୦୮/୧୨: ଟାଉନ୍‌ ଥାନା ନିକଟସ୍ଥ  ଏକ ସପିଙ୍ଗ୍‌ ମଲ୍‌ରୁ ଚୋରି କରିବାବେଳେ  ଧରାପଡ଼ିଲେ ଜଣେ ଯୁବତୀ । ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ  ଥିବା ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କାବୁ କଲେ ମଲ୍‌  କର୍ମଚାରୀ । ସେମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଚୋରି ଜିନିଷ  ଜବତ କରାଯାଇଥିବାବେଳେ ପୁଲିସ ଉଭୟଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ୨୪ ବର୍ଷିୟା ଯୁବତୀ ଜଣକ ଡେଲାଙ୍ଗ ଥାନା ଅଧୀନ ଘୋରଡ଼ିଆ କୁଆପଡ଼ା  ଅଞ୍ଚଳରହୋଇଥିବାବେଳେ ୨୫ ବର୍ଷିୟ ଯୁବକ ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ପୀରହାଟ ଥାନା ଅଧୀନ ତାଳପଡ଼ା ତିଆଡ଼ି ସାହିର ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି । 

ପୁଲିସ କହିଛି ଯେ, ଗୁରୁବାର ପୂର୍ବାହ୍ଣରେ  ଉଭୟ ଉକ୍ତ ମଲ୍‌କୁ ଯାଇଥିଲେ । ଯୁବକ  ବାହାରେ ଛିଡ଼ା ହୋଇଥିବାବେଳେ ଯୁବତୀ  ଛୁରି, କଇଁଚି, କସ୍‌ମେଟିକ୍ସ, ଏକାଧିକ ଜିନ୍ସ  ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍‌, ଟି-ସାର୍ଟ, ଅନ୍ତଃବସ୍ତ୍ର ଓ ସାନିଟାରୀ  ପ୍ୟାଡ୍‌ ଚୋରି କରିଥିଲେ । ଏକାଧିକ  ଥର ଟ୍ରାଏଲ୍‌ ରୁମ୍‌ରେ ପଶି ଏହି ଜିନିଷର  ଟ୍ୟାଗ୍‌ କାଟି ବ୍ୟାଗ୍‌ରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ  ଯୁବତୀ । ଏପରିକି କିଛି ବସ୍ତ୍ର ସେ ପିନ୍ଧି  ଦେଇଥିଲେ। ଯୁବତୀ ଜଣକ ଟ୍ରାଏଲ୍‌ ରୁମ୍‌ରୁ  ବାହାରିବାବେଳେ ଜଣେ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ  ସନ୍ଦେହ ହୋଇଥିଲା । ଆସିବାବେଳେ ଯୁବତୀ ଯେଉଁଭଳି ଦେଖାଯାଉଥିଲେ ଯିବାବେଳେ  ଚେହେରାରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରି  ଅନ୍ୟ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ସେ ଜଣାଇଥିଲେ । ପରେ ତାଙ୍କୁ ଅଟକାଇ କର୍ମଚାରୀମାନେ  ଯାଞ୍ଚ୍‌ କରିଥିଲେ। ଏହାପରେ ଚୋରି ଘଟଣା  ପଦାକୁ ଆସିଥିଲା । ପୁଲିସ ଉପସ୍ଥିତିରେ  ଯୁବତୀ ପିନ୍ଧିଥିବା ଚୋରି ବସ୍ତ୍ର ଓହ୍ଲାଇଥିଲେ  ମଲ୍‌ କର୍ମଚାରୀ । ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଗ୍‌ରେ ଥିବା  ଚୋରି ଜିନିଷ ମଧ୍ୟ ବାହାର କରାଯାଇଥିଲା । ମଲ୍‌ର ଷ୍ଟୋର୍‌ ମ୍ୟାନେଜର୍‌ କୁମ୍ଭାରାପଡ଼ା ଥାନା ଅଧୀନ ହେରାଗୋହିରୀ ସାହି  ତଳନୂଆସାହିର ଅମିତ କୁମାର ପାଢ଼ୀଙ୍କ ଏତଲା  କ୍ରମେ ପୁଲିସ ଚୋରି ମାମଲା (୪୩୩/୨୩)  ରୁଜୁ କରିଥିଲା । ମାମଲାରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଗିରଫ  କରିବା ପରେ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରାଯାଇଥିବା  କହିଛନ୍ତି ଆଇଆଇସି ସୁନୀଲ ପ୍ରଧାନ ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.