ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ରାମଲାଲାଙ୍କ ସୂର୍ଯ୍ୟତିଳକ, ଦିବ୍ୟ ରୂପ ଦେଖି ଭକ୍ତିରେ ବିଭୋର ହେଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ
  • ||
  • ଦିନ ସାଢେ ୧୧ଟାରେ ୪୦ ଡିଗ୍ରୀ ଛୁଇଁଲା ତାପମାତ୍ରା, ବାଲେଶ୍ଵରରେ ସର୍ବାଧିକ ରେକର୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଗ୍ରୀଷ୍ମପ୍ରବାହ ଯୋଗୁଁ ୩ ଦିନ ସ୍କୁଲ ଛୁଟି
  • ||
  • ମୁମ୍ୱାଇ: ଶୋଇବା ଅଧିକାର ମୌଳିକ ଆବଶ୍ୟକତା, ରାତି ଅଧରେ ଜେରା କରିବାରୁ ଇଡିକୁ ହାଇକୋର୍ଟ ନୋଟିସ୍‌
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ: ୧୬୭ ଜଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସଙ୍ଗିନ ମାମଲା, କଂଗ୍ରେସର ଭେଙ୍କଟରମଣ ସବୁଠୁ ଧନୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପିସିସି ପ୍ରଚାର କମିଟି ବୈଠକ, ୨୮ରେ ଓଡ଼ିଶା ଆସିବେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି
  • ||
  • ଆଇପିଏଲ୍‌ରେ ଆଜି ଦିଲ୍ଲୀ ଓ ଗୁଜୁରାଟ ମଧ୍ୟରେ ଟକ୍କର, ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ ହେବ ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦୁବାଇରେ ବର୍ଷାର ପ୍ରକୋପ, ଚାରିଆଡେ ଖାଲି ପାଣି ପାଣି, ଓମାନରେ ଚାଲିଗଲା ୧୮ ଜୀବନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଅସହ୍ୟ ତାତି ଓ ଗୁଳୁଗୁଳିରେ ସିଝୁଛି ରାଜ୍ୟ, ୪ ଦିନ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଗ୍ରୀଷ୍ମପ୍ରବାହ, ୧୮ ଓ ୧୯ରେ ୪୫ ଡିଗ୍ରୀ ଛୁଇଁବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଆଜି ପବିତ୍ର ରାମନବମୀ, ପ୍ରାଣ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପରେ ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ପ୍ରଥମ ରାମନବମୀ, ଆସିବେ ୨୫ ଲକ୍ଷ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ
  • ||

ଆମେରିକାରେ ବ୍ରିଜ୍‌ ସହ ଧକ୍କା ହୋଇଥିବା ଜାହାଜକୁ ଚଲାଉ ଥିଲେ ୨୨ ଭାରତୀୟ, ଦୁର୍ଘଟଣାର ହେବ ଯାଞ୍ଚ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆମେରିକାର ବାଲ୍ଟିମୋରରେ ଏକ ମାଲବାହୀ ଜାହାଜ ପୋଲ ସହ ଧକ୍କା ହୋଇଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ପୋଲଟି ଭାଙ୍ଗି ତଳେ ଥିବା ନଦୀରେ ଖସି ପଡ଼ିଥିଲା। ଏଥିରେ ପୋଲ ଉପରେ ଯାଉ ଥିବା ଅନେକ ଗାଡ଼ି ନଦୀର ଜଳରେ ଖସି ପଡ଼ି ଥିଲେ ଏବଂ ଉଦ୍ଧାରକାରୀ ଦଳ ଜୀବିତ ଲୋକଙ୍କର ତଲାସ କରୁଛନ୍ତି। ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନି ଯେ, ମାଲବାହୀ ଜାହାଜ କେଉଁ କାରଣରୁ ସକାଳର ଆଗମନର ଖୁବ୍‌ ପୂର୍ବରୁ ଫ୍ରାନ୍ସିସ ସ୍କଟ୍‌ର ବ୍ରିଜ୍‌ ସହ ଧକ୍କା ହେଲା। ଉକ୍ତ ଘଟଣାର ୨ଜଣ ଲୋକଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି ଏବଂ ଏହା ମଧ୍ୟ ଜଣାପଡ଼ି ନାହିଁ ଯେ ଆଉ କେତେ ଲୋକ ପାଣିରେ ଖସି ପଡ଼ିଛନ୍ତି। 

ବାଲଟିମୋର ବ୍ରିଜ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଜାହାଜ , ଦେଖୁ ଦେଖୁ ନଦୀରେ ମିଶିଗଲା ପୋଲ ; ଭାସିଗଲେ ଅନେକ ଲୋକ ଓ କାର୍ … ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ

ଏହି ମଧ୍ୟରେ , ନ୍ୟୁୟର୍କରୁ ମିଳିଥିବା ଖବର ଅନୁସାରେ, ପୋଲ ସହ ଧକ୍କା ହେବା ପରେ ମାଲବାହୀ ଜାହାଜର ଚାଳକ ଦଳର ସବୁ ୨୨ ସଦସ୍ୟ ଭାରତୀୟ ଅଟନ୍ତି। ସିନର୍ଜୀ ମରିନ ଗ୍ରୁପ୍‌ ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି କି , ଜାହାଜର ଚାଳକ ଦଳ ମୋଟ ୨୨ଜଣ ସଦସ୍ୟ ଥିଲେ ଏବଂ ସମସ୍ତେ ହେଉଛନ୍ତି ଭାରତୀୟ। ଜାହାଜର ମାଲିକାନା ଗ୍ରାସ୍‌ ଓସନ ପ୍ରାଇଭେଟ୍‌ ଲିମିଟେଡ୍‌ର ପାଖରେ ଅଛି ଏବଂ ଜାହାଜର ଯାତ୍ରା ବାଲ୍ଟିମୋରରୁ ଶ୍ରୀଲଙ୍କାର ରାଜଧାନୀ କୋଲମ୍ୱୋ ଯାଏ ଥିଲା। 

ଜାହାଜର ମାଳିକ ଓ ପ୍ରବନ୍ଧକମାନେ କହିଛନ୍ତି କି, ଜାହାଜ ସୋମବାର ରାତି ପାଖାପାଖି ୧.୩୦ ସମୟରେ ବାଲ୍ଟିମୋରରୁ ଫ୍ରାନ୍ସିସ ସ୍କଟ୍‌ର ବ୍ରିଜ୍‌ର ଏକ ଖମ୍ୱ ସହ ଧକ୍କା ହୋଇଥିଲା। ଚାଳକ ଦଳକ ସବୁ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଦୁର୍ଘଟଣା ନେଇ ଜବାବ ମଗା ଯାଇଛି। ଦୁର୍ଘଟଣାର ଯାଞ୍ଚର ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚାଲିଛି।   

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.