ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦୁଝର : ଚୋରା କାଠ ଚାଲାଣ ବେଳେ ମାଡ଼ି ବସିଲା ବନ ବିଭାଗ, ୭ ଟ୍ରିପରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ କାଠ ଜବତ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇ କେନାଲରେ ଭାସିଗଲେ ନାବାଳକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ୨୭ରେ ବସିବ ନୀତି ଆୟୋଗ ବୈଠକ, ଯୋଗଦେବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ଫ୍ୟାନ୍‌ଙ୍କୁ ଚାପୁଡା ମାରିବା ଘଟଣା: ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରି ଭୁଲ ମାଗିଲେ ନାନା

ମୁମ୍ବାଇ ୧୭/୧୧: ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ଜର୍ଣ୍ଣି’ ସୁଟିଂ ପାଇଁ ବାରାଣସୀ ଗସ୍ତରେ ଥିବା ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତା ନାନା ପାଟେକର। ସେଠାରେ ଜଣେ ଫ୍ୟାନଙ୍କୁ ଚାପୁଡା ମାରିବା ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ଏହି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ନାନାଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ମହଲରୁ ସମାଲୋଚନାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିଛି । ଶେଷରେ ନାନା ନିଜେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରି ଏଭଳି ଆଚରଣ ସମ୍ପର୍କରେ ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ରଖିବା ସହ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଫ୍ୟାନଙ୍କୁ ହାତଯୋଡି ଭୁଲ୍ ମାଗିଛନ୍ତି । 




ନାନା କହିଛନ୍ତି ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଂ ବେଳେ ହଠାତ୍ ସମ୍ପୃକ୍ତ ବାଳକ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ପଶି ଆସିଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ସେ ଫିଲ୍ମ କଳାକାର ବୋଲି ଭାବିଥିଲେ । ତେଣୁ ଚାପୁଡା ମାରିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ପୂର୍ବରୁ ସେ ଏଭଳି କିଛି କରିନଥିଲେ । ଯଦି ସମ୍ପୃକ୍ତ ଫ୍ୟାନଙ୍କୁ ଆଘାତ ଲାଗିଛି ତେବେ ସେଥିପାଇଁ ସେ ହାତଯୋଡି କ୍ଷମା ମାଗୁଛନ୍ତି । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଉକ୍ତ ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଫ୍ୟାନ ଜଣକ ନାନାଙ୍କ ନିକଟକୁ ସେଲ୍ଫି ନେବାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ନାନା ତାଙ୍କୁ ଚାପୁଡା ମାରିବା ସହ ସେଠାରେ ଥିବା ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ ତାଙ୍କୁ ଠେଲି ବାହାରକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ ।


News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.