ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ବିଶ୍ୱକପ୍‌ ୨୦୨୪: ଫ୍ଲୋରିଡାରେ ବନ୍ୟା, ୟୁଏସ୍‌ଏ-ଆୟର୍ଲାଣ୍ଡ୍‌ ମ୍ୟାଚ୍‌ ବାତିଲ ଆଶଙ୍କା
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ: ପ୍ରଥମରୁ ଦିଆଯିବ ମଧ୍ୟାହ୍ନଭୋଜନ, ରୋଷେଇ ପୂର୍ବରୁ ସାମଗ୍ରୀ ଯାଞ୍ଚ କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ରଥଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌...ପାଞ୍ଚ ଦେବ ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଏକତ୍ର ପନ୍ତି ଅର୍ପଣ ସମ୍ପନ୍ନ, ଦଣ୍ଡାରେ ଲାଗିଲା ଆଗ-ପଛ ମୁହାଁଟ
  • ||
  • କୋଣାର୍କ ରାସ୍ତାରେ ଓଲଟିଲା ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍, ୨ ମୃତ ୧୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଆହତ
  • ||
  • ରଣେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତାପ ସ୍ୱାଇଁ ଅସ୍ଥାୟୀ ବାଚସ୍ପତି: ୧୮ ଓ ୧୯ରେ ବିଧାୟକଙ୍କ ଶପଥ ଉତ୍ସବ, ୨୦ରେ ବାଚସ୍ପତି ନିର୍ବାଚନ
  • ||
  • ଶୁକ୍ରବାର ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ନୀତି ସବ୍‌କମିଟି ଓ ଛତିଶା ନିଯୋଗ ବୈଠକ, ସ୍ନାନଯାତ୍ରା ନୀତି ନିର୍ଘଣ୍ଟକୁ ମିଳିବ ଅନୁମୋଦନ
  • ||
  • ରଜ ମଉଜକୁ ଫିକା କରିଦେବ ଗୁଳୁଗୁଳି, ଆସନ୍ତା ୨ ଦିନ ଯାଏ ତାତିରୁ ନାହିଁ ନିସ୍ତାର
  • ||

ବୋରୀଗୁଡା ଠାରେ ଜଗନ୍ନାଥ ମନ୍ଦିରର ଭିତ୍ତିପ୍ରସ୍ତର ସ୍ଥାପନ

ଚନ୍ଦାହାଣ୍ଡି: ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲା ଚନ୍ଦାହାଣ୍ଡି ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବୋରୀଗୁଡା ଗ୍ରାମ ଠାରେ ନବରଙ୍ଗପୁର ସାଂସଦ ଏବଂ ଝରୀଗାଁ ବିଧାୟକଙ୍କ କରକମଳରେ ଜଗନ୍ନାଥ ମନ୍ଦିରର  ଭିତ୍ତିପ୍ରସ୍ତର ସ୍ଥାପନ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି ଅବସରରେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ନବରଙ୍ଗପୁର ସାଂସଦ ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ରମେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ମାଝୀ, ସମ୍ମାନିତ ଅତିଥି ଭାବେ ଝରୀଗାଁ ବିଧାୟକ ପ୍ରକାଶ ମାଝୀ, ଉଠା ଜଳସେଚନ ଉପଦେଷ୍ଟା  ପ୍ରମୋଦ ପାଢ଼ୀ, ବ୍ଲକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ସୁମିତ୍ରା ପୁଜାରୀ, ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ବାସୁଦେବ ଗୌଡ଼, ମୋହରା ସରପଞ୍ଚ ଜଳନ୍ଧର ମାଝୀ, ପ୍ରମୁଖ ଯୋଗଦେଇ ଜଗନ୍ନାଥ ମନ୍ଦିରର ଶିଳାନ୍ୟାସର ଶୁଭ ଦେଇଥିଲେ । ଆମ ଓଡିଶା ନବୀନ ଓଡିଶା ତରଫରୁ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଅନୁଦାନ କରାଯାଇଥିଲା । ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ହିଁ ଶୁଭକାର୍ଯ୍ୟ ତଥା ନବୀନ ଓଡିଶା ତରଫରୁ ପାଣ୍ଠି ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିବାରୁ ମାନ୍ୟବର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ସାଂସଦ, ବିଧାୟକ ଏବଂ ଉଠା ଜଳସେଚନ ଉପଦେଷ୍ଟା ଶ୍ରୀ ପାଢ଼ୀ ଅଶେଷ ଅଶେଷ ଧନ୍ୟବାଦ ପ୍ରଦାନ କରିବା ସହ ମନ୍ଦିର କାର୍ଯ୍ୟ ଶୀଘ୍ର ସାରିବା ପାଇଁ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ । ଏହାଛଡା ମନ୍ଦିର ସମ୍ପୂର୍ଣ ନିମନ୍ତେ ଯଦି ଆହୁରି ଅର୍ଥରାଶି ଦରକାର ପଡେ ତାହେଲେ ନବରଙ୍ଗପୁର ସାଂସଦ ଏବଂ ଝରୀଗାଁ ବିଧାୟକ ନିଜ ପାଣ୍ଠି ପ୍ରଦାନ କରି ଶେଷ କରିବେ ବୋଲି ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କୁ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଥିଲେ । ସମସ୍ତ ଗ୍ରାମବାସୀ ତରଫରୁ ସାଂସଦ ଏବଂ ବିଧାୟକଙ୍କୁ କୃତଜ୍ଞତା ଜଣାଇବା ସହ ଅଶେଷ ଅଶେଷ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଥିଲେ । ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପଡୁଲୋଚନ ସାହୁ,  ଦୁତିବାହନ ଖମାରି, ରମେଶ ଚୌହାନ, ଝୁମୁକ ସାହୁ, ପ୍ରଶାନ୍ତ ପରି, ବଳରାମ ପଟ୍ଟନାୟକ ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବାବେଳେ ବରୀଗୁଡା ଗ୍ରାମର ସଂଜୀବ ଯୋଶୀ, ଜିତୁ ଯୋଶୀ, ମୁନା ପାଣ୍ଡୀ, ମୁକେଶ ସାହୁ, ଭକ୍ତ ସାହୁ, କିଶୋର ସାହୁ, ମିଳନ ସାହୁ, ବାଲାଜୀ ପାଣ୍ଡୀ, ପ୍ରଭୁଲାଲ ସାହୁ, ଚନ୍ଦ୍ର ସିଂ,ରବୀନ୍ଦ୍ର, ରାମେଶ୍ୱର, ତୁଲାରାମ ସାହୁ, ରାମଲାଲଙ୍କ ସମେତ ମହିଳା ମାନେ ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ।    

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.