ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯାନ୍ତ୍ରିକ ତ୍ରୁଟି ଯୋଗୁଁ ଚିଲିକାରେ ପୁଣି ଫସିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ଡଙ୍ଗା, ଦୀର୍ଘ ଏକଘଣ୍ଟା ପରେ ଉଦ୍ଧାର ହେଲେ ୩୦ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ଓଡ଼ିଶା ଆସିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ, ରାଜ୍ୟବାସୀଙ୍କୁ ଦେବେ ୧୯,୬୦୦ କୋଟିର ପ୍ରକଳ୍ପ ଭେଟି
  • ||
  • ପୁଲିସକୁ ଢେଲାମାରି ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ ଅଭିଯୋଗ: ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ପାକା ଗିରଫ, ଭାଇ ଫେରାର
  • ||
  • ଆଜି ସରିବ ମାଟ୍ରିକ୍‌ ପରୀକ୍ଷା: ଭାଇରାଲ୍‌ ଓ ଲିକ୍‌ ଗୁଜବର ଘଟୁନି ଅନ୍ତ, କ୍ରାଇମ୍‌ବ୍ରାଞ୍ଚ୍‌ରେ ବୋର୍ଡ ଏତଲାର ଫଳ ଶୂନ୍ୟ
  • ||
  • WPL-2024: ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସର ଦମଦାର ପ୍ରଦର୍ଶନ, ଗୁଜରାଟକୁ ୨୫ରନ୍‌ରେ ହରାଇଲା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡିରେ ଇନ୍ଦ୍ରାବତୀ ଦକ୍ଷିଣ କେନାଲରେ ୨୦ ଫୁଟ୍‌ର ଘାଇ, ଦେପୁରରେ କୃତ୍ରିମ ବନ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଦଳିବ ପାଣିପାଗ ମିଜାଜ: ଆଜିଠୁ କମିବ ତାତି, ୭ ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||

ମଝି ସମୁଦ୍ରରେ ହୁତୁହୁତୁ ହୋଇ ଜଳିଗଲା ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ବୋଟ, ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ

ମୁମ୍ବାଇ, ୦୨/୧୨: ସମୁଦ୍ର ମଝିରେ ନିଆଁ ଲାଗିଛି । ହୁତୁହୁତୁ ହୋଇ ଜଳୁଛି ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ବୋଟ୍ । ଶନିବାର ଅପରାହ୍ଣରେ ମୁମ୍ବାଇ ନିକଟ ମଦୱା ଆଲିବାଗରେ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ମଝି ସମୁଦ୍ରରେ ନିଆଁ ଲାଗିଥିବାରୁ ଲିଭାଇବା ସମ୍ଭବ ପର ହୋଇ ନାହିଁ । ସମୁଦ୍ର ମଝିରେ ବୋଟରେ ନିଆଁ ଲାଗିବା ପରେ ଆକାଶ ଧୂଆଁମୟ ହୋଇ ଯାଇଛି । ଯାହାର ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି ।

ବୋଟରେ ନିଆଁ ଲାଗିବା ନେଇ ମଣ୍ଡୱା ପୋର୍ଟର ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଆଶିଷ ମେହେର କହିଛନ୍ତି, ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ବେଳେ ବୋଟରେ ୨ ଜଣ ଥିଲେ । ସେମାନେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ନିଆଁ ଲାଗିବା ପରେ ଦମକଳ ବାହିନୀକୁ ଡକା ଯାଇଥିଲା, ତେବେ ବୋଟଟି ମଝି ସମୁଦ୍ରରେ ଥିବାରୁ ଏହା ଫଳପ୍ରଦ ହୋଇ ନଥିଲା । ବୋଟରେ ଅଧିକ ପରିମାଣର ତୈଳ ଥିବାରୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଳି ଚାଲିଥିବା ସେ କହିଛନ୍ତି ।

ତେବେ କେଉଁ କାରଣରୁ, କିଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ବୋଟରେ ନିଆଁ ଲାଗିଲା । ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇ ନାହିଁ । ନିଆଁ ଲାଗିଥିବା ବୋଟର ଲମ୍ବ ୩୩ ଫୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଏଥିରେ ଗୋଟିଏ ସମୟରେ ୮ରୁ ୧୦ ଜଣ ବସି ପାରିବେ । ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ସମୟରେ ବୋଟରେ ୨ ଜଣ କ୍ରିଉ ମେମ୍ବର ଥିଲେ ବୋଲି କମ୍ପାନୀ ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି ।

ତେବେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ସମୟରେ ବୋଟର ଇଞ୍ଜିନ୍ ବନ୍ଦ ରହିଥିଲା । ତଥାପି କିଭଳି ବୋଟରେ ନିଆଁ ଲାଗିଲା ତାହା ଜଣା ନାହିଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ପିଏଲସି କମ୍ପାନୀର ପରିଚାଳନା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅଞ୍ଜୁ ଦତ୍ତ । 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.