ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ବିଲ୍‌ ଗେଟ୍ସ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଭେଟିବେ, କୃଷିଭବନ ଓ ବସ୍ତି ବୁଲିବାର ରହିଛି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଓଡ଼ିଶା ଆସୁଛନ୍ତି ମହାମହିମ, ମା' କିଚକେଶ୍ଵରୀଙ୍କ ଦର୍ଶନ ସହ ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଦେବେ ଯୋଗ
  • ||

ପାଟଣାଗଡ଼ ପାର୍ସଲ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣ ଘଟଣା: ମୃତ ସୌମ୍ୟ ଶେଖରଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସାକ୍ଷ୍ୟ ଗ୍ରହଣ, ବିପକ୍ଷ ଓକିଲଙ୍କ ପ୍ରତିଉତ୍ତରର ଦେଲେ ଜବାବ

ପାଟଣାଗଡ଼,୧୩/୦୨: ପାଟଣାଗଡ଼  ପାର୍ସଲ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣ ମାମଲାର ସାକ୍ଷୀମାନଙ୍କ ବୟାନ ରେକର୍ଡ଼ କରାଯାଉଛି ।  ଏହି ମାମଲାରେ ୬୮ଜଣ ସାକ୍ଷୀ ଥିବାବେଳେ ସୋମବାର ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲ୍ଲା ଓ  ଦୌରାଜଜରେ ୫୧ ନମ୍ବର ସାକ୍ଷୀ ଭାବେ ମୃତ ସୌମ୍ୟଶିଖରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ରିମାରାଣୀ ସାହୁଙ୍କ ସାକ୍ଷ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଛି ।  ଏଥିପାଇଁ ସେ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସମୟରେ କୋର୍ଟରେ ଉପସ୍ଥିତ ହୋଇଥିଲେ ।

ପାର୍ସଲ ବୋମା ଘରକୁ ପହଞ୍ଚିବା, ବିସ୍ଫୋରଣ ପରେ ଯାହାସବୁ ତାଙ୍କ ଆଖିଆଗରେ ଘଟିଯାଇଥିଲା ତାକୁ ଜଜଙ୍କ ପାଖରେ ଦୃଢତାର ସହ ଉପସ୍ଥାପନ କରିବା ସହିତ ଭାବବିହ୍ୱଳ ହୋଇ ପଡିଥିଲେ । ଏଥିସହ ବିପକ୍ଷ ଓକିଲଙ୍କ ପ୍ରତିଉତ୍ତରର ଜବାବ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ । ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୫୧ଜଣ ସାକ୍ଷୀଙ୍କ ବୟାନ ରେକର୍ଡ ସରିଥିବା ବେଳେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀ, ଛତିଶଗଡ଼, ଗୁଜୁରାଟ, ମୁମ୍ବାଇର ତିନିଜଣ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସାକ୍ଷ୍ୟ ବୟାନ ବାକି ରହିଥିବା ସରକାରୀ ଓକିଲ ଆଶିଷ କୁମାର ଚନ୍ଦନଙ୍କ ଠାରୁ ଜଣାପଡିଛି । ଅପରପକ୍ଷେ, ଏହି ମାମଲାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୁଞ୍ଜିଲାଲ ମେହେରଙ୍କୁ ବଲାଙ୍ଗିର ଜେଲରୁ କଡାସୁରକ୍ଷା ବଳୟରେ ପାଟଣାଗଡ କୋର୍ଟକୁ ଅଣାଯାଇଥିଲା।

  • prameyanews
  • PrameyaOdia
  • prameya
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.