ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ: ୧୬୭ ଜଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସଙ୍ଗିନ ମାମଲା, କଂଗ୍ରେସର ଭେଙ୍କଟରମଣ ସବୁଠୁ ଧନୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପିସିସି ପ୍ରଚାର କମିଟି ବୈଠକ, ୨୮ରେ ଓଡ଼ିଶା ଆସିବେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି
  • ||
  • ଆଇପିଏଲ୍‌ରେ ଆଜି ଦିଲ୍ଲୀ ଓ ଗୁଜୁରାଟ ମଧ୍ୟରେ ଟକ୍କର, ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ ହେବ ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦୁବାଇରେ ବର୍ଷାର ପ୍ରକୋପ, ଚାରିଆଡେ ଖାଲି ପାଣି ପାଣି, ଓମାନରେ ଚାଲିଗଲା ୧୮ ଜୀବନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଅସହ୍ୟ ତାତି ଓ ଗୁଳୁଗୁଳିରେ ସିଝୁଛି ରାଜ୍ୟ, ୪ ଦିନ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଗ୍ରୀଷ୍ମପ୍ରବାହ, ୧୮ ଓ ୧୯ରେ ୪୫ ଡିଗ୍ରୀ ଛୁଇଁବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଆଜି ପବିତ୍ର ରାମନବମୀ, ପ୍ରାଣ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପରେ ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ପ୍ରଥମ ରାମନବମୀ, ଆସିବେ ୨୫ ଲକ୍ଷ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ
  • ||

ବାଇକ ଚୋରକୁ ଗୋଡ଼ାଇ ଗୋଡ଼ାଇ ଧରିଲେ ପବ୍ଲିକ୍, ରାସ୍ତାରେ ଘୋଷାଡ଼ି ଛେଚିଲେ

ବାରଙ୍ଗ, ୨୬।୨: ଏଜି ଛକରୁ ପିଛା କଲେ । ମାଷ୍ଟର କ୍ୟାଣ୍ଟିଂନରେ ଧରିଲେ । ବାଇକ ଚୋର ପଛେପଛେ ଗୋଡ଼ାଇଲେ ପବ୍ଲିକ୍ । ମାଷ୍ଟର କ୍ୟାଣ୍ଟିଂନ ରେଳ ଷ୍ଟେସନ ସମ୍ମୁଖରେ ଅତର୍କିତ ଭାବେ କିଛି ଯୁବକ ବାଇକ ଯୋଗେ ଆସି ସେଠାରେ ଏକ ଧଳା ରଙ୍ଗର ଆକ୍ଟିଭା ଉପରେ ବସିଥିବା ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ଉପରେ ଅତର୍କିତ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ରାସ୍ତାରେ ଘୋଷାଡ଼ି ପ୍ରବଳ ମାଡ଼ ମାରିବାରେ ଲାଗିଗଲେ । 

ଖବର ପାଇ ସ୍ଥାନୀୟ ଫାଣ୍ଡି ଅଧିକାରୀ ଏବଂ କିଛି ପୁଲିସ କର୍ମୀ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଁଞ୍ଚି ଉତ୍ୟକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ କବଳରୁ ଯୁବକକୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ସ୍ଥାନୀୟ ଫାଣ୍ଡିକୁ ନେଇଥିଲେ । ପରେ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ବୁଝିବା ବେଳକୁ, ସମ୍ପୃକ୍ତ ଯୁବକ ଜଣକ ଏଜି ଛକରେ ଜଣେ ବସ୍ ଚାଳକଙ୍କ ଆକ୍ଟିଭାକୁ ଚୋରି କରି ଖସି ଆସିବା ବେଳେ ସେଠାରେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ବସ୍ କର୍ମଚାରୀ ଦେଖି ଦେଇଥିଲେ । ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା କେତେକ ବସ୍ କର୍ମଚାରୀ ଏକତ୍ରିତ ହୋଇ ବାଇକ ଯୋଗେ ଯୁବକ ଜଣକୁ ପିଛା କରି ମାଷ୍ଟର କ୍ୟାଣ୍ଟିଂନ ରେଳ ଷ୍ଟେସନ ସମ୍ମୁଖରେ ମାଡ଼ି ବସିଥଲେ ।

 

  • prameyanews
  • PrameyaOdia
  • prameya
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.