ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟ ବଜେଟ୍ ଉପସ୍ଥାପିତ, ଧାନ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ୩୧ ଶହ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ୨୬ରେ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ ଉଦ୍‌ଘାଟନୀ ଉତ୍ସବ: ଅଷ୍ଟ୍ରେର୍ଲିଜ ପୋଲରୁ ଆରମ୍ଭ, ଆଇଫିଲ୍‌ ଟାୱାରରେ ଶେଷ
  • ||
  • ମୋହନ ସରକାରଙ୍କ ପ୍ରଥମ ବଜେଟ୍, ୨୦୨୪-୨୫ ପାଇଁ ଆସିବ ପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍ଗ ବଜେଟ୍ ଅପରାହ୍ନ ୫ଟା ଉପସ୍ଥାପନ
  • ||
  • ଆସନ୍ତା ୨୭ରେ ଲଘୁଚାପ, ୨୯ ଯାଏ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା: ଆଜି ତିନି ଜିଲ୍ଲାକୁ ଆଲର୍ଟ ଜାରି
  • ||

ବ୍ରିଟେନ ରାଜପରିବାରର ବୋହୂଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ସ୍ବାମୀ ଲେଖିବେ ପୁସ୍ତକ ! ମେଗନ ମର୍କେଲଙ୍କ ସଂପର୍କରେ ହୋଇପାରେ ନୂଆ ଖୁଲାସା

ଲଣ୍ଡନ, ୧୩/୦୯: ରାଜକୁମାର ହ୍ୟାରୀଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମେଗନ୍‌ ମର୍କେଲଙ୍କ ପୂର୍ବ ବିବାହକୁ ନେଇ ବହି ଲେଖିବେ ତାଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ସ୍ବାମୀ ଟ୍ରେଭର ଏଙ୍ଗଲସନ୍‌ । ବ୍ରିଟେନ ରାଜପରିବାରର ବହୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ସଦସ୍ୟ ହ୍ୟାରୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଡଚେସ୍‌ ଅଫ ସସେକ୍ସ ମେଗନ୍‌ ମର୍କେଲ ବ୍ରିଟେନର ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଯୋଜକ ଏଙ୍ଗଲସନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଦୀର୍ଘ ୭ ବର୍ଷ ଡେଟିଂ କରିବା ପରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ମର୍କେଲ ଏବଂ ଏଙ୍ଗଲସନ୍‌ । ୨୦୧୧ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି । ହେଲେ ବିବାହ ବେଶି ଦିନ  ତିଷ୍ଠି ପାରିଲା ନାହିଁ । ୨୦୧୩ରେ ଛାଡ଼ପତ୍ର ନେବାକୁ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ ମେଗନ୍‌ ମର୍କେଲ । 

ଲଣ୍ଡନରୁ ନଓ୍ବାଜ ସରିଫଙ୍କ ଫେରିବାକୁ ନେଇ ପାକିସ୍ତାନରେ ଉତ୍ସାହ, ଦଳୀୟ ନେତା କହିଲେ ସେ ଆସିଲେ ଦେଶର ସ୍ଥିତି ଠିକ୍ ହୋଇଯିବ...

ଆଉ ଏବେ ତାଙ୍କ ପୂର୍ବ ବିବାହର କାହାଣୀ ଲେଖିବେ ମେଗନ୍‌ ମର୍କେଲଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ସ୍ବାମୀ । ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ବହି ଲେଖିବା ଲାଗି ଅଫର ଆସିଥିବା ନେଇ ରାଜପରିବାରର ଜଣେ ବିଶେଷଜ୍ଞ ନୀଲ ସିନ୍‌ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ନୀଲ ସିନ୍‌, ହ୍ୟାରୀ ଏବଂ ମର୍କେଲଙ୍କ ଜୀବନୀକୁ ନେଇ ‘ଏ ଟୁ ଜେଡ୍‌ ହ୍ୟାରୀ ଆଣ୍ଡ ମର୍କେଲ’ ଶୀର୍ଷକ ଏକ ପୁସ୍ତକ ଲେଖିଥିଲେ । ତେବେ ଟ୍ରେଭର ଏଙ୍ଗଲସନ୍‌ ମୋଟାଅଙ୍କର ଟଙ୍କା ଅଫର ପାଇଥିବା ନୀଲ କହିଛନ୍ତି । 

ଟ୍ରେଭର ଏବେ ନିଜର ପୂର୍ବ ବିବାହ ସଂପର୍କରେ ବହି ଲେଖିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।  ଟ୍ରେଭର ପୂର୍ବ ବିବାହ ସଂପର୍କରେ କଣ ଲେଖିବେ ଏବଂ ମର୍କେଲଙ୍କ ସଂପର୍କରେ କେଉଁ ତଥ୍ୟ ପ୍ରଘଟ କରିବେ ସେନେଇ ମେଗନ୍‌ ମର୍କେଲ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି ବୋଲି ନୀଲ କହିଛନ୍ତି । ଡେଲି ମେଲ୍‌ର ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ, ଟ୍ରେଭର ଏବେ ମେଗନଙ୍କୁ ଭୁଲି ସାରିଛନ୍ତି । ଏପରିକି ମେଗନଙ୍କ ଠାରୁ ଟ୍ରେଭରଙ୍କ ପାଖରେ ଏବେ ପ୍ରବଳ ସଂପତ୍ତି ରହିଛି । ଏବଂ ସେ ବହୁତ ଭଲ ଜୀବନ ବିତାଉଛନ୍ତି । ତେଣୁ ତାଙ୍କ ପୂର୍ବ ବିବାହ ସଂପର୍କରେ ବହି ଲେଖିବାକୁ ହୁଏତ ଟ୍ରେଭର ଶଙ୍କା ପ୍ରକାଶ କରିବେ ନାହିଁ ।

You can also read: ଆମେରିକା ପୋଲିସର ଏ କି ବ୍ୟବହାର ! ଭାରତୀୟ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଗାଡ଼ି ଚଢ଼ାଇ ମାରିଦେଲେ, ଉପହାସ କରି କହିଲେ-ତା’ ଜୀବନର ମୂଲ୍ୟ କେତେ ?

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.