ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ ମେୟର ନିର୍ବାଚନ: ଆପ୍‌ ପ୍ରାର୍ଥୀ ବିଜୟୀ , ଫଳାଫଳ ଘୋଷଣା କଲେ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ
  • ||
  • ଭାରତ-ଇଂଲଣ୍ଡ ଚତୁର୍ଥ ଟେଷ୍ଟ: ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ସ୍କ୍ବାର୍ଡକୁ ଫେରିବେ କେ.ଏଲ୍‌ ରାହୁଲ
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି ବିଧାୟକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଧମକ ଘଟଣା, ନଗର କଂଗ୍ରେସ କମିଟି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ବନ୍ଦ ପାଳନ
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନିକିଆ ସମ୍ବଲପୁର ଗସ୍ତରେ ଆସୁଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ଲୋକାର୍ପଣ ହେବ ସ୍କିଲ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ସେଣ୍ଟର
  • ||
  • ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷା ପୂର୍ବରୁ ଝୁଲିପଡିଲେ ଛାତ୍ର, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ୨୦୨୪-୨୫ ପର୍ବପର୍ବାଣୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ: ଜୁନ୍‌ ୨୨ରେ ସ୍ନାନ ଯାତ୍ରା, ଜୁଲାଇ ୭ରେ ଶ୍ରୀଗୁଣ୍ଡିଚା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୯୬ ଲକ୍ଷ ପରିବାରକୁ ମିଳିବ ହଜାରେ ଲେଖାଏଁ, ଆଜି ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ
  • ||
  • ବୁର୍ଜା ଛକ ନିକଟରେ ଦୁଇ ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା: ଚାଲିଗଲା ଦୁଇ ଜୀବନ, ୨ ଆହତ
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ବରଗଡ଼ ଗସ୍ତରେ ଯିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ଗଙ୍ଗାଧର ସେଚ ପ୍ରକଳ୍ପର କରିବେ ଲୋକାର୍ପଣ
  • ||
  • ମାଘରେ ବଢ଼ୁଛି ତାତି: ଟିଟଲାଗଡ଼ ପାଲଟିଲାଣି ତତଲା ସହର, ୩୬ ଡିଗ୍ରୀ ପାର୍ ତାପମାତ୍ରା, ୨୪ରୁ ଘଡଘଡି ସହ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାରଠୁ ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା: ୫ଲକ୍ଷ ୫୧ ହଜାର ୬୨୧ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଦେବେ ପରୀକ୍ଷା, କପି ଜଗିବ AI କ୍ୟାମେରା
  • ||

ମୋ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ନାନ କରନ୍ତି ନାହିଁ କି ବ୍ରଶ୍ କରନ୍ତି ନାହିଁ ... , ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ନାଁରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କଲେ ପତ୍ନୀ !

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ସାଧାରଣତଃ ଘରୋଇ ହିଂସା ଓ ଏକଷ୍ଟ୍ରା ମ୍ୟାରିଟାଲ ଆଫେୟାର ଯୋଗୁଁ ଲୋକଙ୍କ ସଂପର୍କ ଭାଙ୍ଗିଯାଏ ନୁହେଁ ତ ଛାଡ଼ପତ୍ର ହୋଇଯାଏ। କିନ୍ତୁ କେବେ ଶୁଣିଛନ୍ତି ପରିଷ୍କାର ପରିଚ୍ଛନ୍ନକୁ ନେଇ କେହି ଛାଡ଼ପତ୍ର ଦେବାର ? ତୁର୍କୀର ଜଣେ ମହିଳା ନିକଟରେ ନିଜର ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଛାଡ଼ପତ୍ର ନେଇ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲେ , ଯାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରି ଦେଇଛି। 

ଏହି ମୋକଦମାରେ ଦାବି କରାଯାଇଛି କି ସେ ( ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ) କେବେ ସ୍ନାନ କରନ୍ତି ନାହିଁ ,ତାଙ୍କ ଦେହର ଝାଳରୁ ଦୁର୍ଗନ୍ଧ ମଧ୍ୟ ବାହାରେ। ଖାଲି ଏତିକି ନୁହେଁ ସେ ସପ୍ତାହରେ କେବଳ ଥରେ କି ଦୁଇଥର ନିଜ ଦାନ୍ତକୁ ବ୍ରଶ କରିଥାନ୍ତି। 

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ , ମହିଳାଙ୍କ ନାଁ ଏ.ୱାଇ। ତୁର୍କୀ ନ୍ୟୁଜ୍‌ ଏଜେନ୍ସି କହିଛି , ବିବାଦର ମୁଖ୍ୟ କାରଣ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସଫାସୁତୁରାକୁ ନେଇ। ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଅଙ୍କାରାରେ୧୯ତମ ଫ୍ୟାମିଲି କୋର୍ଟଙ୍କୁ କହିଥିଲେ କି, ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ବାରମ୍ୱାର ଅତି କମ୍‌ରେ ୫ଦିନ ଯାଏ ଗୋଟିଏ ହିଁ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଦେହକୁ ଝାଳ ଗନ୍ଧ ବାହାରୁ ଥାଏ।

ଏହି ଅଭିଯୋଗକୁ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିବା ପାଇଁ ସାକ୍ଷୀଙ୍କୁ ବି ଅଣାଗଲା , ଯେଉଁଥିରେ ନିଜର ସଂପର୍କୀୟ ଓ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଅଫିସର କିଛି ସହକର୍ମୀ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ଥିଲେ। ସେମାନେ ସମସ୍ତେ ମହିଳାଙ୍କ କଥାକୁ ସତ ଭାବେ ଦର୍ଶାଇ ଥିଲେ। କୋର୍ଟ ନିଜର ରାୟରେ ଛଡ଼ପତ୍ର ପାଇଁ ମହିଳାଙ୍କ ଅନୁରୋଧକୁ ମଞ୍ଜୁର ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ସଂପୃକ୍ତ ସ୍ୱାମୀକୁ ନିଜର ପୂର୍ବତନ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ପର୍ସନାଲ ହାଇଜିନ୍‌ର ହ୍ରାସ ପାଇଁ କ୍ଷତିପୂରଣ ରୂପେ ୫୦୦୦୦୦ ତୁର୍କୀ ଲିରା ( ୧୬,୫୦୦ଡଲାର , ୧୩.୬୮ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା )ର ପେମେଣ୍ଟ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଆଦେଶ ଦେଇଥିଲେ।

ଏ.ୱାଇଙ୍କ ଓକିଲ, ସେନେମ ୟିଲମାଜେଲ ତୁର୍କୀ ନ୍ୟୁଜ୍‌ ପତ୍ର ସବାକୁ କହିଥିଲେ . ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ସେୟାର୍ଡ ଲାଇଫ୍‌ର ଦାୟିତ୍ୱକୁ ପୂରା କରିବା ଉଚିତ। ଯଦି ଜଣଙ୍କର ବ୍ୟବହାର ଯୋଗୁଁ ସେୟାର ଜୀବନ ଅସହନୀୟ ହୋଇ ଯାଏ , ତ ଦ୍ୱିତୀୟ ପକ୍ଷକୁ ତଲାକର ଆବେଦନ ଦାଏର କରିବାର ଅଧିକାର ରହିଛି। ଆମେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମାନବୀୟ ସମ୍ୱନ୍ଧରେ ସାବଧାନ ରହିବା ଉଚିତ୍‌ । ଏହି କାରଣରୁ ଆମେ ନିଜର ବ୍ୟବହାର ଓ ସଫା ସୁତୁରା ଉଭୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍‌।

କୋର୍ଟରେ ସାକ୍ଷୀଙ୍କ ସାକ୍ଷ୍ୟ ଅନୁସାରେ , ମହିଳାଙ୍କ ପତି ପ୍ରତି ୭-୧୦ ଦିନରେ ଥରେ ମାତ୍ର ସ୍ନାନ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ସପ୍ତାହରେ କେବଳ ଥରେ କି ଦୁଇ ଥର ନିଜର ଦାନ୍ତବ୍ରଶ କରିବାର ଥିଲା। ଏହି କାରଣରୁ ତାଙ୍କ ଦାନ୍ତ ଓ ମୁହଁରୁ ଦୁର୍ଗନ୍ଧ ଆସୁଥିଲା।ଶେଷରେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଛାଡ଼ପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ। 

କହି ରଖୁଛୁ କି , ଏମିତି ଏକ ମାମଲା ପ୍ରଥମେ ୨୦୧୮ରେ ଆସିଥିଲା , ଜଣେ ତାଇୱାନୀ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଏଥିପାଇଁ ତଲାକ୍ ଦେଇ ଥିଲେ ଯେ ସେ ବର୍ଷରେ କେବଳ ଥରୁଟିଏ ସ୍ନାନ କରୁଥିଲେ।  

 

 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.