ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରଥଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌...ନିର୍ମାଣସ୍ଥଳରେ ମୁଗୁର ଓ ନିହଣ ଶବ୍ଦର କମ୍ପନ, ଚାଲିଛି ତୁମ୍ବରେ ବିନ୍ଧ ଖୋଦେଇ
  • ||
  • ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ ମାରାଥନ୍‌ ପ୍ରଚାର: ଆଜି ଅଶ୍ୱିନୀ, ହେମାମାଳିନୀ ଓ ତୋମାରଙ୍କ କରିବେ ପ୍ରଚାର, ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର, ଭୂପେନ୍ଦ୍ର, ଅନୁଭବ, ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ବି ବୁଲିବେ
  • ||
  • ହରିୟାଣାରେ ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ନିଆଁ ଲାଗି ୮ ମୃତ, ୨୪ରୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଥମିବ ୫ମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାର, ସୋମବାର ୪୯ ଲୋକସଭା ଆସନରେ ଭୋଟିଂ
  • ||
  • IPL 2024: ଚିନ୍ନାସ୍ୱାମୀରେ ଆରସିବିକୁ ଭେଟିବ ସିଏସ୍‌କେ, ପ୍ଲେ-ଅଫ୍‌ ପାଇଁ ଶେଷ ସୁଯୋଗ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯ରୁ ବଢ଼ିବ ତାତିି, ୨୦ରୁ କଲବଲ କରିବ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଗ୍ରୀଷ୍ମପ୍ରବାହ: ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||

ଆଜି ଯଦି ଏହି ଖେଳାଳି ରନ୍‌ ନକରନ୍ତି ଏହା ହୋଇପାରେ ତାଙ୍କର ଶେଷ ଆଇପିଏଲ ମ୍ୟାଚ୍‌ : ଆକାଶ ଚୋପ୍ରା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଲକ୍ଷ୍ନୌ ସୁପର ଜଏଣ୍ଟସ ଓ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ ମଧ୍ୟରେ ଆଜି ଅର୍ଥାତ୍‌ ୧୨ ଅପ୍ରେଲ୍‌ରେ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୪ର ୨୬ ତମ ମୁକାବିଲା ଖେଳା ଯାଉଛି। ଉକ୍ତ ମ୍ୟାଚ୍‌ର ପୂର୍ବରୁ ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର ତଥା ବର୍ତ୍ତମାନର ଏକ୍ସପର୍ଟ ଆକାଶ ଚୋପ୍ରା ଏଲଏସଜିର ଦେବଦତ୍ତ ପଡିକ୍କଲଙ୍କୁ ଚେତାଇ ଦେଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର କହିବାନୁସାରେ , ଯଦି ଏହି ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ଆଜି ବ୍ୟାଟିଂରେ ଧମାକା ନକରନ୍ତି ତ ଏହା ତାଙ୍କର ଏହି ସିଜନର ଶେଷ ମ୍ୟାଚ୍‌ ହୋଇପାରେ। 

କହି ରଖୁଛୁ କି , ଦେବଦତ୍ତ ପଡିକ୍କଲ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୪ରେ ଏବେସୁଦ୍ଧା ୪ଟି ମୁକାବିଲା ଖେଳିଛନ୍ତି , ଯେଉଁଥିରେ ସେ ୦,୯,୬ ଓ ୭ ରନ୍‌ କରିଛନ୍ତି । ସେ ଗୋଟିଏ ଥର ବି ଏହି ସିଜନ ଦୁଇ ଅଙ୍କ ଛୁଇଁ ପାରି ନାହାନ୍ତି। ଲକ୍ଷ୍ନୌ ସୁପର ଜଏଣ୍ଟସ ଏହି ସିଜନର ନିଲାମୀର ପୂର୍ବରୁ ଦେବଦତ୍ତ ପଡିକ୍କଲଙ୍କୁ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସରେ ଟ୍ରେଡ୍‌ କରି ଥିଲା। 

ଆକାଶ ଚୋପ୍ରା ବାମ ହାତର ଏହି ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନଙ୍କୁ ନେଇ କହିଛନ୍ତି , ନୂଆ ବଲ୍‌ ଏଠାରେ ଘୂରିଥାଏ। ନୂଆ ବଲ ଏକ ବିପଦ। ଏଥିପାଇଁ ମୁଁ ଭାବୁଛି କି- ଚାଲ ଏବେ ବି କେଏଲ୍‌ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଚାଲିବା। ଯଦି ନୂଆ ବଲ୍ ବିପଦ ତ କ୍ୱିଣ୍ଟନ  ଡି କକ୍‌ ହିଟ୍‌ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ଏବଂ ନମ୍ୱର-୩ରେ ଦେବଦତ୍ତ ପଡିକ୍କଲଙ୍କ ପାଖରେ ଫର୍ମ ନାହିଁ। ଯଦି ଆଜି ଦେବଦତ୍ତ ପଡିକ୍କଲ ରନ୍‌ ନକରନ୍ତି ତ ଏହି  ସିଜନର ଶେଷ ମ୍ୟାଚ୍‌ ହୋଇପାରେ। 

ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ,ଯଦି ଆଜି ସେ ରନ୍‌ କରୁଛନ୍ତି ତ ବହୁତ ଭଲ ହେବ , ମୁଁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଭଲ ପାଏ। କିନ୍ତୁ ଯଦି ସେ ଏମିତି କରିବାରେ ଅସଫଳ ରୁହନ୍ତି ତ ଦୀପକ ହୁଡ୍ଡା ତାଙ୍କୁ ରିପ୍ଲେସ କରି ପାରନ୍ତି। ଖଲୀଲ ଅହମ୍ମଦ ସେଠାରେ ବାମ ହାତର ବ୍ୟାଟିଂର ବିରୋଧରେ ରହିବେ। ଏଥିପାଇଁ ମୁଁ ଡାହାଣ ହାତର ବ୍ୟାଟିଂ ଆଡ଼କୁ ଯାଉଛି। ଯିଏ ଟିକିଏ ସାବଧାନରେ ଖେଳିବେ। 

 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.