ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଜୁଲାଇ ୨୨ରେ ସଂସଦର ବଜେଟ ଅଧିବେଶନ, ୨୧ରେ ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ ଡାକିଲେ ସଂସଦୀୟ ବ୍ୟାପାର ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର:ଓଲଟିଲା ପରିବା ବୋଝେଇ ପିକଅପ ଗାଡି, ଜଣେ ଗୁରୁତର ୫ ଆହତ
  • ||
  • ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଗସ୍ତ ପାଇଁ ଆଜି ଦଳ ଘୋଷଣା, ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ଅଧିନାୟକ ମୁଖ୍ୟ ଦାବିଦାର ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ
  • ||
  • ମାଟ୍ରିକ୍‌ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟାରୀ ପରୀକ୍ଷା: ଆସନ୍ତା ୨୧ରୁ ୩୧ ତାରିଖ ଯାଏଁ ଚାଲିବ
  • ||
  • ସୁନାବେଶରେ ଦର୍ଶନ ଦେବେ ବ୍ରହ୍ମାଣ୍ଡନାଥ,୧୩୮ ପ୍ରକାର ରତ୍ନଖଚିତ ଅଳଙ୍କାର ଲାଗି ହେବେ ଚତୁର୍ଦ୍ଧାମୂର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ବର୍ଷାରେ ଭିଜିବ ଓଡ଼ିଶା, ଆଗାମୀ ୪ ଦିନ ଯାଏଁ ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ନେଇ ସତର୍କତା ଜାରି, ଶୁକ୍ରବାର ପୁଣି ଲୁଘଚାପ
  • ||

ଡ୍ୟାନ୍ସରଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ନୂଆ ମୋଡ଼: ପୁରୁଷବନ୍ଧୁ ଥିଲେ ବିବାହିତ, ଗାଳି କରିଥିଲେ ପତ୍ନୀ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୩/୦୫: ଡ୍ୟାନ୍ସର ସୁଲୋଚନା ଦାସ(ସୁମି)ଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା ଦିନକୁ ଦିନ ନୂଆ ମୋଡ଼  ନେଉଛି । ବଡ଼ଗଡ଼ ଥାନା ପୁଲିସ ତଦନ୍ତରୁ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି, ପୁରୁଷବନ୍ଧୁ ନିହାର ଗିରି ହେଉଛନ୍ତି ବିବାହିତ । ବିବାହିତ ବୋଲି  ଜାଣି ମଧ୍ୟ ସୁମି ତାଙ୍କ ସହ ମିଶୁଥିଲେ । ଏଥିପାଇଁ ନିହାରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏକାଧିକ ଥର ସୁମିଙ୍କୁ ଗାଳି କରିଥିଲେ । ସେପଟେ ପୁଲିସ ପୁରୁଷବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଫୋନ୍‌ରେ କଥା ହୋଇଛି । ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ସେ ଥାନାକୁ ଜେରା ପାଇଁ ଆସିପାରନ୍ତି ବୋଲି ପୁଲିସ କହିଛି ।  

ପୁଲିସ ଏକାଧିକ ଦିଗରୁ ମାମଲାର ଖୋଳତାଡ଼ କରୁଛି । ସୁମିଙ୍କ ଜଣେ ସହକର୍ମୀଙ୍କଠାରୁ ପୁଲିସ ଅନେକ ତଥ୍ୟ ଉଗାରିଛି । ନିହାର ବିବାହିତ ବୋଲି  ଜାଣିବା ସତ୍ତେ୍ୱ ସୁମି ସମ୍ପର୍କ ରଖୁଥିଲେ । ସୁମିଙ୍କ ଭଡ଼ାଘରକୁ ନିହାରଙ୍କ ଯିବା ଆସିବା ଲାଗି ରହୁଥିଲା । ନିହାରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏକଥା ଜାଣିପାରିବାରୁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡ଼ା ହେଉଥିଲା । ନିହାରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ପୂର୍ବରୁ ସୁମିଙ୍କୁ ଫୋନ୍‌ କରି ଗାଳି କରିଥିଲେ । ନିହାରଙ୍କ  ସହ ନ ମିଶିବା ପାଇଁ ତାଗିଦ୍‌ କରିଥିଲେ । ଏନେଇ ନିହାର ଓ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଜେରା କରାଯିବା ପରେ ଘଟଣାର ସତ୍ୟାସତ୍ୟ  ଜଣାପଡିବ ବୋଲି ବୋଲି ପୁଲିସ କହିଛି ।  

 ସୁଲୋଚନାଙ୍କ ବାପା ବୈରାଗୀ ଦାସ ଥାନାରେ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ହତ୍ୟା କରି ଆତ୍ମହତ୍ୟାର ରୂପ ଦିଆଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ପୁଲିସ ହତ୍ୟା ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି ।  ରବିବାର ପୁଲିସକୁ ପ୍ରାଥମିକ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ରିପୋର୍ଟ ହସ୍ତଗତ ହୋଇଛି । ଶ୍ୱାସରୁଦ୍ଧ  ଯୋଗୁ ସୁମିଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ରିପୋର୍ଟରେ ଉଲ୍ଲେଖ ରହିଛି । ସୁମିଙ୍କ ବେକରେ ବଡ଼ ଦାଗ ରହିଛି । ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଜାଗାରେ କ୍ଷତ ଚିହ୍ନ ନାହିଁ । ତାଙ୍କ ଗାଲ ଓ ପିଠିରେ ମାଡ଼ ଚିହ୍ନ ଥିଲା । ମୃତ୍ୟୁ ପୂର୍ବରୁ କେହି ଜଣେ ସୁମିଙ୍କୁ ପିଟିଥିବାର ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି । ମୃତଦେହର ଏକାଧିକ ଅଙ୍ଗର ନମୁନା ସଂଗ୍ରହ କରାଯାଇ ଭିସେରା ପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ଅପରାଧ ବିଧି ବିଜ୍ଞାନଗାରକୁ ପଠାଯାଇଛି ।  ସେହିପରି ମୃତ୍ୟୁ ପୂର୍ବରୁ ନିହାରଙ୍କୁ ଅନେକ  ବାର ଫୋନ୍‌ ଓ ଭିଡିଓ କଲ୍‌ କରାଯାଇଛି ।  ସୁମିଙ୍କ ଫୋନ୍‌କୁ ଫରେନ୍ସିକ ଲ୍ୟାବ୍‌କୁ  ପଠାଯାଇଛି । ସେଥିରୁ ଅନେକ ସୁରାକ ମିଳିପାରେ ବୋଲି ପୁଲିସ ଆଶା ରଖିଛି ।

  • PrameyaOdia
  • prameya
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Rath Yatra

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.