ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଖଣ୍ଡପଡ଼ା: ପୋଖରୀରେ ବୁଡ଼ି ପଞ୍ଚମ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ
  • ||
  • ଯଜ୍ଞର ପ୍ରସାଦ ଖାଇ ୫୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଲୋକ ଝାଡ଼ାବାନ୍ତି, ଖଲ୍ଲିକୋଟ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଶନିବାରଠୁ ପିଜି ନାମଲେଖା ଆବେଦନ, ୨୭ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ: ଜୁନ୍‌ ୨୨ରେ ଆଡମିଟ୍‌ କାର୍ଡ, ଜୁଲାଇ ୩ରୁ ୧୪ ପ୍ରବେଶିକା ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା-ନିମାପଡ଼ା ରାସ୍ତାରେ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଖୁଣ୍ଟକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର
  • ||
  • ରଥଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌...ନିର୍ମାଣସ୍ଥଳରେ ମୁଗୁର ଓ ନିହଣ ଶବ୍ଦର କମ୍ପନ, ଚାଲିଛି ତୁମ୍ବରେ ବିନ୍ଧ ଖୋଦେଇ
  • ||
  • ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ ମାରାଥନ୍‌ ପ୍ରଚାର: ଆଜି ଅଶ୍ୱିନୀ, ହେମାମାଳିନୀ ଓ ତୋମାରଙ୍କ କରିବେ ପ୍ରଚାର, ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର, ଭୂପେନ୍ଦ୍ର, ଅନୁଭବ, ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ବି ବୁଲିବେ
  • ||
  • ହରିୟାଣାରେ ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ନିଆଁ ଲାଗି ୮ ମୃତ, ୨୪ରୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଥମିବ ୫ମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାର, ସୋମବାର ୪୯ ଲୋକସଭା ଆସନରେ ଭୋଟିଂ
  • ||
  • IPL 2024: ଚିନ୍ନାସ୍ୱାମୀରେ ଆରସିବିକୁ ଭେଟିବ ସିଏସ୍‌କେ, ପ୍ଲେ-ଅଫ୍‌ ପାଇଁ ଶେଷ ସୁଯୋଗ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯ରୁ ବଢ଼ିବ ତାତିି, ୨୦ରୁ କଲବଲ କରିବ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଗ୍ରୀଷ୍ମପ୍ରବାହ: ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||

ଚମତ୍କାର ଘଟିଲା : ଅଳ୍ପକେ ବଞ୍ଚିଲା କୁନି ଶିଶୁର ଜୀବନ , ଦ୍ୱିତୀୟ ମହଲାରୁ ଧିରେ ଧିରେ ତଳକୁ ଖସି ଯାଉଥିଲା !

ଚେନ୍ନାଇ : ତାମିଲନାଡୁର ଚେନ୍ନାଇରେ ଏକ ହୃଦୟଥରା ଘଟଣା ଘଟିଛି। ଯେଉଁଠି ଏକ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟର ଭିଡ଼ିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଭିଡ଼ିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି, ଦ୍ୱିତୀୟ ମହଲାରୁ ଏକ ଛୋଟ ଶିଶୁ ତଳକୁ ଖସି ପଡ଼ୁଛି, କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳେ ଚମତ୍କାର ଘଟିଛି ଏବଂ ତାର ଜୀବନ ବଞ୍ଚିଯାଇଛି। ଯିଏ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖୁଛି , ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯାଉଛି। 

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଯେ, ବାଲକୋନୀରେ ଥିବା ପିଲାଟି ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍‌ ସିଟ୍‌  ମଧ୍ୟକୁ ଆସି ଯାଇଥିଲା। ଧିରେ ଧିରେ ସେ ତଳକୁ ଖସିବାକୁ ଲାଗିଲା। ଯେବେ ଆଖ ପାଖର ଲୋକେ ଦେଖିଲେ ,ତାର ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ବିଲ୍ଡିଂ ତଳେ ଏକାଠି ହୋଇଗଲେ। ତଳେ ଏକ ଚାଦର ଖୋଲି ଠିଆ ହେଲେ। ଯଦି ପିଲାଟି ଖସି ପଡ଼େ ତ ତାକୁ ରକ୍ଷା କରାଯାଇ ପାରିବ। ହେଲେ ଏହି ସମୟରେ ପ୍ରଥମ ମହଲାରୁ କିଛି ଲୋକ କୁନି ପିଲାଟିକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ବଞ୍ଚାଇଥିଲେ। 

ପାଖାପାଖି ୩ ମିନିଟ୍‌ର ଏହି ଭିଡ଼ିଓକୁ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟର ସାମ୍ନା ଟାୱାରରୁ ରେକର୍ଡ କରାଯାଇଛି। ଭିଡିଓରେ ଏକ ଛୋଟ ଶିଶୁ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ସିଟ୍‌ରେ ଧିରେ ଧିରେ ତଳକୁ ଖସୁ ଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ବିଲ୍ଡଂ ତଳେ ପ୍ରଥମେ ଲୋକେ ଏକ ଛୋଟ ଚାଦର ନେଇ ଆସନ୍ତି, କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ଏକ ବଡ଼ ବେଡଶିଟ୍‌ ଅଣାଯାଏ। ଏହି ସମୟରେ ପ୍ରଥମ ମହଲାରୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଝରକା ମାଧ୍ୟମରେ ବାହାରକୁ ଆସନ୍ତି। ଏହାପରେ ଆଉ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ବାହାରକୁ ଆସନ୍ତି। ଏପଟେ ଶିଶୁଟି ଧିରେ ଧିରେ ଉପରୁ ତଳକୁ ଖସୁଥାଏ। ଏହାପରେ ଝରକାରେ ବାହାରକୁ ଆସିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ପିଲାକୁ ତଳକୁ ଖସିବା ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କୁ ହାତରେ ଧରି ପକାନ୍ତି। ଉକ୍ତ ଭିଡ଼ିଓଟି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଖୁବ୍‌ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି।

ଯେତେ ସମୟ ଧରି ଶିଶୁଟି ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ସିଟ୍‌ରେ ଲଟକି ରହିଥିଲା, ସେତେବେଳ ଯାଏ ସେଠାରେ ଦେଖୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଛାତି ଥରି ଉଠୁଥିଲା। ପରେ ତାରୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରକ୍ଷା କରାଯିବା ପରେ ଲୋକେ ଖୁବ୍ ଖୁସି ନଜର ଆସିଥିଲେ। 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.