ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବୁଧବାର ଅରୁଣ ଗୋଭିଲ, ଗୁରୁବାର ପୁଣି ଓଡିଶା ଆସିବେ ଜେ.ପି ନଡ୍ଡା
  • ||
  • ପ୍ରଯୋଜକ ବିଜୟ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ପରଲୋକ, ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ତ୍ୟାଗ କଲେ ଶେଷ ନିଶ୍ୱାସ
  • ||
  • ନିର୍ବାଚନ ଡ୍ୟୁଟି ସାରି ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଜଣେ ଆହତ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୨୦ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ
  • ||
  • ରଥଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌...ଶ୍ରୀନୃସିଂହ ଚତୁର୍ଦ୍ଦଶୀ ତିଥିରେ ଗୁଜ ଅନୁକୂଳ, ଖୋଳା ହେବ ଯନ୍ତା ଗାଡ଼
  • ||
  • ସ୍ୱାତୀ ମାଲିୱାଲଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାମଲା: ସିଏମ୍‌ ହାଉସ୍‌ରେ ବିଭବଙ୍କୁ ନେଇ ସିନ୍‌ ରିକ୍ରିଏଟ୍‌
  • ||
  • ମଦ ନୀତି ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲା: କେଜ୍‌ରିୱାଲଙ୍କୁ ପୁଣି ୧୪ ଦିନ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବାକୁ ଇଡିର ଆବେଦନ
  • ||
  • IPL ପ୍ରଥମ କ୍ୱାଲିଫାୟର ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ କୋଲକାତା- ହାଇଦ୍ରାବାଦ, ରନ୍‌ ବର୍ଷା କରିବେ ବ୍ୟାଟିଂ ପାୱାର ହାଉସ୍‌
  • ||
  • ବାତ୍ୟା ହେବନି..ଅବପାତ ହୋଇ ମିଆଁମାର ଯିବ: ଜିଏଫଏସ୍
  • ||

ସଲ୍‌ମାନ୍‌ଙ୍କ ଘର ଉପରକୁ ଫାୟାରିଂ ମାମଲା; ଆମେରିକାରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଥିଲା ବ୍ଳୁ ପ୍ରିଣ୍ଟ

Image source: NDTV

ମୁମ୍ବାଇ,୧୫/୦୪: ରବିବାର ସକାଳେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଘର ବାହାରେ ଗୁଳି ବିନିମୟ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପାରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୁଲିସ୍‌ ଘଟଣାକୁ ଗୁରୁତ୍ବର ସହିତ ନେଇ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ମାମଲା କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚକୁ ମଧ୍ୟ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଇଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନୂଆ ତଥ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ସଲମାନଙ୍କ ଘର ଆଗରେ ଫାୟାରିଂ ଅର୍ଥାତ୍‌ ଗୁଳି ଚଳାଇବାର ଷଡଯନ୍ତ୍ର ଆମେରିକାରେ ହୋଇଥିଲା। ଶୁଟରମାନରଙ୍କୁ ଭର୍ଚୁଆଲ୍ ନମ୍ବରରୁ ଅର୍ଡର ମିଳିଥିଲା। ରୋହିତ ଗୋଦାରାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ସୁଟରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ହତିଆର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇଥିଲା।

ବର୍ତ୍ତମାନ ପାଞ୍ଚଟି ରାଜ୍ୟ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର, ଦିଲ୍ଲୀ, ରାଜସ୍ଥାନ, ହରିୟାଣା ଏବଂ ପଞ୍ଜାବର ପୋଲିସ ସୁଟରଙ୍କୁ ଖୋଜିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି। ସୂଚନାନୁସାରେ, ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଘର ବାହାରେ ଗୁଳି ଚଳାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରାୟ ଏକ ମାସ ଧରି ଯୋଜନା କରାଯାଉଥିଲା। ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ଆମେରିକାରେ ଥିବା ଅନମୋଲ ବିଷ୍ଣୋଇ, ଆମେରିକାରେ ରହୁଥିବା ରୋହିତ ଗୋଦାରାକୁ ଶୁଟର ଚୟନ କରିବାକୁ ଦାୟିତ୍ୱ ଦେଇଥିଲା। ଏହାର ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ କାରଣ ହେଉଛି ରୋହିତ ଗୋଦାରା ପାଖରେ ଡଜନେରୁ ଅଧିକ ପ୍ରଫେସନାଲ ସୁଟର ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ଅନେକ ରାଜ୍ୟରେ ଲୁଚି ରହିଛନ୍ତି। 

ଏଜେନ୍ସିର ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଯଦି ଲରେନ୍ସ ବିଷ୍ଣୋଇ ଗ୍ୟାଙ୍ଗରେ କାହାର ଶକ୍ତିଶାଳୀ ନେଟୱାର୍କ ଅଛି ତେବେ ଏହା ଆମେରିକାରେ ଥିବା ରୋହିତ ଗୋଦାରାର ଅଟେ। ଯିଏକି ରାଜସ୍ଥାନରେ ରାଜୁ ଠେଠ୍ ହତ୍ୟା ମାମଲା ଏବଂ ପରେ ସୁଖଦେବ ସିଂ ଗୋଗାମେଡି ହତ୍ୟାର ମୁଖ୍ୟ ଥିଲା। ଏହି ଉଭୟ ହାଇ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ସୁଟର ରୋହିତ ଗୋଦାରା ଦ୍ୱାରା ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇଥିଲା। ବିଷ୍ଣୋଇ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ସର୍ବଦା ଏହାର ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ପାଇଁ ଅପରେସନ୍ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ରଖେ। ଅନେକ ରାଜ୍ୟରେ, ସୁଟରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ଏବଂ ସମୟ ଅନୁଯାୟୀ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସ୍ଥାନରେ ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ପାଇଯାଇଥାନ୍ତି, ଯାହା ଗ୍ୟାଙ୍ଗର ହେଲପରମାନଙ୍କ ଘର ଏବଂ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଗୋପନୀୟ ସ୍ଥାନରେ ରହିଥାଏ।

ଏଜେନ୍ସି ଅନୁଯାୟୀ, ଅନମୋଲ ବିଷ୍ଣୋଇ ତାର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପୋଷ୍ଟରେ ଦାଉଦ ଇବ୍ରାହିମ ଏବଂ ଛୋଟା ଶକିଲର ନାଁ ଲେଖିଛି। ଏହା ପଛର କାରଣ ହୋଇପାରେ ଯେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଦାଉଦ୍‌ ଓ ଛୋଟା ଶକିଲର ଦବଦବା ରହିଥିଲା। ତାଙ୍କ ନାଁରେ ଏକ ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ଡକାୟତି ସିଣ୍ଡିକେଟ୍ ଚାଉଥିଲା ଏବଂ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଉଭୟଙ୍କ ନାଁ ଶୁଣିଲେ ଲୋକେ ଭୟଭୀତ ହୁଅନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଦାଉଦ୍‌ ଓ ଛୋଟା ସକିଲର ପ୍ରଭାବକୁ ହ୍ରାସ କରି ବିଷ୍ଣୋଇ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ନିଜର ପ୍ରଭାବ ବଢ଼ାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ଯାହାଫଳରେ ସେମାନେ ବଡ଼ ବ୍ୟବସାୟୀ, ବଲିଉଡ ତାରକା ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇର ବଡ଼ ବିଲଡରଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ। ତେଣୁ ଗୁଳି ବିନିମୟ ପରେ ଅନମୋଲ ତୁରନ୍ତ ଏଥିପାଇଁ

ନିଜକୁ ଦାୟି କରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲା।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.