ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଜାତୀୟ ସ୍ତରୀୟ ଗବେଷଣା ସୁଯୋଗ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ରିସର୍ଚ୍ଚ ଫେଲୋସିପ୍‌ ପାଇଁ ୩୦୦ ଶିକ୍ଷାର୍ଥୀ ଚୟନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ମହିଳାଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତ ହୋଇଥିଲେ; ତାଲିମ ନେଇଥିଲେ ୨୪୮ ଜଣ, ଏବେ ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା ଏସ୍‌ଓପି ବ୍ୟବସ୍ଥା
  • ||
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ଥମୁନି ନିର୍ବାଚନୀ ହିଂସା, ଜଣେ ଟିଏମସି କର୍ମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା, ପୁଣି ବିଜେପି ବିରୋଧରେ ଦଳ ଆଣିଲା ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ବାଂଲାଦେଶ ମୁହାଁ ବାତ୍ୟା, ପ୍ରଭାବରେ ୪ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା ଓ ପବନ ସମ୍ଭାବନା, ୪ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଏସଆରସିଙ୍କ ଆଲର୍ଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ, ୬ ଲୋକସଭା ଓ ୪୨ ବିଧାନସଭା ଆସନରେ ଭୋଟିଂ, ୪୪୭ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ହେବ ଭାଗ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ଦେଶରେ ଷଷ୍ଠ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ, ୬ ରାଜ୍ୟ ଓ ୨ କେନ୍ଦ୍ରଶାସିତ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟ୍, ୫୮ ସଂସଦୀୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ସୃଷ୍ଟି ହେଲା ଅବପାତ: ୨୫ ରାତିରୁ ଉପକୂଳରେ ବର୍ଷା, ୨୬ରେ ଭୀଷଣ ବାତ୍ୟା ରୂପ ନେବ
  • ||

ଲଢ଼େଇ ସତ୍ତ୍ବେ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିପାରିଲା ନାହିଁ ଲକ୍ଷ୍ନୌ, ୧୯ ରନ୍‌ରେ ଜିତିଲା ଦିଲ୍ଲୀ

Image Courtesy: espncricinfo

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଫିକା ପଡ଼ିଲା ଅର୍ଷଦ ଖାନଙ୍କ ଦମଦାର ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ । ୨୦୮ ରନ୍‌ର ପିଛା କରିଥିବା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ୧୮୯ରେ ଅଟକି ଯାଇଛି । ୨୦ ଓଭର ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା ୯ ଓ୍ବିକେଟ ହରାଇ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି ଳକ୍ଷ୍ନୌ ସୁପର ଜ୍ୟାଣ୍ଟସ୍‌ । ସେପଟେ ୧୯ ରନ୍‌ରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିଛି ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ । 

ଆଜି କ୍ବିଣ୍ଟନ ଡିକକ୍‌(୧୨), କେଏଲ ରାହୁଲ (୫), ମାର୍କସ ଷ୍ଟୋଇନସ୍‌ (୫), ନିକୋଲାସ ପୁରନ (୬୧) , ଆୟୁଷ ବାଦୋନି (୬), କୃଣାଲ ପାଣ୍ଡ୍ୟା (୧୮), ୟୁଧବୀର ସିଂହ (୧୪) ଏବଂ ଅର୍ଷଦ ଖାନଙ୍କ ଅପରାଜିତ ୫୮ ରନ୍‌ ସତ୍ତ୍ବେ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିପାରିଲା ନାହିଁ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ।  ସେହିଭଳି ଦିଲ୍ଲୀର ଇଶାନ୍ତ ଶର୍ମା ଆଜି ଦମଦାର ବୋଲିଂ କରି ୩ ଟି ଓ୍ବିକେଟ ନେଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଖଲିଲ ଅହମ୍ମଦ, ଅକ୍ଷର ପଟେଲ, ମୁକେଶ କୁମାର, କୁଲଦୀପ ଯାଦବ, ତ୍ରିଷ୍ଟାନ ଷ୍ଟବ୍ସ ଗୋଟିଏ ଲେଖାଏଁ ଓ୍ବିକେଟ ନେଇଛନ୍ତି ।

ଇଣ୍ଡିଆନ୍‌ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍‌ ୨୦୨୪ର ୬୪ ତମ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଦିଲ୍ଲୀ ଏବଂ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଟକ୍କର ହୋଇଥିଲା ।  ଟସ୍‌ ହାରି ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଆସିଥିବା ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଓଭରରେ ୪ ଓ୍ବିକେଟ ହରାଇ ୨୦୮ ରନ୍‌ କରିଥିଲା । ଅଭିଷେକ ପୋରେଲ୍‌ (୫୮) ଏବଂ ତ୍ରିଷ୍ଟାନ ଷ୍ଟବ୍ସ  ଅପରାଜିତ ୫୭ ରନର ଦମଦାର ପାଳି ଖେଳିଥିଲେ । ସେହିଭଳି ରିଷଭ ପନ୍ତ ୩୩ ରନ୍ କରିଥିବା ବେଳେ ଶାଇ ହୋପ ୩୮ ରନ୍‌ କରି ଆଉଟ୍‌ ହୋଇଥିଲେ ।  ସେହିଭଳି ଅକ୍ଷର ପଟେଲ ଅପରାଜିତ ୧୪ ରନ୍‌ କରିଥିଲେ । ସେପଟେ ଲକ୍ଷ୍ନୌର ନବୀନ ଉଲ ହକ୍‌ ସର୍ବାଧିକ ୨ଟି ଓ୍ବିକେଟ ନେଇଥିଲେ। ଅର୍ଷଦ ଖାନ ଏବଂ ରବି ବିଷ୍ଣୋଇ ଗୋଟିଏ ଲେଖାଏଁ ଓ୍ବିକେଟ ନେଇଥିଲେ । 


 

 

  • IPL 2024
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.