ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଜାତୀୟ ସ୍ତରୀୟ ଗବେଷଣା ସୁଯୋଗ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ରିସର୍ଚ୍ଚ ଫେଲୋସିପ୍‌ ପାଇଁ ୩୦୦ ଶିକ୍ଷାର୍ଥୀ ଚୟନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ମହିଳାଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତ ହୋଇଥିଲେ; ତାଲିମ ନେଇଥିଲେ ୨୪୮ ଜଣ, ଏବେ ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା ଏସ୍‌ଓପି ବ୍ୟବସ୍ଥା
  • ||
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ଥମୁନି ନିର୍ବାଚନୀ ହିଂସା, ଜଣେ ଟିଏମସି କର୍ମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା, ପୁଣି ବିଜେପି ବିରୋଧରେ ଦଳ ଆଣିଲା ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ବାଂଲାଦେଶ ମୁହାଁ ବାତ୍ୟା, ପ୍ରଭାବରେ ୪ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା ଓ ପବନ ସମ୍ଭାବନା, ୪ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଏସଆରସିଙ୍କ ଆଲର୍ଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ, ୬ ଲୋକସଭା ଓ ୪୨ ବିଧାନସଭା ଆସନରେ ଭୋଟିଂ, ୪୪୭ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ହେବ ଭାଗ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ଦେଶରେ ଷଷ୍ଠ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ, ୬ ରାଜ୍ୟ ଓ ୨ କେନ୍ଦ୍ରଶାସିତ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟ୍, ୫୮ ସଂସଦୀୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ସୃଷ୍ଟି ହେଲା ଅବପାତ: ୨୫ ରାତିରୁ ଉପକୂଳରେ ବର୍ଷା, ୨୬ରେ ଭୀଷଣ ବାତ୍ୟା ରୂପ ନେବ
  • ||

ବାପାଙ୍କ ଦଶାହରେ ଯୋଗଦେଲେ ଡି'ଭ୍ରାତା, ଏକାଦଶାହ ବ୍ରାହ୍ମଣ ଭୋଜନ ପାଇଁ କେହି ରାଜି ହେଉନାହାନ୍ତି...

କଟକ,୩୦/୦୪: ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍‌ଷ୍ଟର ଧଳସାମନ୍ତ ଭାଇ  ସୋମବାର ବାପା ସରୋଜ ଧଳସାମନ୍ତଙ୍କ ଦଶାହରେ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ । ଜେଲ୍‌ରୁ ପୁଲିସ କଡର୍ନରେ ଆସି କର୍ମସାରି ଦୁଇ ଭାଇ ହାତୀଗଡ଼ା ଘାଟକୁ ଯାଇ ବାକି କର୍ମ ସାରିଥିଲେ । ପରେ ଦୁହେଁ ଝାରପଡ଼ା ଓ ଚୌଦ୍ୱାର ଜେଲ୍‌କୁ ଯାଇଛନ୍ତି । ବାପାଙ୍କ ଶୁଦ୍ଧି କର୍ମରେ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ କୋର୍ଟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ  ଦେଇଥିଲେ । ଏହି କ୍ରମରେ ପୁଲିସ୍‌ ସୋମବାର ବଡ଼ ପୁଅ ସୁଶାନ୍ତକୁ ବଲାଙ୍ଗୀର ଜେଲ୍‌ ଓ ସାନ ପୁଅ ସୁଶୀଲକୁ ବାଲେଶ୍ୱର ଜେଲ୍‌ରୁ କଟକ ଆଣିଥିଲା । ଦୁହେଁ ଦିନ ପ୍ରାୟ ୧୦ଟାରେ ସିଡିଏସ୍ଥିତ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ପରେ ପୁଲିସ ଭ୍ୟାନ୍‌ରେ ମହାନଦୀରେ ହାତୀଗଡ଼ା  ତୁଠକୁ ଯାଇ କର୍ମରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ । ଦିନ ପ୍ରାୟ ୩ଟାରେ ପୁଲିସ ଭ୍ୟାନ୍‌ରେ ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ । ପରେ ଦଶାହର ଅନ୍ତିମ  କର୍ମ ଘରେ କରାଯାଇଥିଲା । ଦିନ ପ୍ରାୟ ସାଢ଼େ ୪ଟାରେ ଖାଇସାରି  ଦୁଇ ଭାଇ ଜେଲ୍‌କୁ ଯାଇଥିଲେ । ସୁଶାନ୍ତ ଝାରପଡ଼ା ଓ ସୁଶୀଲ  ଚୌଦ୍ୱାର ଜେଲ୍‌ ଯାଇଛନ୍ତି । 

 ସକାଳେ ପୁଣି ଘରକୁ  ଆସିବେ । ଏକାଦଶାହ କର୍ମ ଆରମ୍ଭ ହେବ । ଅପରାହ୍ଣରେ ସବୁ  କର୍ମ ସାରିବା ପରେ ଦୁଇ ଭାଇଙ୍କୁ ବଲାଙ୍ଗୀର ଓ ବାଲେଶ୍ୱର  ଜେଲ୍‌ ଫେରାଇ ନିଆଯିବ । ଏହା ମଧ୍ୟରେ ଏକ ବିଷୟ ଶୁଣିବାକୁ  ମିଳୁଛି । ଏକାଦଶାହରେ ବ୍ରାହ୍ମଣ ଭୋଜନ ପାଇଁ ସ୍ୱର୍ଗତ ସରୋଜ  ଧଳସାମନ୍ତଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଯୋଜନା କରିଛନ୍ତି । ପ୍ରାୟ ୫୦ ଜଣ  ବ୍ରାହ୍ମଣଙ୍କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ସ୍ଥିର କରିଛନ୍ତି । ମାତ୍ର ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଯାହାଙ୍କୁ ବି ଭୋଜନକୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଭୟରେ  ଡି’ ହାଉସ୍‌କୁ ଆସିବାକୁ ରାଜି ହେଉନାହାନ୍ତି । ତେଣୁ ସରୋଜ ଧଳସାମନ୍ତଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ କିଛି ବ୍ରାହ୍ମଣଙ୍କୁ ରାଜି କରାଇବା ପାଇଁ  ପୁଲିସ ନିକଟରେ ଗୁହାରି କରିଛନ୍ତି । ପୁଲିସ କିନ୍ତୁ ସରୋଜଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ କିଛି ଠୋସ୍‌ ଉତ୍ତର ଦେଇନି ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.