ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଜାତୀୟ ସ୍ତରୀୟ ଗବେଷଣା ସୁଯୋଗ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ରିସର୍ଚ୍ଚ ଫେଲୋସିପ୍‌ ପାଇଁ ୩୦୦ ଶିକ୍ଷାର୍ଥୀ ଚୟନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ମହିଳାଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତ ହୋଇଥିଲେ; ତାଲିମ ନେଇଥିଲେ ୨୪୮ ଜଣ, ଏବେ ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା ଏସ୍‌ଓପି ବ୍ୟବସ୍ଥା
  • ||
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ଥମୁନି ନିର୍ବାଚନୀ ହିଂସା, ଜଣେ ଟିଏମସି କର୍ମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା, ପୁଣି ବିଜେପି ବିରୋଧରେ ଦଳ ଆଣିଲା ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ବାଂଲାଦେଶ ମୁହାଁ ବାତ୍ୟା, ପ୍ରଭାବରେ ୪ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା ଓ ପବନ ସମ୍ଭାବନା, ୪ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଏସଆରସିଙ୍କ ଆଲର୍ଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ, ୬ ଲୋକସଭା ଓ ୪୨ ବିଧାନସଭା ଆସନରେ ଭୋଟିଂ, ୪୪୭ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ହେବ ଭାଗ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ଦେଶରେ ଷଷ୍ଠ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ, ୬ ରାଜ୍ୟ ଓ ୨ କେନ୍ଦ୍ରଶାସିତ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟ୍, ୫୮ ସଂସଦୀୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ସୃଷ୍ଟି ହେଲା ଅବପାତ: ୨୫ ରାତିରୁ ଉପକୂଳରେ ବର୍ଷା, ୨୬ରେ ଭୀଷଣ ବାତ୍ୟା ରୂପ ନେବ
  • ||

ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭଂଶାଲୀଙ୍କ ରାଗକୁ ନେଇ ଖୁଲାସା କଲେ ମନୀଷା,କହିଲେ ଏମିତି...

ମୁମ୍ବାଇ, ୦୯/୦୫ : ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭଂଶାଲୀଙ୍କ ୱେବ ସିରିଜ 'ହୀରାମଣ୍ଡି' ସହ ଓଟିଟିରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଛନ୍ତି ମନୀଷା କୋଇରାଲା।  ଏହି ସିରିଜ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସରେ ମେ ୧ ତାରିଖରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା । ଏହା ରିଲିଜ ପରଠାରୁ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥିବାବେଳେ ଏଥିରେ ଥିବା ସମସ୍ତ କାଷ୍ଟଙ୍କ ବେଶ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି ଦର୍ଶକ । ତେବେ ଏଥିରେ ମନୀଷା କୋଇରାଲା ମଲ୍ଲିକା ଜାନଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ଏଭଳି ଭିନ୍ନ ଚରିତ୍ରରେ ଦେଖି ଲୋକେ ତାଙ୍କ ଦିୱାନା ହୋଇଛନ୍ତି । ଏହାରି ମଧ୍ୟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ  ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ  ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭଂଶାଲୀଙ୍କ ରାଗକୁ ନେଇ  କ’ଣ କହିଛନ୍ତି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା। 

କିପରି ରୁହନ୍ତି ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭଂଶାଲୀ?

ମନୀଷା ଜୁମର ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି,  “ତାଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଅନେକ ଜିନିଷ ବଦଳିଛି, କିନ୍ତୁ ସଞ୍ଜୟ ଯାହା ଥିଲେ ତାହା ଅଛନ୍ତି । ସେ ଏବେବି  ସରଳ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଟନ୍ତି | ସେ କେତେ ସୁନ୍ଦର ସେଟ୍ ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତି ସେଥିରେ କିଛି ଫରକ ପଡ଼େ ନାହିଁ | ସେ ୨ରୁ ୩ଟି ରୁମ ଥିବା ଘରେ ରୁହନ୍ତି ଏବଂ ଖଦି କୁର୍ତ୍ତା-ପାଇଜାମା ପିନ୍ଧନ୍ତି । ଏବେ ବି ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ସେ ଯାହାକୁ ମୁଁ ଖାମୋସ ସମୟରେ ଭେଟିଥିଲି।  ”


ସଞ୍ଜୟଙ୍କ ରାଗକୁ ନେଇ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଲେ ମନୀଷା

ଯେତେବେଳେ ମନୀଷା ସଞ୍ଜୟଙ୍କ କ୍ରୋଧ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହୋଇଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ କହିଥିଲେ, “କିଏ କ୍ରୋଧିତ ହୁଏ ନାହିଁ? ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଜାଣେ ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଲୋକପ୍ରିୟ ହୁଏ  ସେତେବେଳେ ଲୋକମାନେ ଭାବନ୍ତି ଯେ ସେ ସିଦ୍ଧ ହେବା ଉଚିତ୍ | କ୍ରୋଧିତ ହେବା, କାନ୍ଦିବା, ନିରାଶ ହେବା ସାଧାରଣ କଥା । ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ହୃଦୟରେ ସିନେମା, ଯିଏ ସିନେମାର ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖୁଥାଏ ଏବଂ ଦିନରାତି ସିନେମା କରୁଛି। ଆଉ ଯଦି ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ କାମ ଠିକ୍ ସେ ନ ହୁଏ କେବେ ରାଗିବା ସାଧାରଣ କଥା । ଆଉ ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ କଣ ଅସୁବିଧା କରେ ।  ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ କାହାକୁ ଶାରୀରିକ ଭାବେ ଆଘାତ ଦେଉନାହାଁନ୍ତି ସେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ। ”ପ୍ରକାଳ ଥାଉକି,ହିରମାଣ୍ଡି'ରେ ସଞ୍ଜୟଙ୍କ ସହ କାମ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ମନୀଷା କୋଇରାଲା ତାଙ୍କ ସହ' 1942: ଏ ଲଭ୍ ଷ୍ଟୋରୀ 'ଏବଂ' ଖାମୋସି:ଦ ମ୍ୟୁଜିକାଲ୍ ' ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.