ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ୟୁପିଏସ୍‌ସି ରେଜଲ୍ଟ, ୧୮୦ ଆଇଏଏସ୍., ୨୦୦ ଏଇପିଏସ୍‌, ୩୭ ଆଇଏଫଏସ କୃତ୍ତକାର୍ଯ୍ୟ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର ଅଦାଲତ ସଂଲଗ୍ନ ଔଷଧ ଦୋକାନରେ ପଶିଲା ବାରାହା
  • ||
  • ଆକାଶରୁ ନିଆଁ ବର୍ଷା, ଦିନ ସାଢ଼େ ୧୧ଟା ସୁଦ୍ଧା ସବୁ ଉତ୍ତପ୍ତ ସହର ପାଲଟିଲା ବାଲେଶ୍ୱର
  • ||
  • ବାରିପଦା: ପୋଖରୀ ରେ ଗାଧୋଉଥିବା ବେଳେ ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଆସିଲା ବିଜେପି ଦ୍ବିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା, ୨୧ ବିଧାନସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ନା ଘୋଷଣା, ୧୪ ଆସନ ପାଇଁ ଛାଣ୍ଡିନି ଅଙ୍କ
  • ||
  • ମାଟ୍ରିକ୍‌ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀଙ୍କ ତଥ୍ୟ ସଂଶୋଧନ, ଶେଷ ସୁଯୋଗ ଆଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ରଥଯାତ୍ରା ଦ୍ୱିତୀୟ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ: ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ନବଯୌବନ ଦର୍ଶନ, ନେତ୍ରଉତ୍ସବ ଓ ଶ୍ରୀଗୁଣ୍ଡିଚା ଚାଲେଞ୍ଜ ହେବ
  • ||
  • IPL 2024: ଇଡେନ୍‌ରେ କୋଲକାତା-ରାଜସ୍ଥାନ ମୁକାବିଲା, ଶୀର୍ଷ ସ୍ଥାନ ପାଇଁ ହେବ ଲଢ଼େଇ
  • ||
  • ପବିତ୍ର ଅଶୋକାଷ୍ଟମୀ: ମହାପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀଲିଙ୍ଗରାଜଙ୍କ ରୁକୁଣା ରଥଯାତ୍ର, ମଧ୍ୟାହ୍ନ ସାଢ଼େ ୧୨ଟାରେ ପହଣ୍ଡି, ସାଢ଼େ ୩ଟାରେ ରଥ ଟଣା
  • ||
  • ଆଗକୁ ଭୟାନକ ଅଗ୍ନି ବର୍ଷା, ୪୫ ଛୁଇଁବ ତାପମାତ୍ରା: ସପ୍ତାହ ଯାଏ କମିବନି ତାତି
  • ||

ମଙ୍ଗଳା ବସ୍ତି ବୁଲିଲେ ୧୭ ଆଇଏଏସ୍‌, ଦେଖିଲେ ବିଏମ୍‌ସିର ରୂପାନ୍ତରୀକରଣ କାମ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୦୪/୦୩: ବିଭିନ୍ନ ରାଜ୍ୟ ପାଇଁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ମହାନଗର ନିଗମ (ବିଏମ୍‌ସି) ଏବେ ରୋଲ ମଡେଲ ହୋଇଛି । ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ମଶୁରୀସ୍ଥିତ ଭାରତ ସରକାରଙ୍କ ଲାଲ ବାହାଦୁର ଶାସ୍ତ୍ରୀ ନ୍ୟାସନାଲ ଏକାଡେମୀ ଅଫ୍‌ ଆଡମିନିଷ୍ଟ୍ରେସନର ୧୭ ଜଣ ଆଇଏଏସ ଅଫିସର ବିଏମ୍‌ସି ମଡେଲ ବୁଲି ଦେଖିଛନ୍ତି । ଷ୍ଟଡି ଟୁର୍‌ରେ ଆସିଥିବା ବିଭିନ୍ନ ବିଭାଗର ଏହି ଅଧିକାରୀମାନେ ବିଏମ୍‌ସିରେ ହୋଇଥିବା ରୂପାନ୍ତରୀକରଣ କାମ ବୁଲି ଦେଖିଛନ୍ତି । 

ମୁଖ୍ୟତଃ ଓଡିଶାରେ ଜାଗା ମିଶନ,  ୨୪ ଘଣ୍ଟିଆ ଡ୍ରିଙ୍କ ଫ୍ରମ ଟ୍ୟାପ ବୁଲି ଦେଖିଥିଲେ । ଏହି ଅଧିକାରୀମାନେ  ଆଜି ବିଏମ୍‌ସିରେ ହୋଇଥିବା ବିଭିନ୍ନ ପାର୍କ, ଖେଳପଡିଆ, କଂଜରଭେନ୍‌ସି  ଲେନ୍‌, ଚଲାପଥ, ଟଏଲେଟ୍‌, ମୁକ୍ତାକାଶ ଜିମ୍‌ ଆଦି ବିଭିନ୍ନ ଉନ୍ନୟନମୂଳକ  କାମ ଦେଖିବା ସହ ମା ମଙ୍ଗଳା ବିଜୁ ଆଦର୍ଶ କଲୋନୀ ଯାଇ ସେଠାରେ  ରୂପାନ୍ତରୀକରଣରେ ହୋଇଥିବା ବିଭିନ୍ନ କାମ ଦେଖିଥିଲେ । ବିଏମ୍‌ସି ପକ୍ଷରୁ ଯୋଗାଇ ଦିଆଯାଇଥିବା ବିଭିନ୍ନ ସୁବିଧା ସୁଯୋଗ ସଂପର୍କରେ  ଲୋକମାନଙ୍କଠାରୁ ପଚାରି ବୁଝିଥିଲେ । ଆଜି ସେମାନେ ପୁରୀ ଯାଇ ୫ଟି ଅଧିନରେ ହୋଇଥିବା ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର ପରିକ୍ରମା ପକଳ୍ପ ଦେଖିବା ସହ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କରିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.