ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ବଜେପି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଜେପି ନଡ୍ଡା ରାଜ୍ୟସଭା ନେତା ନିର୍ବାଚିତ
  • ||
  • ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍ ହରାଇ ସେମି ଫାଇନାଲ୍‌ରେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା, ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍‌ର ବିଶ୍ୱକପ୍ ସ୍ୱପ୍ନ ଧୂଳିସାତ୍
  • ||
  • ଅଷ୍ଟାଦଶ ଲୋକସଭାର କାମଚଳା ବାଚସ୍ପତି ଭାବେ ଶପଥ ନେଲେ ଭର୍ତ୍ତୃହରି ମହତାବ
  • ||
  • ରୁଙ୍ଗଟା କାରଖାନାରେ ଅଘଟଣ, ଲୁହା ପ୍ଲେଟ୍ ଚାପି ହୋଇ ୨ ଶ୍ରମିକ ମୃତ
  • ||
  • ରି ଚେକିଂ ହେବ ୧୮ ହଜାର ମାଟ୍ରିକ୍‌ ଖାତା, ବୋର୍ଡରେ ଆବେଦନ କରିଛନ୍ତି ୫ ହଜାର ପରୀକ୍ଷାର୍ଥ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର: ରାସ୍ତା ପାରି ହେଉଥିବା ବେଳେ ମାଡ଼ିଗଲା ଟ୍ରକ୍, ମହିଳା ମୃତ
  • ||
  • ଭୋଗରାଇ: ବଙ୍ଗୀୟ ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ସହଯୋଗୀ ଫେରାର୍
  • ||
  • ସୁପର ୮ରେ ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବଡ଼ ଲଢ଼େଇ: ନେଟ୍‌ ରନରେଟ୍‌ ହେବ ଖେଳ, ଖଳନାୟକ ସାଜିପାରେ ବର୍ଷା
  • ||
  • ସୋମବାରଠୁ ଅଷ୍ଟାଦଶ ଲୋକସଭାର ପ୍ରଥମ ଅଧିବେଶନ:୨୬ରେ ବାଚସ୍ପତି ନିର୍ବାଚନ, ୨୭ରେ ରାଜ୍ୟ ସଭା ବୈଠକ
  • ||
  • ଓଡ଼ିଶାର ୩୦ ଜିଲ୍ଲାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଛୁଇଁଲା ମୌସୁମୀ ବାୟୁ, ଆସନ୍ତା ୩ ଦିନ ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||

ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମ ସାଇନ୍ କରିବାକୁ ଡିମାଣ୍ଡ୍ କରନ୍ତି ୪୦ କୋଟି, ୯ ବର୍ଷ ହେଲା ବଲିଉଡ୍‌କୁ ଦେଇ ନାହାଁନ୍ତି ଗୋଟିଏ ବି ହିଟ୍ ସିନେମା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୦୨/୦୬ : ବଲିଉଡ୍‌ର ଖୁବ୍ ଫେମସ୍ ଆକ୍ଟ୍ରେସ୍। ବଲିଉଡ୍‌କୁ ଭେଟି ଦେଇଛନ୍ତି ବହୁ ହିଟ୍ ସିନେମା। ଫିସ୍ ନେବା ତୁଳନାରେ ବଡ଼ ବଡ଼ ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କୁ ଦିଅନ୍ତି ଟକ୍କର। ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମ ସାଇନ୍ କରିବାକୁ ଡିମାଣ୍ଡ୍ କରନ୍ତି ୪୦ କୋଟି। ହେଲେ ୯ ବର୍ଷ ହେଲା ବଲିଉଡ୍‌କୁ ଦେଇ ନାହାଁନ୍ତି ଗୋଟିଏ ବି ହିଟ୍ ସିନେମା। ତାଙ୍କର ନେଟ୍‌ୱର୍ଥ ଜାଣିଲେ ଆପଣ ବି ହୋଇଯିବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ। କୋଟିକୋଟି ସମ୍ପତ୍ତିର ମାଲିକାଣୀ ଏହି ହିରୋଇନ୍। ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ? ଦେଶ ଛାଡ଼ି ବିଦେଶରେ ରହୁଥିବା ହିରୋଇନ୍ ଜଣଙ୍କ କିଏ ? 

ବଲିଉଡ୍ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀରେ ହିରୋଙ୍କ ତୁଳନାରେ କମ୍ ଫିସ୍ ପାଆନ୍ତି ହିରୋଇନ୍। ଏଠାରେ ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କୁ ଯେତିକି ଫିସ୍ ମିଳେ ତାହାର ଅଧାବି ପାଆନ୍ତିନି ବଡ଼ ବଡ଼ ଅଭିନେତ୍ରୀ। ହେଲେ ଏହି ମାମଲାରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିନ୍ନ ଜଣେ ଫେମସ୍ ଆକ୍ଟ୍ରେସ୍। ଫିସ୍ ନେବା ତୁଳନାରେ ବଡ଼ ବଡ଼ ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କୁ ଦିଅନ୍ତି ଟକ୍କର। ହେଲେ ଗତ ୯ ବର୍ଷ ହେଲା ସେ ବଲିଉଡକୁ ଗୋଟିଏ ବି ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ଦେଇନାହାନ୍ତି। ୬ ବର୍ଷ ତଳୁ ଦେଶ ଛାଡି ସାରିଛନ୍ତି ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ। ହେଲେ ନିୟମିତ ଅନ୍ତରାଳରେ ସେ ଭାରତ ଆସୁଛନ୍ତି। ଦେଶ ଛାଡ଼ିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ବି କମିନି ତାଙ୍କ କ୍ରେଜ୍ । ତାଙ୍କର ନେଟ୍‌ୱର୍ଥ ହେଉଛି ୬୨୦ କୋଟି। 

ଯେଉଁ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହୁଛୁ, ସେ ଅନ୍ୟ କେହି ନୁହଁନ୍ତି। ସେ ହେଉଛନ୍ତି ଦେଶୀ ଗର୍ଲ... ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା। ଦେଶୀ ଗର୍ଲ ଏବେ ଦେଶ ଛାଡ଼ି ବିଦେଶରେ ରହୁଛନ୍ତି। ୫ ବର୍ଷ ହେଲା ବଲିଉଡରେ ପ୍ରିୟଙ୍କାର କୌଣସି ଫିଲ୍ମ ଆସିନାହିଁ। ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ୨୦୧୯ରେ ଦ ସ୍କାଇ ଇଜ୍ ପିଙ୍କ୍ ଫିଲ୍ମରେ ସେ ଆସିଥିଲେ ନଜର। ସେ ହଲିଉଡରେ ବହୁ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ କରିସାରିଛନ୍ତି। ବଲିଉଡରେ ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ୧୪ ରୁ ୨୦ କୋଟି ନିଅନ୍ତି। ହେଲେ ହଲିଉଡରେ ଗୋଟିଏ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ପାଇଁ ସେ ୪୦ କୋଟି ଡିମାଣ୍ଡ କରନ୍ତି। 'ସୋ ସିଟାଡେଲ' ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ମିଳିଥିଲା ଏତିକି ଫିସ୍। 

୨୦୦୦ ମସିହାରେ ମିସ୍ ୱାର୍ଲ୍ଡ ଟାଇଟଲ ଜିତିଥିଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା। ୨୦୦୨ରେ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ସିନେମାରେ କରିଥିଲେ ଡେବ୍ୟୁ। ଏହାପରେ ବଲିଉଡରେ ପାଦ ଥାପିଥିଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା। ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅରରେ ସେ ଦେଇଛନ୍ତି ବହୁ ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ। ତାଙ୍କ ସମୟରେ ଟପ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିଲେ ଜଣେ। ଶାହିଦ କପୁର, ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏବଂ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଭଳି ଆକ୍ଟରଙ୍କ ସହ ଅଫେୟାର ଥିବା ହୋଇଥିଲା ଚର୍ଚ୍ଚା। ଶେଷରେ ହଲିଉଡ କଳାକାର ନିକ୍ ଜୋନ୍‌ସଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା। ବିବାହ ପରେ ସେ ଆମେରିକାରେ ସେଟଲ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ହେଲେ ସେ ନିୟମିତ ବ୍ୟବଧାନରେ ଭାରତ ଆସନ୍ତି।



  • prameyanews
  • PrameyaOdia
  • prameya
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.