ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ରଥଯାତ୍ରା ଏଂବ ସ୍ନାନ ପୂର୍ଣ୍ଣିମାକୁ ନେଇ ଗୁରୁତ୍ଵପୂର୍ଣ୍ଣ ବୈଠକ ବସିବ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମୋହନ ମାଝୀଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ବସିବ
  • ||
  • ପଙ୍କରେ ଫସିଲେ ୩ ଦନ୍ତା ହାତୀ, ଖାଦ୍ୟ ଅନ୍ବେଷଣରେ ଆସି ଅଟକି ରହିଛନ୍ତି
  • ||
  • ମୋହନା: ଶଳାକୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କଲା ଭିଣୋଇ
  • ||
  • ଜମି ବିବାଦକୁ ନେଇ ମାଆ ଓ ଝିଅଙ୍କୁ ଛୁରା ମାଡ଼ ଘଟଣା, ଜେଲ ଗଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ ସୂରଜ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ରେଳବାଇ ରଚିଲା ଇତିହାସ, 'ଲିମକା ବୁକ୍ ଅଫ୍ ରେକର୍ଡସ'ରେ ପାଇଲା ସ୍ଥାନ
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆ: ଫେରିଲେ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡି ହାତୀପଲ, ୨୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଗାଁରେ ଭୟର ବାତାବରଣ
  • ||
  • ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ଜଳିଗଲା ଦୁଇ ବଖରା ଘର, ନିଆଁରେ ପୋଡି ହୋଇ ମହିଳା ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆଜି ଶେଷ ରଜ ଉତ୍ସବ: ସବୁଠି ପିଠା, ମିଠା, ପାନର ଆସର
  • ||
  • ଆଜି ପିତୃ ଦିବସ: ବାପାଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟିଏ, ବାପା ବିଶ୍ବାସର ବରଗଛ, ଭରଷାର ଭବିଷ୍ୟତ
  • ||
  • ଓଡ଼ିଶାରେ ନାକେଦମ୍ କରୁଛି ତାତି, କାଲିଠୁ ମିଳିବ ଆଶ୍ୱସ୍ତି: ୨୪ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ମୌସୁମୀ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||

CSKରେ ଧୋନି ଖେଳି ସାରିଛନ୍ତି କି ଶେଷ ମ୍ୟାଚ୍‌ ? ମାହିଙ୍କୁ ନେଇ ମାଥ୍ୟୁ ହେଡେନଙ୍କର ବଡ଼ ବୟାନ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ – ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ପୂର୍ବତନ ପ୍ରସିଦ୍ଧ କ୍ରିକେଟର ମାଥ୍ୟୁ ହେଡେନଙ୍କର ଅନୁସାରେ, ଚମତ୍କାର ୱିକେଟ୍‌ କିପର ଓ ବ୍ୟାଟର ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନି ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍‌ରେ ନିଜର ଶେଷ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଖେଳି ସାରିଛନ୍ତି , କିନ୍ତୁ ସେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ (ସିଏସକେ) ସହ କୌଣିସ ଭୂମିକାରେ ଯୋଡ଼ି ରହି ପାରନ୍ତି। 

ଶୁକ୍ରବାର ଏହି ଆଇପିଏଲରେ ନିଜର ଶେଷ ଲିଗ୍‌ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ଠାରୁ ହାରିବା ପରେ ସିଏସକେର ଯାତ୍ରା ସରି ଯାଇଛି। ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଧୋନି ୧୩ଟି ବଲରେ ୨୫ରନ୍‌ର ଆକର୍ଷକ ପାଳି ଖେଳି ଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏହା ଟିମ୍‌କୁ ପ୍ଲେଅଫରେ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ ନଥିଲା। ଜିତିବା ପାଇଁ ୨୧୯ ରନର ପିଛା କରି ସିଏସକେକୁ ଫାଇନାଲରେ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ୨୦୧ ରନ୍‌ର ଆବଶ୍ୟକ ଥିଲା , କିନ୍ତୁ ଟିମ୍‌ ୭ ୱିକେଟ୍‌ରେ ୧୯୧ ରନ୍‌ର ହିଁ କରି ପାରି ଥିଲା। 

ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ ପାଇଁ ଆଇପିଏଲରେ ଖେଳି ସାରିଥିବା ପୂର୍ବତନ ଓପନର ବ୍ୟାଟର ହେଡେନ କହିଛନ୍ତି କି, ଧୋନି ଆଗାମୀ ସିଜନରେ ଯଦି ସିଏସକେର ସଦସ୍ୟ ବା ମେଣ୍ଟୋର ନହେବେ ତ ତାଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗିବ। ହେଡେନ ଷ୍ଟାର ସ୍ପୋର୍ଟସର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କ୍ରିକେଟ୍‌ ଲାଇଭ୍‌ରେ କହିଛନ୍ତି , ମୋତେ ଲାଗୁଛି କି ଧୋନି ନିଜର ଶେଷ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଖେଳି ସାରିଛନ୍ତି। ଏମିତି ନୁହେଁ କି ଆମେ ଆଇପିଏଲ୍‌ରେ ଧୋନିଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର ଦେଖୁଛେ। ମୋତେ ବହୁତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗିବ କି ସେ ଯଦି ସିଏସକେର ପରିବାରରେ ମାର୍ଗଦର୍ଶକ ଭାବେ ରହିବେ ନାହିଁ କି ଏହାର ସଦସ୍ୟ ହେବେ ନାହିଁ।

ଧୋନିଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱରେ ଖେଳି ସାରିଥିବା ହେଡେନ କହିଛନ୍ତି , ଜଣେ ଅଧିନାୟକ ଭାବେ ସେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସର ବଡ଼ ଭାଇ। ସେ ନିଜର ମସ୍ତିଷ୍କ ଓ କ୍ରିକେଟ୍‌ର ସବୁ ଜ୍ଞାନକୁ ସୁନ୍ଦର ଉପାୟରେ ବ୍ୟବହାର କରିଥାନ୍ତି। ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍‌ର ଖେଳାଳି ଅମ୍ୱାନୀ ରାୟୁଡୁ ଆଶା କରିଛନ୍ତି କି ଧୋନି ଆଗାମୀ ସଂସ୍କରଣରେ ଖେଳିବା ଜାରି ରହିବେ। 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.