ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ବଜେଟ୍ ୨୦୨୪: ସଂସଦରେ ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀର ବଜେଟ୍ ଉପସ୍ଥାପିତ
  • ||
  • ବଜେଟ ୨୦୨୪: ଓଡ଼ିଶା ପର୍ଯ୍ୟଟନର ବିକାଶ ପାଇଁ ବଡ଼ ଘୋଷଣା, ପର୍ଯ୍ୟଟନର ବିକାଶ ପାଇଁ ମିଳିବ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା
  • ||
  • ବଜେଟ୍ ୨୦୨୪: ସରକାରୀ ସହାୟତାରେ ଛାତ ଉପରେ ଲାଗିବ ସୋଲାର ପ୍ୟାନେଲ, ପ୍ରତି ଘରୁ ମାସିକ ୩ଶହ ୟୁନିଟ ବିଜୁଳି ଉତ୍ପାଦନ ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||
  • ବଜେଟ ୨୦୨୪:୧ କୋଟି ଘରକୁ ମାଗଣା ବିଜୁଳି ଯୋଗାଣ ହେବ,ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ସୂର୍ଯ୍ୟଘର ମୁକ୍ତ ବିଜୁଳି ଯୋଜନାରେ ମିଳିବ ସୁବିଧା
  • ||
  • ବଜେଟ୍୨୦୨୪: ବନ୍ୟା ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ବିହାରକୁ ୧୧, ୫୦୦ କୋଟିର ସହାୟତା,ଆସାମ, ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶ, ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ, ସିକିମ୍‌କୁ ମିଳିବ ସହାୟତା
  • ||
  • ବଜେଟ ୨୦୨୪: ବନ୍ୟା ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ପାଇଁ ସହାୟତା ଘୋଷଣା,ବନ୍ୟା କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ୫ଟି ରାଜ୍ୟକୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସହାୟତାର ଘୋଷଣା
  • ||
  • ବଜେଟ ୨୦୨୪: ଜମିବାଡ଼ି ସୁବ୍ୟବସ୍ଥିତ କରିବାକୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଭୂ-ଆଧାର, ଭୂ-ଆଧାର ଜରିଆରେ ଜମିବାଡ଼ି ଡିଜିଟାଇଜେସନ ହେବ
  • ||
  • ବଜେଟ୍ ୨୦୨୪: ମୁଦ୍ରା ଲୋନ୍‌ ୨୦ ଲକ୍ଷକୁ ବୃଦ୍ଧି ଘୋଷଣା କଲେ ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀ,ଧାର୍ଯ୍ୟ ସମୟରେ ପୈଠ କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଲୋନ୍‌ ପାଇପାରିବେ
  • ||
  • ବିଜେଟ୍ ୨୦୨୪-୨୫: ଗୟାରେ ହେବ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟିଆଲ୍ କରିଡ଼ିର, ୧ ହଜାର ଆଇଟିଆଇକୁ ଅପଗ୍ରେଡ୍ କରାଯିବ
  • ||
  • ବିହାର, ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶ ପାଇଁ ବଡ଼ ଘୋଷଣା କଲେ ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀ, ପୋଲାଭରମ ପ୍ରକଳ୍ପ ଶୀଘ୍ର ସମାପ୍ତ ହେବ, ବିହାରରେ ଏୟାରପୋର୍ଟ, ମେଡିକାଲ କଲେଜ ବିକାଶ
  • ||
  • ସପ୍ତମ ଥର ପାଇଁ ବଜେଟ ଉପସ୍ଥାପନ କଲେ ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀ ନିର୍ମଳା ସୀତାରମଣ
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଅଧିବେଶନର ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନ, ୪ଟା ଯାଏଁ ଗୃହ ମୁଲତବି
  • ||

ଆମେରିକାରେ ଧୋନି ମ୍ୟାଜିକ୍, ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ସହ ଖେଳିଲେ ଗଲଫ୍‌... ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଲା ଭିଡିଓ

ନ୍ୟୁୟର୍କ,୮।୯ : ଦୁନିଆର ଅନ୍ୟତମ ଶ୍ରେଷ୍ଠ କ୍ରିକେଟର ଏମଏସ ଧୋନି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆମେରିକା ଗସ୍ତକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି।ନିକଟରେ ଗତ ଚମ୍ପିଆନ୍‌ କାର୍ଲୋସ ଅଲକାରାଜ ଓ ଜର୍ମାନୀର ଆଲେକ୍ସଜାଣ୍ଡାର୍ ଜେଭେରେଭଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ୟୁଏସ୍ ଓପନ୍ ୨୦୨୩ ପୁରୁଷ ଏକକ କ୍ୱାର୍ଟର ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖିବାକୁ ଦେଖିବାକୁ ଯାଇଥିବା ଧୋନିଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମେରିକାର ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ସହ ଗଲ୍ଫ ଖେଳୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଉଭୟଙ୍କ ଫଟୋ ଅନଲାଇନରେ ସାମନାକୁ ଆସିଛି ଓ  ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆଲୋଡ଼ନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା। କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଧୋନିଙ୍କୁ ଗଲ୍ଫ ଖେଳିବାକୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିଥିଲେ ନିଜେ ଟ୍ରମ୍ପ 

 



ଧୋନି, କ୍ରିକେଟର ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଜଣେ ଫୁଟବଲ ଗୋଲକିପର ଥିଲେ। ଏବେ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ସହିତ ଗଲଫ୍ ଖେଳିବାର ମଜା ନେଇଛନ୍ତି। ଏହି ଫଟୋ ସବୁଠାରୁ ପ୍ରଥମେ ଦୁବାଇର ଜଣେ ଉଦ୍ୟଗପତି ହିତେଶ ସାନ୍ଧବୀ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ, ଯିଏକି ଧୋନିଙ୍କର ଜଣେ ବନ୍ଧୁ। ଯେତେବେଳେ ଧୋନି ୟୁଏସ୍ ଓପନରେ ଅଲକରାଜ୍ ବନାମ ଜେରେଭ କ୍ବାଟର ଫାଇନାଲ ଦେଖିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସାନ୍ଧବୀ ତାଙ୍କ ସହିତ ଥିଲେ। 



ସାନ୍ଧବୀ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ରେ ଲେଖିଛନ୍ତି "@mahi7781, @realdonaldtrump ଓ  @rajiv.knack ଗଲଫ୍‌ ସହିତ... ଆମର ହୋଷ୍ଟିଂ ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ ମହୋଦୟ।’

 

 

  • America
  • Ms dhoni
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.