ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ ମେୟର ନିର୍ବାଚନ: ଆପ୍‌ ପ୍ରାର୍ଥୀ ବିଜୟୀ , ଫଳାଫଳ ଘୋଷଣା କଲେ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ
  • ||
  • ଭାରତ-ଇଂଲଣ୍ଡ ଚତୁର୍ଥ ଟେଷ୍ଟ: ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ସ୍କ୍ବାର୍ଡକୁ ଫେରିବେ କେ.ଏଲ୍‌ ରାହୁଲ
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି ବିଧାୟକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଧମକ ଘଟଣା, ନଗର କଂଗ୍ରେସ କମିଟି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ବନ୍ଦ ପାଳନ
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନିକିଆ ସମ୍ବଲପୁର ଗସ୍ତରେ ଆସୁଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ଲୋକାର୍ପଣ ହେବ ସ୍କିଲ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ସେଣ୍ଟର
  • ||
  • ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷା ପୂର୍ବରୁ ଝୁଲିପଡିଲେ ଛାତ୍ର, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ୨୦୨୪-୨୫ ପର୍ବପର୍ବାଣୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ: ଜୁନ୍‌ ୨୨ରେ ସ୍ନାନ ଯାତ୍ରା, ଜୁଲାଇ ୭ରେ ଶ୍ରୀଗୁଣ୍ଡିଚା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୯୬ ଲକ୍ଷ ପରିବାରକୁ ମିଳିବ ହଜାରେ ଲେଖାଏଁ, ଆଜି ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ
  • ||
  • ବୁର୍ଜା ଛକ ନିକଟରେ ଦୁଇ ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା: ଚାଲିଗଲା ଦୁଇ ଜୀବନ, ୨ ଆହତ
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ବରଗଡ଼ ଗସ୍ତରେ ଯିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ଗଙ୍ଗାଧର ସେଚ ପ୍ରକଳ୍ପର କରିବେ ଲୋକାର୍ପଣ
  • ||
  • ମାଘରେ ବଢ଼ୁଛି ତାତି: ଟିଟଲାଗଡ଼ ପାଲଟିଲାଣି ତତଲା ସହର, ୩୬ ଡିଗ୍ରୀ ପାର୍ ତାପମାତ୍ରା, ୨୪ରୁ ଘଡଘଡି ସହ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାରଠୁ ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା: ୫ଲକ୍ଷ ୫୧ ହଜାର ୬୨୧ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଦେବେ ପରୀକ୍ଷା, କପି ଜଗିବ AI କ୍ୟାମେରା
  • ||

ମିତ୍ରପୁର ବ୍ଲୁ ଲେକ ନିକଟରେ ରକ୍ତଛିଟା ଘଟଣା, ସାନଭାଇକୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ ସୁପାରି କିଲରଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଦେଇଥିଲେ ଭାଇ ଭାଉଜ…

ନୀଳଗିରି ୦୯/୨: ବାଲେଶ୍ଵର ଜିଲ୍ଲା ନିଳଗିରି ଅଞ୍ଚଳରେ ଦୁଇ ଜଣ ସାଙ୍ଗ ଗତ ସୋମବାର ରାତି ଠାରୁ ନିଖୋଜ ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଧାଫାଶ ହୋଇଛି । ୪ ଦିନ ପରେ ଦୁଇ ଯୁବକଙ୍କ ଶବ ମିଳିଛି । ତେବେ ସାନ ଭାଇକୁ ମାରିବା ପାଇଁ ଭାଇଭାଉଜ ସୁପାରି ଦେଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଏନେଇ ୬ ଜଣ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ବାଲେଶ୍ଵର ଏସ.ପି ସାଗରିକା ନାଥ ପ୍ରେସମିଟ ଜରିଆରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।


ସୂଚନା ମୁତାବକ, ବାଲେଶ୍ଵର ଜିଲ୍ଲା ନୀଳଗିରି ମିତ୍ରପୁର୍ ନିକଟସ୍ଥ ବ୍ଲୁ ଲେକ ନିକଟରେ ଗତ ମଙ୍ଗଳବାର ଏକ ବାଇକ ଛିଡା ହୋଇଥିବା ବେଳେ ପାଖରେ ରକ୍ତ ଛିଟା ପଡିବା ଦେଖାଯାଇଥିଲା । ପାଖରେ ଚପଲ ମଧ୍ୟ ପଡିଥିଲା । ବାଇକର ନମ୍ବର ଦେଖି ଯୁବକ ଜଣକଙ୍କ ପରିଚୟ ମିଳିଥିଲା । ନିଳଗିରି ବ୍ଲକ୍ ଅନ୍ତର୍ଗତ କାଂଶ ପଞ୍ଚାୟତର କାଂଶ ଗ୍ରାମର ସନ୍ତୋଷ ରାଉତଙ୍କ ପୁଅ ଭବାନୀଙ୍କୁ ସୋମବାର ଅପରାହ୍ନରେ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ମନୋରଞ୍ଜନ ମହାପାତ୍ର କୁଆଡେ ଆଣି ଆଉ ଫେରିନଥିଲେ । ପରଦିନ ସକାଳେ ମିତ୍ରପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ବ୍ଲୁ ଲେକ ନିକଟରେ ତାଙ୍କର ଏକ ହିରୋ ହୋଣ୍ଡା ବାଇକ୍ (ଓଡ଼ି, ୦୧ ଆର୍,୬୦୩୦) ଛିଡ଼ା ହୋଇଥିବା ବେଳେ ପାଖରେ ରକ୍ତ ପଡିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ସେପଟେ ଘରକୁ ଫେରିବାର ବିଳମ୍ବ ହେଉଥିବାରୁ ଉଭୟ ପରିବାର ଲୋକେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ମୋବାଇଲକୁ କଲ କରିବାରୁ ମୋବାଇଲ୍ ସ୍ୱିଚ୍ ଅଫ୍ ଥିଲା । ପୋଲିସ ଖବର ପାଇ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପରେ ବାଇକର ପ୍ଲକରୁ ତାର ଖୋଲା ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଏକ ସ୍ଥାନରେ ପଥର ପଡିଥିବା ବେଳେ ପ୍ରବଳ ରକ୍ତ ପଡିଥିବା ଦେଖାଯାଇଥିଲା । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ନୀଳଗିରି ଏସଡ଼ିପିଓ ସରୋଜ କୁମାର ଉପାଧ୍ୟାୟ ଓ ଆଇଆଇସି ଗୋପାଳ କର୍ଣ୍ଣ ପହଁଚି ତଦନ୍ତ କରିଥିଲେ ।

 


ପରେ ସାଇଣ୍ଟିଫିକ ଟିମ ସନ୍ଧାନୀ କୁକୁର ସହାୟତାରେ ଯାଞ୍ଚ କରିବା ପରେ ଦମକଳ ବାହିନୀ ବ୍ଲୁ ଲେକରେ ବୋଟ ପକାଇ ଖୋଜଖୋଜି କରିଥିଲେ । ଆଜି ସକାଳେ ମଧ୍ୟ ଦମକଳ ବାହିନୀ ଯାଇ ବହୁ ଖୋଜାଖୋଜି କରିଥିବା ବେଳେ ନିଖୋଜ ଦୁଇ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଭାସୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଅଗ୍ନିଶମ ବିଭାଗ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ପରେ ପୋଷ୍ଟମୋଟମ ପାଇଁ ପଠାଇଥିଲା । ତେବେ ପୋଲିସ ଘଟଣାର ଖୋଳତାଡ଼ ଆରମ୍ଭ କରି ଯିଏ ଅଭିଯୋଗକାରୀ ସିଏ ନିଜେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବୋଲି ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲା । ମୃତ ଭବାନୀ ରାଉତଙ୍କ ବଡ଼ ଭାଇ ବିଜୟ କୁମାର ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ଜମିଜମା ଓ ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତା ପାଇଁ ଭବାନୀକୁ ମାରିବାକୁ ସୁଚିନ୍ତିତ ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ର କରିଥିବା ତଦନ୍ତରୁ ଜାଣିଥିଲା । ତେବେ ପୁରୁଣା ବାଲେଶ୍ଵର ଅଞ୍ଚଳର ୫ ଜଣ ସୁପାରି କିଲରଙ୍କୁ ୧.୪୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ସୁପାରି ଛିଡିବା ପରେ ୩୦ ହଜାର ଆଡ଼ଭାନ୍ସ ଦେଇଥିଲା । ପୂର୍ବରୁ ଭାବନୀଙ୍କ ସହ କିଛି ଯୁବକ ମିଶି ଭୋଜି ବାହାନାରେ ବ୍ଲୁ ଲେକ ନିକଟକୁ ଡକାଇ ତାଙ୍କୁ ତେଲେଙ୍ଗା କଟୁରି ସାହାଯ୍ୟରେ ହାଣି ମାରିଥିଲେ । ପରେ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୌଡ଼ିବାରୁ ପ୍ରମାଣ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ମାରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଘଟଣାର ଅଞ୍ଚଳବାସୀ ଓ ମନୋରଂଜନଙ୍କ ପରିବାର କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କରିଛନ୍ତି । 

ନୀଳଗିରି ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଭାଇ ବିଜୟ କୁମାର ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଅଟକ ରଖି ତଦନ୍ତ ପରେ ସୁପାରି କିଲରଙ୍କୁ ଧରିବାକୁ ଜାଲ ବିଛାଇଥିଲା । ଗତକାଲି  ୫ଜଣ ସୁପାରି କିଲର ପୁରୀ ଜଳେଶ୍ବର ମେମୁ ଟ୍ରେନରେ ଆସୁଥିବା ଜାଣି ଗତକାଲି ୪ ଜଣଙ୍କୁ କାବୁ କରିଥିବା ବେଳେ ଆଉ ଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଖସିଯିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛି । ୪ ଜଣଙ୍କ ପାଖରୁ ୭୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଜବତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଦୁଇଟି ତେଲେଙ୍ଗା କଟୁରି ,୮ ଟି ମୋବାଇଲ ଫୋନ ,ତିନୋଟି ବାଇକ ଜବତ ହୋଇଛି । ତେବେ ଘଟଣାରେ ୬ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଆଜି ବାଲେଶ୍ଵର ଏସପି ପ୍ରେସମିଟ ଜରିଆରେ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.