ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ୨୨ରୁ ବଜେଟ ଅଧିବେଶନ, ସରକାର ବନାମ ନବୀନଙ୍କ ଛାୟା ମନ୍ତ୍ରିମଣ୍ଡଳ ଲଢ଼େଇ
  • ||
  • ଆଜି ରସଗୋଲା ଦିବସ, ଜିଆଇର ୫ ବର୍ଷ ପରେ ବ୍ରାଣ୍ଡିଂ ନାହିଁ, ସରକାର ନିରବ
  • ||

ଓଲା ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ନାଁ ଦେଖି କଷ୍ଟମର୍ କ୍ୟାନସେଲ୍ କଲେ କ୍ୟାବ୍, ଜାଣନ୍ତୁ କ’ଣ ରହିଛି କାରଣ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୪/୭ :  ଆଜିକାଲି ଓଲା ଏବଂ ଉବେର ଭଳି କମ୍ପାନୀ କାରଣରୁ ବୁଲିବା ବହୁତ ସହଜ ଏବଂ ସୁବିଧା ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି କମ୍ପାନୀ ନିଜ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପୂରା ସୁରକ୍ଷାର ଧ୍ୟାନ ରଖିଥାନ୍ତି । ଏଥିଲାଗି ତାଙ୍କୁ ଗାଡ଼ି ଚଳାଇବା ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ନାଁ ଏବଂ ଲୋକେଶନ ଦେଖାଯାଇଥାଏ । ଏହାସହ ଯଦି ଜୁରୁରୀ ହୁଏ ତ ଗ୍ରାହକ ନିଜ ରାଇଡ ରଦ୍ଦ ବି କରିପାରନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଏବେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । ଯିଏ କ୍ୟାବ୍ ରଦ୍ଦ କରିବାର ବହୁତ ମଜାଳିଆ କାରଣ କରିଛନ୍ତି ।

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ପୋଷ୍ଟକୁ @timepassstruggler ନାମକ ଏକ ଆକାଉଣ୍ଟ ଦ୍ବାରା ସେୟାର କରାଯାଇଛି । ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଓଲାର ମେସେଜ ଦେଖାଯାଇଛି । ପ୍ରକୃତରେ ଏହା ଓଲା ତରଫରୁ ଆସିଥିବା ନୋଟିଫିକେଶନର ସ୍କ୍ରିନଶଟ ଅଟେ । ଯେଉଁଥିରେ ଲେଖାଯାଇଛି କି, ୟମରାଜ ପହଞ୍ଚି ସାରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଲୋକେଶନରେ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି ।‘ ପୋଷ୍ଟର ଡେସ୍କ୍ରିପଶନରେ ଆଉ ଟିକେ କୁହାଯାଇଛି କି ମ୍ୟାସେଜ କିଭଳି ଆସିଥିଲା ।

ଡେସ୍କ୍ରିପଶନରେ ଲେଖାଯାଇଛି କି,‘ କର୍ଣ୍ଣାଟକରେ କୌଣସି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଓଲା କ୍ୟାବ୍ ବୁକ୍ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ନାଁ ଦେଖି ରାଇଡ କ୍ୟାନସେଲ କରିଦେଲେ । ’ ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମରେ ୟମରାଜଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ଦେବତା କୁହାଯାଏ । ଏହା କୌଣସି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ନୁହେଁ କି କଷ୍ଟମର ରାଇଡ ନେବା ବଦଳରେ ତାହାକୁ କ୍ୟାନସେଲ କରିଦେଲେ ।

ପୋଷ୍ଟର କ୍ୟାପଶନରେ ଲେଖାଯାଇଛି କି, ‘ୟମରାଜ ପହଞ୍ଚି ସାରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ନର୍କକୁ ନେଇଯିବା ଲାଗି ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି ’। ଏହାସହ କେତେକ ହସିବା ଇମୋଜୀ ବି ଲଗାଯାଇଛି । ନେଟିଜେନ୍ସ କମେଣ୍ଟ ସେକ୍ଶନରେ ଏହି କ୍ଲିପ୍ ଉପରେ ନିଜ ମଜାଦାର ରିଆକ୍ସନ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି କି, ‘ୟମରାଜ ତ ହେବେ’। ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର କହିଛନ୍ତି କି,‘କିଛି ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦୂର କରାଯାଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ୟମରାଜଙ୍କଠାରୁ କେହି ବଞ୍ଚି ପାରିନାହାନ୍ତି’ । ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୪ଲକ୍ଷ ୪୪ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ୍ ଏବଂ ୪କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖି ସାରିଛନ୍ତି । 

 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.