ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ ମେୟର ନିର୍ବାଚନ: ଆପ୍‌ ପ୍ରାର୍ଥୀ ବିଜୟୀ , ଫଳାଫଳ ଘୋଷଣା କଲେ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ
  • ||
  • ଭାରତ-ଇଂଲଣ୍ଡ ଚତୁର୍ଥ ଟେଷ୍ଟ: ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ସ୍କ୍ବାର୍ଡକୁ ଫେରିବେ କେ.ଏଲ୍‌ ରାହୁଲ
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି ବିଧାୟକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଧମକ ଘଟଣା, ନଗର କଂଗ୍ରେସ କମିଟି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ବନ୍ଦ ପାଳନ
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନିକିଆ ସମ୍ବଲପୁର ଗସ୍ତରେ ଆସୁଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ଲୋକାର୍ପଣ ହେବ ସ୍କିଲ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ସେଣ୍ଟର
  • ||
  • ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷା ପୂର୍ବରୁ ଝୁଲିପଡିଲେ ଛାତ୍ର, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ୨୦୨୪-୨୫ ପର୍ବପର୍ବାଣୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ: ଜୁନ୍‌ ୨୨ରେ ସ୍ନାନ ଯାତ୍ରା, ଜୁଲାଇ ୭ରେ ଶ୍ରୀଗୁଣ୍ଡିଚା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୯୬ ଲକ୍ଷ ପରିବାରକୁ ମିଳିବ ହଜାରେ ଲେଖାଏଁ, ଆଜି ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ
  • ||
  • ବୁର୍ଜା ଛକ ନିକଟରେ ଦୁଇ ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା: ଚାଲିଗଲା ଦୁଇ ଜୀବନ, ୨ ଆହତ
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ବରଗଡ଼ ଗସ୍ତରେ ଯିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ଗଙ୍ଗାଧର ସେଚ ପ୍ରକଳ୍ପର କରିବେ ଲୋକାର୍ପଣ
  • ||
  • ମାଘରେ ବଢ଼ୁଛି ତାତି: ଟିଟଲାଗଡ଼ ପାଲଟିଲାଣି ତତଲା ସହର, ୩୬ ଡିଗ୍ରୀ ପାର୍ ତାପମାତ୍ରା, ୨୪ରୁ ଘଡଘଡି ସହ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାରଠୁ ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା: ୫ଲକ୍ଷ ୫୧ ହଜାର ୬୨୧ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଦେବେ ପରୀକ୍ଷା, କପି ଜଗିବ AI କ୍ୟାମେରା
  • ||

‘ଚାଲନ୍ତୁ ଆଜି ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ସଜା ଦେବି...’, ଏଭଳି କହି ସାଂସଦଙ୍କୁ କ୍ୟାଣ୍ଟିନ୍ ନେଇକି ଗଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ, ଏକାଠି କଲେ ଲଞ୍ଚ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୯।୨:  ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଶୁକ୍ରବାର ନୂତନ ସଂସଦ ଭବନର କ୍ୟାଣ୍ଟିନରେ ବିଭିନ୍ନ ଦଳର ସାଂସଦଙ୍କ ସହ ଲଞ୍ଚ କରିଛନ୍ତି। ଲଞ୍ଚ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ପିଏମ୍‌ଓ ପକ୍ଷରୁ ୮ ଜଣ  ସାଂସଦଙ୍କୁ ଏକ  ଫୋନ୍‌ କଲ ଆସିଥିଲା ଯେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ସେମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି।

ପିଏମଓ ପକ୍ଷରୁ ଆସିଥିବା ଫୋନ୍ ପରେ ୮ଜଣ ସାଂସଦ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କୁ କାହିଁକି ଡକାଗଲା ତାହା କାହାରି ଧାରଣା ନଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ଏହି ସାଂସଦମାନଙ୍କୁ କହିଥିଲେ, ମୁଁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଦଣ୍ଡ ଦେବି। ତା’ପରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସାଂସଦ କ୍ୟାଣ୍ଟିନକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ କରିଥିଲେ।

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ କରିଥିବା ସାଂସଦଙ୍କ  ମଧ୍ୟରେ ବିଜେପି ସାଂସଦ ଏଲ୍ ମୁରୁଗାନ୍, ହିନା ଗାଭିତ, ରାଜ୍ୟସଭା ସାଂସଦ ଏସ୍. ଫାଙ୍ଗନୋନ୍ କନ୍ୟାକ ଏବଂ ଜାମିଆଙ୍ଗ ଥିଲେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ବିଏସପି ସାଂସଦ ରିତେଶ ପାଣ୍ଡେ, ବିପ୍ଳବୀ ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟି କେରଳ ସାଂସଦ ଏନ ପ୍ରେମଚନ୍ଦ୍ରନ, ବିଜେଡି ସାଂସଦ ସସ୍ମିତ ପାତ୍ର ଏବଂ ଟିଡିପି ସାଂସଦ ରାମ ମୋହନ ନାଇଡୁ ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। 

ସାଂସଦମାନେ ପିଏମ ମୋଦୀଙ୍କ ସହ କ୍ୟାଣ୍ଟିନରେ ପ୍ରାୟ ଏକ ଘଣ୍ଟା ରହିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଯେତେବେଳେ ସାଂସଦମାନେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଅନୁଭୂତି ବିଷୟରେ ପଚାରିଥିଲେ, ସେ (ପିଏମ ମୋଦୀ) ତାଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଅଭିଜ୍ଞତା ଏବଂ ପରାମର୍ଶ ବାଣ୍ଟିଥିଲେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ରାଜନୈତିକ ଆଲୋଚନା ହୋଇନାହିଁ ବୋଲି ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.