ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ବଜେଟ୍ ୨୦୨୪: ସଂସଦରେ ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀର ବଜେଟ୍ ଉପସ୍ଥାପିତ
  • ||
  • ବଜେଟ ୨୦୨୪: ଓଡ଼ିଶା ପର୍ଯ୍ୟଟନର ବିକାଶ ପାଇଁ ବଡ଼ ଘୋଷଣା, ପର୍ଯ୍ୟଟନର ବିକାଶ ପାଇଁ ମିଳିବ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା
  • ||
  • ବଜେଟ୍ ୨୦୨୪: ସରକାରୀ ସହାୟତାରେ ଛାତ ଉପରେ ଲାଗିବ ସୋଲାର ପ୍ୟାନେଲ, ପ୍ରତି ଘରୁ ମାସିକ ୩ଶହ ୟୁନିଟ ବିଜୁଳି ଉତ୍ପାଦନ ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||
  • ବଜେଟ ୨୦୨୪:୧ କୋଟି ଘରକୁ ମାଗଣା ବିଜୁଳି ଯୋଗାଣ ହେବ,ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ସୂର୍ଯ୍ୟଘର ମୁକ୍ତ ବିଜୁଳି ଯୋଜନାରେ ମିଳିବ ସୁବିଧା
  • ||
  • ବଜେଟ୍୨୦୨୪: ବନ୍ୟା ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ବିହାରକୁ ୧୧, ୫୦୦ କୋଟିର ସହାୟତା,ଆସାମ, ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶ, ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ, ସିକିମ୍‌କୁ ମିଳିବ ସହାୟତା
  • ||
  • ବଜେଟ ୨୦୨୪: ବନ୍ୟା ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ପାଇଁ ସହାୟତା ଘୋଷଣା,ବନ୍ୟା କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ୫ଟି ରାଜ୍ୟକୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସହାୟତାର ଘୋଷଣା
  • ||
  • ବଜେଟ ୨୦୨୪: ଜମିବାଡ଼ି ସୁବ୍ୟବସ୍ଥିତ କରିବାକୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଭୂ-ଆଧାର, ଭୂ-ଆଧାର ଜରିଆରେ ଜମିବାଡ଼ି ଡିଜିଟାଇଜେସନ ହେବ
  • ||
  • ବଜେଟ୍ ୨୦୨୪: ମୁଦ୍ରା ଲୋନ୍‌ ୨୦ ଲକ୍ଷକୁ ବୃଦ୍ଧି ଘୋଷଣା କଲେ ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀ,ଧାର୍ଯ୍ୟ ସମୟରେ ପୈଠ କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଲୋନ୍‌ ପାଇପାରିବେ
  • ||
  • ବିଜେଟ୍ ୨୦୨୪-୨୫: ଗୟାରେ ହେବ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟିଆଲ୍ କରିଡ଼ିର, ୧ ହଜାର ଆଇଟିଆଇକୁ ଅପଗ୍ରେଡ୍ କରାଯିବ
  • ||
  • ବିହାର, ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶ ପାଇଁ ବଡ଼ ଘୋଷଣା କଲେ ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀ, ପୋଲାଭରମ ପ୍ରକଳ୍ପ ଶୀଘ୍ର ସମାପ୍ତ ହେବ, ବିହାରରେ ଏୟାରପୋର୍ଟ, ମେଡିକାଲ କଲେଜ ବିକାଶ
  • ||
  • ସପ୍ତମ ଥର ପାଇଁ ବଜେଟ ଉପସ୍ଥାପନ କଲେ ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀ ନିର୍ମଳା ସୀତାରମଣ
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଅଧିବେଶନର ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନ, ୪ଟା ଯାଏଁ ଗୃହ ମୁଲତବି
  • ||

ମାଡାମ୍‌ ତୁସାଦରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଲା ‘ପୁଷ୍ପା’ ଷ୍ଟାର୍‌ ଅଲ୍ଲୁ ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ମହମ ମୂର୍ତ୍ତି, ଇନ୍‌ଷ୍ଟାରେ ଫଟୋ ସେୟାର କଲେ ପତ୍ନୀ

ମୁମ୍ବାଇ ୩୦/୦୩: ଦୁବାଇର ମାଡାମ୍‌ ତୁସାଦରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଛି ‘ପୁଷ୍ପା’ ଷ୍ଟାର୍‌ ଅଲ୍ଲୁ ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ମହମ ମୂର୍ତ୍ତି । ଏ ଅବସରରେ ଅଲ୍ଲୁ ନିଜ ପରିବାର ସହ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଇନ୍‌ଷ୍ଟାରେ ଶେୟାର କରିଥିବା ଫଟୋରେ  ଅଲ୍ଲୁଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ବାପା’ମା ଓ ଭାଇଙ୍କ  ସମେତ ପତ୍ନୀ ସ୍ନେହା ରେଡ୍ଡେୀ ଏବଂ  ସେମାନଙ୍କ ସନ୍ତାନ ଆୟାନ ଓ ଆର୍‌ହାଙ୍କୁ  ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ନିଜର ମହମ ମୂର୍ତ୍ତି  ପାଖରେ ପୁଷ୍ପା ପୋଜ୍‌ କରୁଥିବା ଅଲ୍ଲୁଙ୍କର  ଫଟୋ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସ୍ନେହା ଉଠାଉଥିବା  ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । 

ଫଟୋ ଶେୟାର କରି  ଅଲ୍ଲୁ ଲେଖିଛନ୍ତି ‘ଦୁଇଜଣ ଅର୍ଜୁନଙ୍କୁ  ତୁମେ ସମ୍ଭାଳି ପାରିବ?’ ମାଡାମ୍‌ ତୁସାଦର ଔପଚାରିକ ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ ପେଜ୍‌ରେ ଅଲ୍ଲୁଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିର  ଭିଡିଓ ଅପ୍‌ଲୋଡ୍‌ କରାଯାଇଛି । ପୁଷ୍ପା  ପୋଜ୍‌ରେ ଥିବା ଅଲ୍ଲୁଙ୍କ ମହମ ମୂର୍ତ୍ତିକୁ  ଧଳା ସାର୍ଟ, ଲାଲ୍‌ କୋଟ୍‌, କଳା ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍‌  ଓ କଳା ଜୋତାରେ ସଜାଯାଇଛି ।  ଅଲ୍ଲୁ ମଧ୍ୟ ସେହି ପୋଷାକରେ ସେଠାରେ  ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଏହି ଲୁକ୍‌ ଫିଲ୍ମ ‘ଆଲା ବୈକୁଣ୍ଠପୁରମୁଲୋ’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।  ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ଫିଲ୍ମ ‘ପୁଷ୍ପା-୨’ରେ ନଜର ଆସିବେ ଅଲ୍ଲୁ । ଆସନ୍ତା ଅଗଷ୍ଟ ୧୫ ତାରିଖରେ ଏହା ସିନେମାଘରକୁ ଆସିବ ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.