ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଜନ୍ମବେଦିରୁ ବାହୁଡ଼ିଲେ ଦାରୁବ୍ରହ୍ମ,ବୁଧବାର ସୁନାବେଶ, ଗୁରୁବାର ଅଧରପଣା, ଶୁକ୍ରବାର ନୀଳାଦ୍ରି ବିଜେ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡ଼ା: ଧାର ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତକୁ ନେଇ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ, ଜଣେ ଆହତ
  • ||
  • ବିଶ୍ୱ ସର୍ପ ଦିବସ: ବର୍ଷା ଦିନେ ସତର୍କତା ଜରୁରି, ୫ ବର୍ଷରେ ଗଲାଣି ୫୨୧୯ ଜୀବନ
  • ||
  • ବାରିପଦା : ସ୍କୁଟିକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ୍, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ମୁମ୍ବାଇ ଏକ୍ସପ୍ରେସ ହାଇୱେରେ ବସ୍-ଟ୍ରାକ୍ଟର ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୫ମୃତ, ୪୨ ଆହାତ
  • ||
  • ସଇଁନ୍ତଳା ରାଇସମିଲ ନିକଟରେ ହାଇୱା ଟ୍ରକକୁ ପିଟିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍‌, ଏକାଧିକ ଯାତ୍ରୀ ଆହତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଲଘୁଚାପ ସକ୍ରିୟ: ୧୭ରୁ ବଢ଼ିବ ବର୍ଷା, ଉତ୍ତର ଓ ଦକ୍ଷିଣ ଓଡ଼ିଶାରେ ଅଧିକ ବର୍ଷିବ
  • ||

ରଥଯାତ୍ରା ଉପଲକ୍ଷେ ପ୍ରମେୟ ନ୍ୟୁଜ୍‌-୭ ଡିଜିଟାଲ୍‌ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତିଯୋଗିତା: ବ୍ଲଗିଙ୍ଗ୍‌ କରନ୍ତୁ, ଭିଡିଓ ପଠାନ୍ତୁ...

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୦୬/୦୭: ବିଶ୍ୱପ୍ରସିଦ୍ଧ ରଥଯାତ୍ରା ଉପଲକ୍ଷେ ପ୍ରମେୟ ନ୍ୟୁଜ୍‌-୭ ଡିଜିଟାଲ୍‌ ପକ୍ଷରୁ  ଲୋକଙ୍କୁ ଆକୃଷ୍ଟ କରିବାକୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ  କରାଯାଉଛି । ପାଠକ ତଥା ଦର୍ଶକଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇଆସିଛି  ଅନନ୍ୟ ବ୍ଲଗିଙ୍ଗ୍‌ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ‘ମୋ କ୍ୟାମେରାରେ  କାଳିଆ' । ଯଦି ବ୍ଲଗର୍‌ ହୋଇ ବିଜେତା ହେବାକୁ  ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଓ ଆକର୍ଷଣୀୟ ପୁରସ୍କାର ଜିତିବାକୁ  ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ www.prameyanews7.comରେ ଲଗ୍‌ ଇନ୍‌ କରନ୍ତୁ । 

 ଏଥିପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶାବଳୀ  ରହିଛି । ବ୍ଲଗ୍‌ ୧ ମିନିଟ୍‌ର  ହୋଇଥିବ, ଏହାକୁ ସୁନିଶ୍ଚିତ  କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏଥିରେ କୌଣସି  ପୃଷ୍ଠଭୂମି (ବିଜିଏମ୍‌) ସଙ୍ଗୀତ  ନ ଥିବ । ସୃଜନଶୀଳତା,  ନବୀନତା ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ  ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ ଭକ୍ତି ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ । ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଦିଗ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାବଳୀକୁ ଅନୁସରଣ କରି ୧ ମିନିଟ୍‌ର ବ୍ଲଗ୍‌ ରେକର୍ଡ କରନ୍ତୁ । ଦିଆଯାଇଥିବା ହ୍ୱାଟ୍‌ସଆପ୍‌ ନମ୍ବର: ୭୦୭୭୭୦୫୪୩୦ରେ ଭିଡିଓ  ଅପ୍‌ଲୋଡ୍‌ କରନ୍ତୁ । ଏହାପରେ ଆମେ ୧୫ ଜୁଲାଇ,  ୨୦୨୪ ଠାରୁ ଆମ ପ୍ଲାଟ୍‌ଫର୍ମରେ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଥିବା  ବ୍ଲଗ୍‌ ଗୁଡ଼ିକର ପରବର୍ତ୍ତୀ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ କରିବୁ । ଉପଯୁକ୍ତ ଭିଡିଓ ଗୁଡ଼ିକର ପ୍ରସାରଣ ୧୫ରୁ ୨୦ ଜୁଲାଇ,  ୨୦୨୪ ଠାରୁ କରାଯିବ ଏବଂ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଥିବା  ସମସ୍ତ ବ୍ଲଗ୍‌କୁ ୨୨ ଜୁଲାଇ ସୁଦ୍ଧା ପ୍ରସାରଣ କରାଯିବ । ସମସ୍ତ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ ହେବାର ୧୦ ଦିନ ସମୟ ଅବଧି  ମଧ୍ୟରେ ସ୍କ୍ରିନ୍‌ ଫଳାଫଳ (ଲାଇକ୍‌, ସେୟାର, ଭିଉଜ୍‌)  ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତ ଭିଡିଓର ପ୍ରଦର୍ଶନ ବିଚାରକୁ ନିଆଯିବ ।  ଆସନ୍ତା ଅଗଷ୍ଟ ୩ ତାରିଖ ସୁଦ୍ଧା ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ଫଳାଫଳ  ଘୋଷଣା କରାଯିବ । ଅଗଷ୍ଟ ୫ ତାରିଖରେ ପୁରସ୍କାର  ପ୍ରଦାନ ନିମନ୍ତେ ବିଜେତାଙ୍କୁ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯିବ ।  

ପ୍ରଥମ ୧୦ ବିଜେତାଙ୍କୁ ମୋବାଇଲ୍‌ ଫୋନ୍‌, ଗିଫ୍ଟ  ଭାଉଚର୍‌ ଏବଂ ବିଶେଷ ଉପହାର ଭଳି ଆକର୍ଷଣୀୟ ପୁରସ୍କାର ରହିଛି । ୨୦ ଉପ ବିଜେତାଙ୍କୁ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ  ପ୍ରବେଶିକା ପାଇଁ ସ୍ୱୀକୃତି ଏବଂ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଉପହାର  ଦିଆଯିବ । ମହାପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କ ଗଭୀର ଭକ୍ତିର ନିଦର୍ଶନ ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳତାକୁ ବ୍ୟାପକ  ଦର୍ଶକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ଏହି ସୁଯୋଗର  ହାତଛଡ଼ା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ରଥଯାତ୍ରାର ଭାବଧାରା ସହିତ  ଆପଣଙ୍କ ବ୍ଲଗ୍‌ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ପ୍ରେରିତ ଏବଂ ମନ୍ତ୍ରମଗ୍ଧ କରୁ ।  ସଦ୍ୟତମ ସୂଚନା ଏବଂ ସବିଶେଷ ବିବରଣୀ ନିମନ୍ତେ  ଆମର ଡିଜିଟାଲ୍‌ ପ୍ଲାଟ୍‌ଫର୍ମ ପ୍ରମେୟ ନ୍ୟୁଜ୍‌-୭ ସହିତ  ଯୋଡ଼ିହୋଇ ରୁହନ୍ତୁ ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.