ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଆଜି ପିତୃ ଦିବସ: ବାପାଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟିଏ, ବାପା ବିଶ୍ବାସର ବରଗଛ, ଭରଷାର ଭବିଷ୍ୟତ
  • ||
  • ଓଡ଼ିଶାରେ ନାକେଦମ୍ କରୁଛି ତାତି, କାଲିଠୁ ମିଳିବ ଆଶ୍ୱସ୍ତି: ୨୪ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ମୌସୁମୀ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||

ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡରେ ଗଣମାଧ୍ୟମ ଉପସ୍ଥାପିକାଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ, ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୧/୬: ବିଚ୍‌ ରାସ୍ତାରେ ଗଣମାଧ୍ୟମ ଉପସ୍ଥାପିକାଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ । ମହିଳା ଉପସ୍ଥାପିକା ଓ ତାଙ୍କ ଉଭଣୀଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିବା ସହ ଡ୍ରେସ ଚିରି ଦେଲେ ଯୁବକ । ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ ହରିଦ୍ବାରର ବାଗୱାଲାରେ । ଏନେଇ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ପୋଲିସ ଦୁଇ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ସୂଚନା ମୁତାବକ, ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ନ୍ୟୁଜ୍‌ ଚ୍ୟାନେଲର ଜଣେ ମହିଳା ଆଙ୍କର କାମ ସାରି ତାଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କ ସହ କାର ଯୋଗେ ଘରକୁ ଯାଉଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଦୁଇ ଯୁବକ ବାଇକ୍ ଯୋଗେ ତାଙ୍କୁ ରାସ୍ତାରେ ପିଛା କରିଥିଲେ । ହଠାତ ଅମାନତଗଡ ଗ୍ରାମ ନିକଟ ରାଜପଥରେ ଆଙ୍କରଙ୍କ କାର ଆଗରେ ଦୁଇ ଯୁବକ ବାଇକ ରଖି ଦେଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ମହିଳା ଆଙ୍କର ଜଣଙ୍କ କାର ରଖିବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ତାଙ୍କୁ ଅସଦାଚାରଣ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ବାରଣ କରିବାରୁ ଆଙ୍କର ଓ ତାଙ୍କ ଉଭଣୀଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିବା ସହ ଡ୍ରେସ ଚିରି ଦେଇଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ । ପରେ କାରର କାଚ ଭାଙ୍ଗି ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଚମ୍ପଟ ମାରିଥିଲେ ।

ଏନେଇ ମହିଳା ଆଙ୍କର ଜଣଙ୍କ ବାଗୱାଲା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଚେକ୍ ପୋଷ୍ଟରେ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ତେବେ ସୂଚନା ପାଇବା ମାତ୍ରେ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ତାକୁ ପଚରାଉଚରା ପରେ ସୋମବାର ଅନ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ଗିରଫ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ଇସମାଇଲପୁର ଗାଁର ଅର୍ଜୁନ ଏବଂ ଶିବମ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି । 


  • prameyanews
  • PrameyaOdia
  • prameya
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.