ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଖଣ୍ଡପଡ଼ା: ପୋଖରୀରେ ବୁଡ଼ି ପଞ୍ଚମ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ
  • ||
  • ଯଜ୍ଞର ପ୍ରସାଦ ଖାଇ ୫୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଲୋକ ଝାଡ଼ାବାନ୍ତି, ଖଲ୍ଲିକୋଟ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଶନିବାରଠୁ ପିଜି ନାମଲେଖା ଆବେଦନ, ୨୭ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ: ଜୁନ୍‌ ୨୨ରେ ଆଡମିଟ୍‌ କାର୍ଡ, ଜୁଲାଇ ୩ରୁ ୧୪ ପ୍ରବେଶିକା ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା-ନିମାପଡ଼ା ରାସ୍ତାରେ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଖୁଣ୍ଟକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର
  • ||
  • ରଥଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌...ନିର୍ମାଣସ୍ଥଳରେ ମୁଗୁର ଓ ନିହଣ ଶବ୍ଦର କମ୍ପନ, ଚାଲିଛି ତୁମ୍ବରେ ବିନ୍ଧ ଖୋଦେଇ
  • ||
  • ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ ମାରାଥନ୍‌ ପ୍ରଚାର: ଆଜି ଅଶ୍ୱିନୀ, ହେମାମାଳିନୀ ଓ ତୋମାରଙ୍କ କରିବେ ପ୍ରଚାର, ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର, ଭୂପେନ୍ଦ୍ର, ଅନୁଭବ, ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ବି ବୁଲିବେ
  • ||
  • ହରିୟାଣାରେ ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ନିଆଁ ଲାଗି ୮ ମୃତ, ୨୪ରୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଥମିବ ୫ମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାର, ସୋମବାର ୪୯ ଲୋକସଭା ଆସନରେ ଭୋଟିଂ
  • ||
  • IPL 2024: ଚିନ୍ନାସ୍ୱାମୀରେ ଆରସିବିକୁ ଭେଟିବ ସିଏସ୍‌କେ, ପ୍ଲେ-ଅଫ୍‌ ପାଇଁ ଶେଷ ସୁଯୋଗ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯ରୁ ବଢ଼ିବ ତାତିି, ୨୦ରୁ କଲବଲ କରିବ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଗ୍ରୀଷ୍ମପ୍ରବାହ: ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||

ଟି-୨୦ ବିଶ୍ବକପ୍ ୨୦୨୪: ଦ୍ବିତୀୟ ସେମିଫାଇନାଲ ପାଇଁ ରିଜର୍ଭ ଡେ’ ନାହିଁ, ବର୍ଷା ହେଲେ ଏଭଳି ସରିବ ପୁରା ମ୍ୟାଚ୍

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୪।୫:  ଟି-୨୦ ବିଶ୍ବକପ୍‌ର ଦ୍ବିତୀୟ ସେମିଫାଇନାଲ ପାଇଁ ରିଜର୍ଭ ଡେ’ ନହେବାର ମାମଲା ଏବେ ବିବାଦୀୟ ହୋଇପଡିଛି। ଏହାପରେ ଏବେ ତା’ର ବାଟ ଖୋଜାଯାଉଛି। ଆଇସିସି ଓ କ୍ରିକେଟ ଓ୍ବେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ଏଥିପାଇଁ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ବନ୍ଦୋବସ୍ତ କରିଛି। ଏହା ଅନୁସାରେ, ଟି-୨୦ ବିଶ୍ବକପ୍‌ର ଦ୍ବିତୀୟ ସେମିଫାଇନାଲ ଯଦି ବର୍ଷା ଯୋଗୁଁ ପ୍ରଭାବିତ ହୁଏ, ତେବେ ଏହାକୁ ପୁରା କରିବା ପାଇଁ ୪ ଘଣ୍ଟା ୧୦ ମିନିଟ୍‌ର ଅତିରିକ୍ତ ସମୟ ଲାଗିବ। ଏହାଛଡା ଯଦି ବର୍ଷା ଯୋଗୁଁ ପୁରା ମ୍ୟାଚ୍ ଖରାପ ହୋଇଯାଏ ତେବେ ସୁପର ଏଇଟ୍‌ରେ ଟପ୍‌ରେ ଥିବା ଟିମ୍ ପ୍ଲେଇଂ କଣ୍ଡିସନ୍‌ ଅନୁସାରେ, ଫାଇନାଲରେ ଖେଳିବାର ହକଦାର ହେବ। ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଯେ, ଦ୍ବିତୀୟ ସେମିଫାଇନାଲ ପାଇଁ କୌଣସି ରିଜର୍ଭ ଡେ’ ରଖାଯାଇ ନାହିଁ। ଏଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ଆଇସିସି ଓ କ୍ରିକେଟ ଓ୍ବେଷ୍ଟ ଇଣ୍ଡିଜ୍‌ ଏହି ବନ୍ଦୋବସ୍ତ କରିଛି।

ଟି-୨୦ ଓ୍ବାର୍ଲ୍ଡକପ୍ ୨୦୨୪ର ଦ୍ବିତୀୟ ସେମିଫାଇନାଲ ପାଇଁ ୨୫୦ ମିନିଟର ଅତିରିକ୍ତ ସମୟ ମିଳିବା ଫଳରେ ଅମ୍ପାୟରଙ୍କ ପାଖରେ ଏହି ସୁବିଧା ମିଳିବ ଯେ,ସେ ଦିନ ମ୍ୟାଚ୍ ଶେଷ ହୋଇପାରିବ। ଏହାଫଳରେ ଜିତିଥିବା ଟିମ୍‌କୁ ଫାଇନାଲ ପୂର୍ବରୁ ଦିନକ ପୂର୍ବରୁ ସମୟ ମିଳିଯିବ ଓ ତାକୁ ଲଗାତାର ଦ୍ବତୀୟ ଦିନ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଖେଳାଯିବନି। ବିଶ୍ବକପ୍‌ର ପ୍ରଥମ ସେମିଫାଇନାଲ ୨୬ ଜୁନ୍‌ରେ ଟ୍ରିନିଦାଦ୍‌ରେ ଖେଳାଯିବ। ଏହା ସ୍ଥାନୀୟ ସମୟାନୁସାରେ ରାତି ୮ଟା ୩୦ ମିନିଟ୍‌ରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ଏଥିପାଇଁ ରିଜର୍ଭ ଡେ’ ରଖାଯାଇଛି। ଅର୍ଥାତ ବର୍ଷା ହେବାପରେ ମ୍ୟାଚ୍‌ ୨୭ ଜୁନ୍‌ରେ ଶେଷ ହୋଇଯିବ।

ସେଭଳି ଗୁଏନାରେ ଖେଳଯାଉଥିବା ଦ୍ବିତୀୟ ସେମିଫାଇନାଲ ପାଇଁ ପ୍ଲେଇଂ କଣ୍ଡିଂସନ୍‌ ପୁରା ଅଲଗା। ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ୨୭ ଜୁନ୍‌ରେ ସ୍ଥାନୀୟ ସମୟ ସକାଳ ୧୦ଟା ୩୦ ମିନିଟରେ ହେବ। ଯଦି ବର୍ଷା ହୁଏ ତେବେ ଏଥିପାଇଁ ୨୫୦ ମିନିଟ୍‌ର ଅତିରିକ୍ତ ସମୟ ଦିଆଯାଇଛି। ଅର୍ଥାତ ଅମ୍ପାୟରଙ୍କ ପାଖରେ ୮ ଘଣ୍ଟାର ସମୟ ରହିବ ସେ ମ୍ୟାଚ୍‌କୁ ଶେଷ କରିବେ। ଏହାପରେ ୨୮ ଜୁନ୍‌ ଟ୍ରାଭେଲିଂ ପାଇଁ ରହିବ ଓ ଫାଇନାଲ ୨୯ ଜୁନ୍‌ରେ ଖେଳାଯିବ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.