ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ମାହାଙ୍ଗା: ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ କେନାଲକୁ ଖସିଲା କାର୍, ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ମୋହନ ସରକାରଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଅଧିବେଶନ, ୨୪ରେ ଉପବାଚସ୍ପତି ନିର୍ବାଚନ, ୨୫ରେ ପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍ଗ ବଜେଟ୍
  • ||
  • ପ୍ୟାରିସ୍‌ ଅଲିମ୍ପିକ ୨୦୨୪: ୨୫ରୁ ତୀରନ୍ଦାଜୀ ଇଭେଣ୍ଟ, ରିକର୍ଭ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଭାଗ ନେବେ ୬ ଭାରତୀୟ
  • ||
  • ଆସନ୍ତା ୨୬ ସୁଦ୍ଧା ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ, ତିନିଦିନ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା: ଏବେ ବି ନିଅଣ୍ଟିଆ ସ୍ଥିତିରୁ ବାହାରିନି ୧୬ ଜିଲ୍ଲା
  • ||
  • ମୋଦି ୩.୦ ସରକାରର ପ୍ରଥମ ବଜେଟ୍‌, ୭ମ ଥର ପାଇଁ ବଜେଟ୍‌ ଉପସ୍ଥାପନ କରିବେ ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀ ନିର୍ମଳା ସୀତାରମଣ
  • ||

ମିଳିଥିଲା ସୁଯୋଗ, ସାଥ୍‌ ଦେଲାନି ଭାଗ୍ୟ: ଜିମ୍ବାଓ୍ବେ ବିପକ୍ଷ ସିରିଜ୍‌ରୁ ବାଦ୍‌ ପଡ଼ିଲେ ଏହି ଅଲରାଉଣ୍ଡର

Image Courtesy: tv9hindi

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଜିମ୍ବାଓ୍ବେ ଗସ୍ତରେ ଯିବାକୁ ଥିବା ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆରେ ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇଛି । ବିସିସିଆଇ ପକ୍ଷରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ଶିବମ ଦୁବେ ଓ୍ବେଷ୍ଟ ଇଣ୍ଡିଜ୍‌ରେ ଜାରି ଟି-୨୦ ବିଶ୍ବକପ୍‌ ପରେ ଜିମ୍ବାଓ୍ବେ ଯିବେ ।  ଶିବମ ଦୁବେଙ୍କୁ ଜିମ୍ବାଓ୍ବେ ପାଇଁ ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆରେ ଏଥିପାଇଁ ସ୍ଥାନ ଦିଆଯାଇଛି କାରଣ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ନୀତୀଷ ରେଡ୍ଡି ଆହତ ହୋଇଥିବାରୁ ଦଳରୁ ବାଦ ପଡ଼ିଛନ୍ତି ।

ନୀତୀଶ ରେଡ୍ଡିଙ୍କ ଶରୀରରେ କେଉଁଠି ଆଘାତ ଲାଗିଛି ସେନେଇ ସ୍ପଷ୍ଟ ସୂଚନା ମିଳିନାହିଁ । ଜିମ୍ବାଓ୍ବେ ବିପକ୍ଷରେ ଟି-୨୦ ସିରିଜ୍‌ ଜୁଲାଇ ୬ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ । ଏହି ସିରିଜ୍‌ରେ ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆର ନେତୃତ୍ବ ନେବେ ଶୁଭମନ ଗିଲ୍‌ । ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରବାଦ ପାଇଁ ଆଇପିଏଲରେ ଦମଦାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିବା ନୀତୀଷ ରେଡ୍ଡିଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଥର ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆରେ ଖେଳିବାକୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିଥିଲା । ବ୍ୟାଟିଂ ସହ ସେ ଭଲ ବୋଲିଂ କରିପାରୁଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ବୋଲିଂ ସ୍ପିଡ୍ ମଧ୍ୟ ୧୪୦ କିଲୋମିଟର ପ୍ରତି ଘଣ୍ଟା । ଜିମ୍ବାଓ୍ବେ ବିପକ୍ଷ ସିରିଜ୍‌ରେ ତାଙ୍କର ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଡେବ୍ୟୁ ଏକ ପ୍ରକାର ନିଶ୍ଚିତ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେ ଆହତ କାରଣରୁ ବଡ଼ ସୁଯୋଗରୁ ବଞ୍ଚିତ ହୋଇଛନ୍ତି । 

ଶିବମ ଦୁବେଙ୍କୁ ଟି-୨୦ ବିଶ୍ବକପରେ ଖେଳିବାକୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିଛି । ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟକ୍ରମରେ ବଡ଼ ଶଟ୍ ଖେଳିବାକୁ ସୁଯୋଗ ଦେଇଛି ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ । ସେ ଏହି ବିଶ୍ବକପରେ ୨୬.୫୦ ଆଭରେଜ୍‌ରେ ୧୦୬ ରନ୍‌ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍‌ ରେଟ୍‌ ୧୦୭.୭ ରହିଛି । ଏବେ ତାଙ୍କୁ ଜିମ୍ବାଓ୍ବେ ଗସ୍ତରେ ପଠାଇବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି ବିସିସିଆଇ ।  ଏହି ସମୟରେ ସେ ନିଜକୁ ପ୍ରମାଣିତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ । 

ଜିମ୍ବାଓ୍ବେ ବିପକ୍ଷରେ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍‌ 

ଜିମ୍ବାଓ୍ବେ ଗସ୍ତରେ ଏକାଧିକ ଯୁବ ଖେଳାଳି ଡେବ୍ୟୁ କରିପାରନ୍ତି । ଅଭିଷେକ ଶର୍ମା, ଧ୍ରୁବ ଜୁରେଲ୍, ରିୟାନ ପରାଗ, ତୁଷାର ଦେଶପାଣ୍ଡେଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଥର ଟି-୨ ଟିମ୍‌ରେ ସ୍ଥାନ ମିଳିଛି । ଋତୁରାଜ ଗାଏକ୍ବାଡ୍‌, ଓ୍ବାଶିଂଟନ ସୁନ୍ଦର, ରବି ବିଷ୍ଣୋଇ, ଖଲିଲ ଅହମ୍ମଦଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ ହୋଇଛି । 

ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ସ୍କ୍ବାଡ୍: ଶୁଭମନ ଗିଲ୍‌ (ଅଧିନାୟକ), ଯଶସ୍ବୀ ଜୟସ୍ବାଲ, ଅଭିଷେକ ଶର୍ମା, ଋତୁରାଜ ଗାଏକ୍ବାଡ୍‌, ରିଙ୍କୁ ସିଂହ, ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ, ଧ୍ରୁବ ଜୁରେଲ୍‌, ଶିବମ ଦୁବେ, ଓ୍ବାଶିଂଟନ୍‌ ସୁନ୍ଦର, ରବି ବିଷ୍ଣୋଇ, ଆଭେଶ ଖାନ, ଖଲିଲ ଅହମ୍ମଦ, ମୁକେଶ କୁମାର ଏବଂ ତୁଷାର ଦେଶପାଣ୍ଡେ । 

  • Team India
  • Indian cricket team
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Rath Yatra

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.