ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ୟୁପିଏସ୍‌ସି ରେଜଲ୍ଟ, ୧୮୦ ଆଇଏଏସ୍., ୨୦୦ ଏଇପିଏସ୍‌, ୩୭ ଆଇଏଫଏସ କୃତ୍ତକାର୍ଯ୍ୟ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର ଅଦାଲତ ସଂଲଗ୍ନ ଔଷଧ ଦୋକାନରେ ପଶିଲା ବାରାହା
  • ||
  • ଆକାଶରୁ ନିଆଁ ବର୍ଷା, ଦିନ ସାଢ଼େ ୧୧ଟା ସୁଦ୍ଧା ସବୁ ଉତ୍ତପ୍ତ ସହର ପାଲଟିଲା ବାଲେଶ୍ୱର
  • ||
  • ବାରିପଦା: ପୋଖରୀ ରେ ଗାଧୋଉଥିବା ବେଳେ ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଆସିଲା ବିଜେପି ଦ୍ବିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା, ୨୧ ବିଧାନସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ନା ଘୋଷଣା, ୧୪ ଆସନ ପାଇଁ ଛାଣ୍ଡିନି ଅଙ୍କ
  • ||
  • ମାଟ୍ରିକ୍‌ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀଙ୍କ ତଥ୍ୟ ସଂଶୋଧନ, ଶେଷ ସୁଯୋଗ ଆଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ରଥଯାତ୍ରା ଦ୍ୱିତୀୟ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ: ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ନବଯୌବନ ଦର୍ଶନ, ନେତ୍ରଉତ୍ସବ ଓ ଶ୍ରୀଗୁଣ୍ଡିଚା ଚାଲେଞ୍ଜ ହେବ
  • ||
  • IPL 2024: ଇଡେନ୍‌ରେ କୋଲକାତା-ରାଜସ୍ଥାନ ମୁକାବିଲା, ଶୀର୍ଷ ସ୍ଥାନ ପାଇଁ ହେବ ଲଢ଼େଇ
  • ||
  • ପବିତ୍ର ଅଶୋକାଷ୍ଟମୀ: ମହାପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀଲିଙ୍ଗରାଜଙ୍କ ରୁକୁଣା ରଥଯାତ୍ର, ମଧ୍ୟାହ୍ନ ସାଢ଼େ ୧୨ଟାରେ ପହଣ୍ଡି, ସାଢ଼େ ୩ଟାରେ ରଥ ଟଣା
  • ||
  • ଆଗକୁ ଭୟାନକ ଅଗ୍ନି ବର୍ଷା, ୪୫ ଛୁଇଁବ ତାପମାତ୍ରା: ସପ୍ତାହ ଯାଏ କମିବନି ତାତି
  • ||

ଏଟିଏମ୍ କାଉଣ୍ଟର ଭଙ୍ଗାରୁଜା କରିବା ସହ ଲୁଟ୍ ଉଦ୍ୟମ, ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଫେରାର

କେନ୍ଦୁଝର, ୨୫।୨: ଚମ୍ପୁଆ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ କ୍ରମଶଃ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି ଚୋରି, ଲୁଟ୍ ଭଳି ଘଟଣା । ଶନିବାର ପୁଣି ଏକ ଏଟିଏମ୍ ଲୁଟ୍ ଉଦ୍ୟମ ଭଳି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଗତ ବିଳମ୍ବିତ ରାତି ପ୍ରାୟ ୨ଟା ସମୟରେ ୪ରୁ୫ ଜଣ ଦୁବୃର୍ତ୍ତ ଏକ ବୋଲେରୋ ଗାଡ଼ିରେ ଆସି ଚିମିଳାଠାରେ ଥିବା ଏସବିଆଇ ଶାଖାର ଏଟିଏମ୍ କାଉଣ୍ଟର ଭଙ୍ଗାରୁଜା କରିବା ସହ ଲୁଟ୍ ଉଦ୍ୟମ କରୁଥିଲେ । ଠିକ୍ ଏତିକିବେଳେ ଭଙ୍ଗାରୁଜା ଶବ୍ଦ ଶୁଣି ନିକଟରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଯାଇଥିଲା । ସେ ବାହାରେ ଆସି ଦେଖିବା ବେଳକୁ ଏସବିଆଇ ଏଟିଏମ୍ କାଉଣ୍ଟରକୁ କିଛି ଦୃବୃର୍ତ୍ତ ଭଙ୍ଗାରୁଜା କରୁଛନ୍ତି । 

ଠିକ୍ ଏହି ସମୟରେ ଦୁବୃର୍ତ୍ତଙ୍କ ନଜର ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ପଡ଼ିଥିଲା । ସେ ତୁରନ୍ତ ସେଠାରୁ ଚାଲିଯିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ହିନ୍ଦୀ ଭାଷାରେ ଧମକ ଦେବା ସହ ଏକ ରାଉଣ୍ଡ ଫାଙ୍କା ଗୁଳି ଚଳାଇଥିଲେ । ଭୟରେ ଗ୍ରାମର ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ସେଠାରୁ ଚାଲିଯିବା ସହ ଗ୍ରାମର କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଜଣାଇବା ପରେ ଚମ୍ପୁଆ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦିଆଯାଇଥିଲା । ତେବେ ପୋଲିସ୍ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିବା ବେଳକୁ ଦୁବୃର୍ତ୍ତମାନେ ଏଟିଏମ୍ କାଉଣ୍ଟରରେ ଲାଗିଥିବା ବ୍ୟାଟେରୀଗୁଡ଼ିକୁ ନେଇ ବୋଲେରୋରେ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ । 

ସେପଟେ ଦୃବୃର୍ତ୍ତଙ୍କୁ ଧରିବା ପାଇଁ ଚମ୍ପୁଆ ପୋଲିସ୍ ପକ୍ଷରୁ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ବ୍ଲକିଂ ଚେକିଂ କରାଯାଇଥିଲେ ବି ସେମାନଙ୍କୁ ଧରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇପାରିନାହିଁ । ଦୁବୃର୍ତ୍ତମାନେ ଗୋଧୂଳି ରାସ୍ତା ଦେଇ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡକୁ ଚାଲି ଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି । ତେବେ ଏଟିଏମ୍‌ରେ କେତେ ଟଙ୍କା ରହିଥିଲା ଏବଂ ତାହା ସୁରକ୍ଷିତ ଅଛି ନା ନାହିଁ ତାହା ଜଣାପଡ଼ିନାହିଁ  । ଚମ୍ପୁଆ ପୋଲିସ୍ ଘଟଣାର ତନାଘନା କରିବା ସହ ଦୁବୃର୍ତ୍ତଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ପତ୍ତା ଲଗାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା ଚଳାଇଛି ।

  1.  
  • prameyanews
  • PrameyaOdia
  • prameya
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.