ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କପି ଚେକିଂ ଆଳରେ ଅସଦାଚରଣ ଅଭିଯୋଗ, ଥାନାରେ ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ
  • ||
  • ଲୋକସେବା ଭବନ ଘେରିବ କଂଗ୍ରେସ, ବିଶାଳ ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ସାମିଲ ହେବେ ହଜାର ହଜାର କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀ
  • ||
  • ଆଜି ଓଡ଼ିଶାର ୨୧ ଅମୃତ ଭାରତ ରେଳ ଷ୍ଟେସନର ଶିଳାନ୍ୟାସ କରିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଗର୍ଭବତୀଙ୍କ ପେଟକୁ ନର୍ସ ଖୁନ୍ଦା ମାରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ, ଚାଲିଗଲା ମା ଓ ଛୁଆଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଓଡ଼ିଶା ଗଞ୍ଜେଇ ଚକୋଲେଟ୍‌ରେ ଝୁମୁଛି ହାଇଦ୍ରାବାଦ: ବାଲେଶ୍ୱରରେ ତିଆରି, ଦାଦନଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ହେଉଛି ଚାଲାଣ
  • ||
  • ଓସ୍ତପୁର ହଳଦିଢ଼ିଅ ନିକଟ ଗଛକୁ ପିଟିଲା ବୋଲେରୋ: ୩ ମୃତ, ୪ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆଜି ୫-ଟି ଅଧ୍ୟକ୍ଷଙ୍କ ଅନୁଗୁଳ ଗସ୍ତ, ଛାତ୍ରବୃତ୍ତି ପ୍ରମାଣପତ୍ର ବଣ୍ଟନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବେ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆହୁରି ତିନି ଦିନ ବର୍ଷା: ଉପକୂଳରେ ଅଧିକ ବର୍ଷିବା ସମ୍ଭାବନା, ୨୮ ଯାଏ କୋହଲା ପାଗ
  • ||

ଆଜି କୋଲକାତା ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମହୋତ୍ସବର ଉଦ୍‌ଘାଟନ କରିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ,ସମାରୋହରେ ସାମିଲ ହେବେ ଭାଇଜାନ୍

କୋଲକାତା,୦୫/୧୨: ମଙ୍ଗଳବାର ଆଉ ଏକ ଉତ୍ସବ ସାରା ସହରରେ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।  ଅପରାହ୍ନରେ ନେତାଜୀ ଇନ୍‌ଡୋର  ଷ୍ଟାଡ଼ିୟମରେ ୨୯ତମ କୋଲକାତା ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମହୋତ୍ସବକୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ଉଦ୍‌ଘାଟନ କରିବେ । 

ଚଳିତ ବର୍ଷର ଉଦ୍‌ଘାଟନୀ ସମାରୋହରେ ଡୋନା ଗାଙ୍ଗୁଲି ନୃତ୍ୟ ପରିବେଷଣ କରିବେ । ଅଭିନେତ୍ରୀ କୌଶାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ହେଉଛନ୍ତି ଥାଲି ଝିଅ । ଚୁର୍ଣ୍ଣି ଗାଙ୍ଗୁଲି ଏବଂ ଜୁନ୍‌ ମାଲିଆ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ  ପରିଚାଳନା ଦାୟିତ୍ୱରେ ଅଛନ୍ତି । ଉତ୍ସବ କମିଟିର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାଜ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଉଦ୍‌ଘାଟନୀ ସମାରୋହର ଥାଲି ଝିଅ କିଏ ହେବ ସେନେଇ ପ୍ରତିବର୍ଷ କଳ୍ପନାଜଳ୍ପନା ଚାଲିଥାଏ ।  

ଗତବର୍ଷ ଅର୍ଥାତ୍‌ ୨୮ତମ ସଂସ୍କରଣରେ ଥାଲି ଝିଅ ହୋଇଥିଲେ ରୁକ୍ମିଣୀ ମିତ୍ର । ଏହାପୂର୍ବରୁ  ଋତୁପର୍ଣ୍ଣା ସେନଗୁପ୍ତା, କୋଏଲ ମଲ୍ଲିକ, ମିମି ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ, ସାୟନ୍ତିକା ବାନାର୍ଜୀ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନେ  ଏହି ଦାୟିତ୍ୱ ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ । ଏହିବର୍ଷ  ଦାୟିତ୍ୱ କୌଶାନୀ ଦେବୀଙ୍କ ଉପରେ ରହିଛି । କୌଶାନୀ ବର୍ତ୍ତମାନ ସହରରେ ନାହାଁନ୍ତି ।   

ସୂଚନାନୁସାରେ, ସେ ଛୁଟି କାଟିବାକୁ ମାଲେସିଆ ଯାଇଛନ୍ତି । ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ କୋଲକାତା ଫେରିବାର କର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି । ପ୍ରଶ୍ନଗତ, ଗତବର୍ଷ ମଧ୍ୟ  ଡୋନା ଗାଙ୍ଗୁଲି ଉଦ୍‌ଘାଟନୀ ସମାରୋହରେ  ନୃତ୍ୟ ପରିବେଷଣ କରିଥିଲେ । ଏହି ବର୍ଷ  ମଧ୍ୟ ଭିନ୍ନ ନୁହେଁ । ପ୍ରତିବର୍ଷ ଭଳି ଚାନ୍ଦ ହାଟ  ମଧ୍ୟ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଉଦ୍‌ଘାଟନୀ ସମାରୋହରେ  ବସିବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ସଲମାନ  ଖାନ, ଅନିଲ କପୁର, କମଲ ହାସନ, ସୋନାକ୍ଷୀ  ସିହ୍ନା, ଶତ୍ରୁଘ୍ନ ସିହ୍ନା, ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲି,  ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନେ ଉପସ୍ଥିତ  ରହିବେ । କିଛି ମାସ ପୂର୍ବେ ଇଷ୍ଟ ବେଙ୍ଗଲ  କ୍ଲବ ଟେଣ୍ଟରେ ନିଜର ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ ସହିତ ସଲମାନ ପୁନର୍ବାର କୋଲକାତାର ହୃଦୟ ଜିତିଥିଲେ । ଭାଇଜାନ ପୁଣି ସହରକୁ ଆସୁଛନ୍ତି । କହିବା ବାହୁଲ୍ୟ ଯେ ସଲମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ  ସହରବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତିକ୍ତତା ଅଧିକ । ଉଦ୍‌ଘାଟନୀ ସମାରୋହରେ ସେ ସହରର ସିନେ ପ୍ରେମୀମାନଙ୍କୁ କେଉଁ ବାର୍ତ୍ତା ଦେବେ ତାହା ସମସ୍ତେ  ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମହୋତ୍ସବ ଉତ୍ତମକୁମାର-ତନୁଜା ଅଭିନୀତ ‘ଦେୟା  ନେୟା’ର ସ୍କ୍ରିନିଂରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।  ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଦିତି ରାୟ ହାଇଦାରୀ ଉତ୍ସବର ଶେଷ ଦିନରେ ଅର୍ଥାତ୍‌ ଡିସେମ୍ବର  ୧୨ରେ ରବିନ୍ଦ୍ରସଦନରେ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.