ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦୁଝର : ଚୋରା କାଠ ଚାଲାଣ ବେଳେ ମାଡ଼ି ବସିଲା ବନ ବିଭାଗ, ୭ ଟ୍ରିପରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ କାଠ ଜବତ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇ କେନାଲରେ ଭାସିଗଲେ ନାବାଳକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ୨୭ରେ ବସିବ ନୀତି ଆୟୋଗ ବୈଠକ, ଯୋଗଦେବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥ ମନ୍ଦିରର ଚାରି ଦ୍ୱାର ଖୋଲିବା, ରତ୍ନ ଭଣ୍ଡାରର ଗଣତି ଦାବି: ଆସନ୍ତା ୯ରେ ମନ୍ଦିର ଆଗରେ କଂଗ୍ରେସର ସଂକୀର୍ତ୍ତନ ସତ୍ୟାଗ୍ରହ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୦୭/୧୧:  ପୁରୀ ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥ ମନ୍ଦିରର ଚାରି ଦ୍ୱାର ଖୋଲିବା, ରତ୍ନ ଭଣ୍ଡାରର ଗଣତି, ମଣତି ଓ ମରାମତି ଦାବି ନେଇ ଆନ୍ଦୋଳନ କରିବ କଂଗ୍ରେସ । ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ଆସନ୍ତା ନଭେମ୍ୱର ୯ ତାରିଖ ସକାଳ ୯ରୁ ଦିନ ୧୨ଟା  ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ବ୍ଲକ, ଏନ୍‌ଏସି, ମ୍ୟୁନିସିପାଲଟି  ଓ ମହାନଗରରେ ଥିବା ଜଗନ୍ନାଥ ମନ୍ଦିର ସମ୍ମୁଖରେ  ପ୍ରଦୀପ ଜାଳି "ସଂକ୍ରୀର୍ତ୍ତନ ସତ୍ୟାଗ୍ରହ' କରାଯିବ । ତେବେ  ଭୁବନେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା କଂଗ୍ରେସ କମିଟି ପକ୍ଷରୁ ୟୁନିଟ-୫ରେ  ଥିବା ଶ୍ରୀ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ମନ୍ଦିର ସମ୍ମୁଖରେ ପ୍ରଦୀପ ଜାଳି  ସଂକୀର୍ତ୍ତନ ସତ୍ୟାଗ୍ରହ କରାଯିବ ବୋଲି ଭୁବନେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା  କଂଗ୍ରେସ ସଭାପତି ବିଶ୍ୱଜିତ୍‌ ଦାଶ କହିଛନ୍ତି । 

ସାମ୍ବାଦିକ  ସମ୍ମିଳନୀରେ ଶ୍ରୀ ଦାଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହି ସଂକୀର୍ତ୍ତନ  ସତ୍ୟାଗ୍ରହରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା,  କର୍ମକର୍ତ୍ତା, ଜିଲ୍ଲା ସାମୁଖ୍ୟ ଓ ପ୍ରକୋଷ୍ଠର ନେତା, ଜଗନ୍ନାଥ  ପ୍ରେମୀ, ଶୁଭେଚ୍ଛୁ ଏବଂ ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ  ଶ୍ରୀ ଦାସ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି। ଜିଲ୍ଲା କଂଗ୍ରେସର ମୁଖପାତ୍ର  ଜୟଶ୍ରୀ ପାତ୍ର କହିଛନ୍ତି, ଏହି ଦାବିଗୁଡିକ ପୂରଣ ନ ହେଲା  ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଂଗ୍ରେସ ବିଭିନ୍ନ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ  ବିରୋଧରେ ଆନ୍ଦୋଳନ ଜାରି ରଖିବ ।

  • prameyanews
  • PrameyaOdia
  • prameya
  • puri news
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.