ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟ ବଜେଟ୍ ଉପସ୍ଥାପିତ, ଧାନ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ୩୧ ଶହ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ୨୬ରେ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ ଉଦ୍‌ଘାଟନୀ ଉତ୍ସବ: ଅଷ୍ଟ୍ରେର୍ଲିଜ ପୋଲରୁ ଆରମ୍ଭ, ଆଇଫିଲ୍‌ ଟାୱାରରେ ଶେଷ
  • ||
  • ମୋହନ ସରକାରଙ୍କ ପ୍ରଥମ ବଜେଟ୍, ୨୦୨୪-୨୫ ପାଇଁ ଆସିବ ପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍ଗ ବଜେଟ୍ ଅପରାହ୍ନ ୫ଟା ଉପସ୍ଥାପନ
  • ||
  • ଆସନ୍ତା ୨୭ରେ ଲଘୁଚାପ, ୨୯ ଯାଏ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା: ଆଜି ତିନି ଜିଲ୍ଲାକୁ ଆଲର୍ଟ ଜାରି
  • ||

ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳକୁ ଝଟକା, ଏସିଆ କପ୍ ଅଧାରୁ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଯଶପ୍ରୀତ ବୁମରା

Jasprit Bumrah

ମୁମ୍ବାଇ, ୦୪/୦୯: ଏସିଆ କପ୍ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଭାରତୀୟ ଦଳକୁ ଏକ ଝଟକା ଲାଗିଛି । ଭାରତୀୟ ଦଳର ଷ୍ଟାର ବୋଲର୍ ଯଶପ୍ରୀତ ବୁମରା ଘରକୁ ଫେରି ଆସିଛନ୍ତି । ଆଜି ଭାରତ ଏସିଆ କପରେ ତାର ଦ୍ୱିତୀୟ ମୁକାବିଲାରେ ନେପାଳକୁ ଭେଟିବ । ବୁମରା ଫେରି ଆସିଥିବାରୁ ସେ ଖେଳିବେ ନାହିଁ ।

ତେବେ କୁହାଯାଉଛି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାରଣରୁ ଭାରତ ଫେରି ଆସିଥିବା ବୁମରା ଶୀଘ୍ର ହିଁ ଟିମକୁ ଫେରିବେ । ସେ କେବଳ ନେପାଳ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚରେ ଖେଳିବେ ନାହିଁ । ନେପାଳ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ ଭାରତ ସୁପର୍-୪କୁ ଗଲେ ବୁମରା ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିବେ । 

୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ସୃଷ୍ଟି ହେବ ଲଘୁଚାପ: ୧୫ ଯାଏ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷିବ, ବଢ଼ିବ ବଜ୍ରପାତ ପ୍ରକୋପ

ଆଜତକର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ, ବୁମରାଙ୍କ ଘରକୁ କୁନି ଅତିଥି ଆସିବାର ଅଛି । ଅର୍ଥାତ୍ ଶୀଘ୍ର ଯଶପ୍ରୀତ ବୁମରା ବାପା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ୨୦୨୧ ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୫ରେ ବୁମରା ସଞ୍ଜନା ଗଣେଶନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ସଞ୍ଜନା ହେଉଛନ୍ତି ଜଣେ ଟିଭି ଉପସ୍ଥାପକ ।

ଅସୁସ୍ଥ ବୁମରା ନିକଟରେ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳକୁ ଫେରିଥିଲେ । ପିଠିରେ ବାରମ୍ବାର ଯନ୍ତ୍ରଣା ଯୋଗୁଁ ବୁମରା ଚଳିତବର୍ଷ ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସରେ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡରେ ସର୍ଜରୀ କରିଥିଲେ । ସେବେଠାରୁ ଫିଟନେସ୍ ହାସଲ ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ କରୁଥିଲେ । ଏହାପରେ ତାଙ୍କୁ ଆୟର୍ଲାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ପାଇଁ ଭାରତୀୟ ଦଳର ଅଧିନାୟକ କରାଯାଇଥିଲା ।

ନିଜ ଜାଲରେ ନିଜେ ଫସିଛି ପାକିସ୍ତାନ; ଅଗଷ୍ଟରେ ଆତଙ୍କୀ ଆକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଛି ୮୩ ପ୍ରତିଶତ

ପୁଣି ଥରେ ଏସିଆ କପ୍ ଲାଗି ଭାରତୀୟ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ ହୋଇଥିଲେ ଯଶପ୍ରୀତ ବୁମରା । ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷରେ ଭାରତ ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିଥିବା ବେଳେ ବର୍ଷା ପାଇଁ ମ୍ୟାଚ୍ ରଦ୍ଦ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା । ଭାରତ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିଥିବା ବେଳେ ବର୍ଷା ପାଇଁ ବୋଲିଂ କରି ପାରି ନଥିଲା ।

ନେପାଳ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚରେ ବୁମରା ନଥିବାରୁ ଆଜି ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ମହମ୍ମଦ ଶାମିଙ୍କୁ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ଏକାଦଶରେ ସାମିଲ୍ କରାଯାଇ ପାରେ । ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚରେ ଶାମିଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ମିଳି ନଥିଲା । 

  • Jasprit Bumrah
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.