ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଲୁମ୍ବିନୀ ବିହାର ମା' ମଙ୍ଗଳା ବସ୍ତିରେ ବିଲ୍ ଗେଟ୍‌ସ, ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ବିଭିନ୍ନ ମୌଳିକ ସୁବିଧା ସମ୍ପର୍କରେ ପଚାରି ବୁଝିଲେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଓଡ଼ିଶା ଆସୁଛନ୍ତି ମହାମହିମ, ମା' କିଚକେଶ୍ଵରୀଙ୍କ ଦର୍ଶନ ସହ ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଦେବେ ଯୋଗ
  • ||

‘ଏମିତି ଲାଗୁଛି ନିଜ ଘରକୁ ଆସିଛି … ’ , ୟୁଏଇରେ ଜୋରଦାର ସ୍ୱାଗତ ପରେ ମୋଦିଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ – ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ସଂଯୁକ୍ତ ଆରବ ଏମିରେଟ୍‌ (ୟୁଏଇ)କୁ ଦୁଇ ଦିବସୀୟ ଗସ୍ତ କରିଛନ୍ତି। ସେ ଆବୁଧାବୀରେ ବୁଧବାର ଭବ୍ୟ ହିନ୍ଦୁ ମନ୍ଦିରର ସ୍ୱାଗତ କରିବେ। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସେ ଗୁରୁବାର ୟୁଏଇର ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କ ସହ ସାକ୍ଷାତ୍‌ କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି କହିଛନ୍ତି କି, ମୁଁ ଖୁବ୍‌ ଉତ୍ସାହର ସହ କରାଯାଉ ଥିବା ଏହି ସ୍ୱାଗତରେ କୃତଜ୍ଞ। ଯେବେ ବି ମୁଁ ଏଠାରେ ପରସ୍ପର ଭିତରେ ଭେଟିବାକୁ ଆସେ, ମୋତେ ସର୍ବଦା ଲାଗେକି ମୁଁ ନିଜ ପରିବାର ସହ ମିଶିବାକୁ ଆସିଛି। ଆମେ ଗତ ୭ ମାସରେ ୫ମ ଥର ମିଳାମିଶା ହୋଇ ସାରିଛେ। ଏଥିରେ ଆମର ନିକଟତା ବିଷୟରେ ଜଣାଯାଏ। 

କହି ରଖୁଛୁ କି, ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ୟୁଏଇରେ ଭାରତୀୟ ସଂପ୍ରଦାୟକୁ ସମ୍ୱୋଧିତ କରିବେ ଏବଂ ଏକ ବଡ଼ ହିନ୍ଦୁ ମନ୍ଦିରର ଉଦ୍ଘାଟନ ସମାରୋହରେ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ହେବେ। ଏହାକୁ ନେଇ ଭାରତର ମିଶନର ଅଧିକାରୀ ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ଲାଗି ପଡିଛନ୍ତି। 


ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି ୧୩ ଫେବ୍ରୁଆରୀରେ ଆବୁଧାବୀର ଶେଖ୍‌ ଜାୟଦ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍‌ରେ ଭାରତୀୟ ଗୋଷ୍ଠୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅହଲାନ ମୋଦି ( ହେଲୋ ମୋଦି)କୁ ସମ୍ୱୋଧିତ କରିବେ। ଏହାପରେ ୧୪ ଫେବ୍ରୁଆରୀରେ ୟୁଏଇର ରାଜଧାନୀରେ ବିଏପିଏସ ହିନ୍ଦୁ ମନ୍ଦିରରେ ସମାପନ ସମାରୋହରେ ସାମିଲ ହେବେ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.