ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • WPL-2024: ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସର ଦମଦାର ପ୍ରଦର୍ଶନ, ଗୁଜରାଟକୁ ୨୫ରନ୍‌ରେ ହରାଇଲା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡିରେ ଇନ୍ଦ୍ରାବତୀ ଦକ୍ଷିଣ କେନାଲରେ ୨୦ ଫୁଟ୍‌ର ଘାଇ, ଦେପୁରରେ କୃତ୍ରିମ ବନ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଦଳିବ ପାଣିପାଗ ମିଜାଜ: ଆଜିଠୁ କମିବ ତାତି, ୭ ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||

ହଲିଉଡ୍‌ ଆକ୍ସନ୍‌ ଥ୍ରିଲରରେ ନଜର ଆସିବେ ଶୋଭିତା, କହିଲେ-'କ୍ୟାରିୟର ପାଇଁ ଟର୍ଣ୍ଣିଂ ପଏଣ୍ଟ ହେବ'

ମୁମ୍ବାଇ ୨୮/୦୧: ୨୦୧୬ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ‘ରମଣ ରାଘବ ୨.୦’ ଜରିଆରେ ବଲିଉଡ୍‌ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶୋଭିତା ଧୁଲିପାଲା । ଅନୁରାଗ କଶ୍ୟପଙ୍କର ସେହି ଫିଲ୍ମରେ ଶୋଭିତାଙ୍କର ଅଭିନୟକୁ ବେଶ୍‌ ପ୍ରଶଂସା ମିଳିଥିଲା । ତା’ପରେ ମଲ୍ଟିଷ୍ଟାରର ‘ଘୋଷ୍ଟ ଷ୍ଟୋରିଜ୍‌’ରେ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । କିଛି ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଫିଲ୍ମ, ୱେବ୍‌ସିରିଜ୍‌ରେ ବି କାମ କରିଥିଲେ ସେ । ନିକଟରେ ଶୋଭିତାଙ୍କ ଅଭିନୀତ ପ୍ରଥମ ହଲିଉଡ୍‌ ଫିଲ୍ମ ‘ଦ ମଙ୍କି ମ୍ୟାନ୍‌’ର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଛି । ସେଥିରେ ତାଙ୍କୁ ‘ସ୍ଲମଡଗ୍‌ ମିଲେନିୟର’ ଫେମ୍‌ ଅଭିନେତା ଦେବ ପଟେଲଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ।

ଦେବ ପଟେଲ୍‌ ମଧ୍ୟ ଏହି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଆସନ୍ତା ଏପ୍ରିଲ ୫ରେ ଫିଲ୍ମଟି ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ । ଏ ସଂପର୍କରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଶୋଭିତା କହିଛନ୍ତି, ଏହି ଆକ୍ସନ୍‌ ଥ୍ରିଲର ଫିଲ୍ମ ଲାଗି ମୁଁ ୨୦୧୬ରେ ଅଡିସନ୍‌ ଦେଇଥିଲି । ଏତେ ବର୍ଷ ପରେ ତାହା ଦର୍ଶକଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବାକୁ ଯାଉଥିବାରୁ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛି । ବିଶେଷକରି ଦେବ ପଟେଲଙ୍କ ସହ କାମ କରିବା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ମୋ କ୍ୟାରିୟର ପାଇଁ ଟର୍ଣ୍ଣିଂ ପଏଣ୍ଟ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରୁଛି ।

‘ଦ ମଙ୍କି ମ୍ୟାନ୍‌’ରେ ଦେବ-ଶୋଭିତାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ମକରନ୍ଦ ଦେଶପାଣ୍ଡେ, ସିକନ୍ଦର ଖେର୍‌, ବିପିନ୍‌ ଶର୍ମା, ଅଦିତି କାଲଙ୍କୁଟେ, ଅଶ୍ୱିନୀ କାଲସେକର ପ୍ରମୁଖଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ସୂଚନାଥାଉକି, ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ଭାରତୀୟ ପୃଷ୍ଠଭୁମିରେ ନିର୍ମିତ । ଫିଲ୍ମର ନାୟକ(ଦେବ ପଟେଲ) ପିଲାଦିନରୁ ନିଜର ମା’ଙ୍କୁ ହରାଉଛନ୍ତି । ବଡ଼ ହେବା ପରେ ସେ ନିଜ ମା’ଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଲୋକଙ୍କ ବିରୋଧରେ କିଭଳି ପ୍ରତିଶୋଧ ନେଉଛନ୍ତି ତାକୁ ଚିତ୍ରଣ କରାଯାଇଛି ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.