ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଖଣ୍ଡପଡ଼ା: ପୋଖରୀରେ ବୁଡ଼ି ପଞ୍ଚମ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ
  • ||
  • ଯଜ୍ଞର ପ୍ରସାଦ ଖାଇ ୫୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଲୋକ ଝାଡ଼ାବାନ୍ତି, ଖଲ୍ଲିକୋଟ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଶନିବାରଠୁ ପିଜି ନାମଲେଖା ଆବେଦନ, ୨୭ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ: ଜୁନ୍‌ ୨୨ରେ ଆଡମିଟ୍‌ କାର୍ଡ, ଜୁଲାଇ ୩ରୁ ୧୪ ପ୍ରବେଶିକା ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା-ନିମାପଡ଼ା ରାସ୍ତାରେ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଖୁଣ୍ଟକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର
  • ||
  • ରଥଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌...ନିର୍ମାଣସ୍ଥଳରେ ମୁଗୁର ଓ ନିହଣ ଶବ୍ଦର କମ୍ପନ, ଚାଲିଛି ତୁମ୍ବରେ ବିନ୍ଧ ଖୋଦେଇ
  • ||
  • ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ ମାରାଥନ୍‌ ପ୍ରଚାର: ଆଜି ଅଶ୍ୱିନୀ, ହେମାମାଳିନୀ ଓ ତୋମାରଙ୍କ କରିବେ ପ୍ରଚାର, ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର, ଭୂପେନ୍ଦ୍ର, ଅନୁଭବ, ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ବି ବୁଲିବେ
  • ||
  • ହରିୟାଣାରେ ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ନିଆଁ ଲାଗି ୮ ମୃତ, ୨୪ରୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଥମିବ ୫ମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାର, ସୋମବାର ୪୯ ଲୋକସଭା ଆସନରେ ଭୋଟିଂ
  • ||
  • IPL 2024: ଚିନ୍ନାସ୍ୱାମୀରେ ଆରସିବିକୁ ଭେଟିବ ସିଏସ୍‌କେ, ପ୍ଲେ-ଅଫ୍‌ ପାଇଁ ଶେଷ ସୁଯୋଗ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯ରୁ ବଢ଼ିବ ତାତିି, ୨୦ରୁ କଲବଲ କରିବ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଗ୍ରୀଷ୍ମପ୍ରବାହ: ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||

‘କେଜ୍ରିଓ୍ବାଲଙ୍କ ଘରେ ମୋତେ ମାରପିଟ୍‌ ହୋଇଛି’: ଦିଲ୍ଳୀ ପୋଲିସକୁ ଆସିଲା ସ୍ବାତୀ ମାଲିଓ୍ବାଲଙ୍କ ଫୋନ୍, ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ପହଁଞ୍ଚିଲା ଟିମ୍

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୩।୫:  ଆମ୍ ଆଦମୀ ପାର୍ଟି (ଆପ୍)ର ରାଜ୍ୟସଭା ସାଂସଦ ସ୍ବାତି ମାଲିଓ୍ବାଲ ସୋମବାର ସିଲିଭ ଲାଇନ୍ ଥାନାରେ ପହଁଞ୍ଚିଥିଲେ ଓ ଖୁବ୍ ଗମ୍ଭୀର ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ସ୍ବାତୀ ମାଲିଓ୍ବାଲ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ଦିଲ୍ଲୀ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିଓ୍ବାଲଙ୍କ ବାସଭବନରେ ତାଙ୍କ ସହ ଖରାପ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଛି। ସେ କେଜ୍ରିଓ୍ବାଲଙ୍କ ପର୍ସନାଲ ଷ୍ଟାଫ୍‌ଙ୍କ ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସର ଜଣେ ଅଧିକାରୀ  ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ପିଟିଆଇକୁ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ତେବେ ଖବର ଲେଖାଯିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପୋଲିସକୁ କୌଣସି ଲିଖିତ ସୂଚନା ମିଳିନଥିଲା।

ଅଧିକାରୀଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ, ମାଲିଓ୍ବାଲ ପିସିଆରକୁ କଲ୍‌ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ ଓ ଝଗଡାର ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ସେ କହିଛନ୍ତି, ସକାଳ ପ୍ରାୟ ୧୦ଟା ବେଳେ ଦୁଇଟି କଲ୍ ଆସିଥିଲା। ସିଭିଲ ଲାଇନ୍ସ ଥାନାର ଏକ ଟିମ୍ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବାସଭବନରେ ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ପହଁଞ୍ଚିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ, ସ୍ବାତୀ ମାଲିଓ୍ବାଲ, ଆପ୍‌ ପାର୍ଟି କିମ୍ବା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିଓ୍ବାଲଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ କୌଣସି ବୟାନ ଜାରି କରାଯାଇ ନାହିଁ। 

ବିଜେପିର କିଛି ନେତାମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଉପରେ କେଜ୍ରିଓ୍ବାଲଙ୍କୁ ଘେରାଉ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛି। ବିଜେପି ନେତା ଅମିତ ମାଲବୀୟ ଏକ୍ସରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଆପ୍‌ର ରାଜ୍ୟସଭା ସାଂସଦ ଓ ଦିଲ୍ଲୀ ମହିଳା କମିଶନର ପୂର୍ବତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ସ୍ବାତୀ ମାଲିଓ୍ବାନ ଗମ୍ଭୀର ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ଦିଲ୍ଲୀ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପିଏ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଛନ୍ତି। ଦିଲ୍ଲୀ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବାସଭବନକୁ ଫୋନ୍ କରିଥିଲେ।  ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଯେ, ଗିରଫ ପରେ ସ୍ବାତୀ ମାଲିଓ୍ବାଲ ଚୁପ୍ ଥିଲେ।  ସେତେବେଳେ ସେ ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ନଥିଲେ ଓ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଫେରିନଥିଲେ।

 

 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.