ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ୟୁପିଏସ୍‌ସି ରେଜଲ୍ଟ, ୧୮୦ ଆଇଏଏସ୍., ୨୦୦ ଏଇପିଏସ୍‌, ୩୭ ଆଇଏଫଏସ କୃତ୍ତକାର୍ଯ୍ୟ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର ଅଦାଲତ ସଂଲଗ୍ନ ଔଷଧ ଦୋକାନରେ ପଶିଲା ବାରାହା
  • ||
  • ଆକାଶରୁ ନିଆଁ ବର୍ଷା, ଦିନ ସାଢ଼େ ୧୧ଟା ସୁଦ୍ଧା ସବୁ ଉତ୍ତପ୍ତ ସହର ପାଲଟିଲା ବାଲେଶ୍ୱର
  • ||
  • ବାରିପଦା: ପୋଖରୀ ରେ ଗାଧୋଉଥିବା ବେଳେ ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଆସିଲା ବିଜେପି ଦ୍ବିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା, ୨୧ ବିଧାନସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ନା ଘୋଷଣା, ୧୪ ଆସନ ପାଇଁ ଛାଣ୍ଡିନି ଅଙ୍କ
  • ||
  • ମାଟ୍ରିକ୍‌ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀଙ୍କ ତଥ୍ୟ ସଂଶୋଧନ, ଶେଷ ସୁଯୋଗ ଆଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ରଥଯାତ୍ରା ଦ୍ୱିତୀୟ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ: ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ନବଯୌବନ ଦର୍ଶନ, ନେତ୍ରଉତ୍ସବ ଓ ଶ୍ରୀଗୁଣ୍ଡିଚା ଚାଲେଞ୍ଜ ହେବ
  • ||
  • IPL 2024: ଇଡେନ୍‌ରେ କୋଲକାତା-ରାଜସ୍ଥାନ ମୁକାବିଲା, ଶୀର୍ଷ ସ୍ଥାନ ପାଇଁ ହେବ ଲଢ଼େଇ
  • ||
  • ପବିତ୍ର ଅଶୋକାଷ୍ଟମୀ: ମହାପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀଲିଙ୍ଗରାଜଙ୍କ ରୁକୁଣା ରଥଯାତ୍ର, ମଧ୍ୟାହ୍ନ ସାଢ଼େ ୧୨ଟାରେ ପହଣ୍ଡି, ସାଢ଼େ ୩ଟାରେ ରଥ ଟଣା
  • ||
  • ଆଗକୁ ଭୟାନକ ଅଗ୍ନି ବର୍ଷା, ୪୫ ଛୁଇଁବ ତାପମାତ୍ରା: ସପ୍ତାହ ଯାଏ କମିବନି ତାତି
  • ||

ଠକେଇ ମାମଲାରେ ଅମିଷାଙ୍କ ବଢିଲା ଅଡୁଆ, ରାଞ୍ଚି ଅଦାଲତରେ ହେବେ ହାଜର

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୨/୦୨: ଜାଲିଆତି ଏବଂ ଚେକ୍ ବାଉନ୍ସ ସହ ଜଡିତ ଏକ ମାମଲାରେ ରାଞ୍ଚି ସିଭିଲ କୋର୍ଟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅମିଷା ପଟେଲ ଏବଂ ତାଙ୍କ କମ୍ପାନୀର ବ୍ୟବସାୟିକ ସହଯୋଗୀ କୁନାଲ ଗ୍ରୁମରଙ୍କୁ ଫେବୃଆରୀ ୨୭ ରେ ହାଜର ହେବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ଜୁଡିସିଆଲ୍ ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟ୍ ଡି.ଏନ୍ ଶୁକ୍ଲାଙ୍କ କୋର୍ଟରେ ସିଆରପିସିର ଧାରା ୩୧୩ ଅନୁଯାୟୀ ଉଭୟ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ରେକର୍ଡ ହେବ।

ମାମଲାଟି ୨୦୧୮ ମସିହାର। ରାଞ୍ଚି ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ଅଜୟ କୁମାର ସିଂ ଅମିଷା ପଟେଲଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ଦାୟର କରିଥିଲେ। ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ଯେ ମ୍ୟୁଜିକ୍‌ ମେକିଙ୍ଗ୍‌ ନାଁରେ ଅମିଷା ତାଙ୍କଠାରୁ ୨.୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ନେଇଥିଲେ। ଟଙ୍କା ନେବା ପରେ ମଧ୍ୟ ସେ କାମ କରିନଥିଲେ। ଏହା ସହିତ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଉପରେ ଫିଲ୍ମ 'ଦେଶୀ ମ୍ୟାଜିକ୍' ନିର୍ମାଣ ନାମରେ ଅଜୟ ସିଂଙ୍କଠାରୁ ୨.୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ଠକି ନେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ରହିଛି।

ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା ଚୁକ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ, ଯେତେବେଳେ ଜୁନ୍ ୨୦୧୮ ରେ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ୍ ହୋଇନଥିଲା, ସେତେବେଳେ ଅଜୟ ଅମିଷାଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ମାଗିଥିଲେ। ବହୁ ବିଳମ୍ବ ପରେ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୧୮ ରେ ୨.୫ କୋଟି ଏବଂ ୫୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଦୁଇଟି ଚେକ୍ ଦେଇଥିଲେ ଯାହା ବାଉନ୍ସ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ମାମଲାରେ ଅମିଷାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତି ପାଇଁ ଅନେକ ଥର ସମନ ଜାରି କରାଯାଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ କୋର୍ଟରେ ହାଜର ହୋଇନଥିଲେ। ୱାରେଣ୍ଟ ଜାରି ହେବା ପରେ ସେ ଗତ ବର୍ଷ ଜୁନ୍ ୧୯ ରେ ସିଭିଲ କୋର୍ଟରେ ସରେଣ୍ଡର୍‌ କରିଥିଲେ। ଶୁଣାଣି ପରେ କୋର୍ଟ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଜାମିନ ବଣ୍ଡରେ ଜାମିନ ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ।

  • prameyanews
  • PrameyaOdia
  • prameya
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.