ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାଣୀବିହାରରେ ପୋଲିସ ଭ୍ୟାନ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା ଗସ୍ତ, ୯ ପୋଲିସ କର୍ମୀ ଆହତ
  • ||
  • ମିଜୋରାମରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ଯୋଗୁ ଭୁଷୁଡିଲା ପଥର ଖଦାନ, ୧୦ ଶ୍ରମିକ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ, ଏକାଧିକ ଆହତ
  • ||
  • ଇଣ୍ଡିଗୋ ବିମାନରେ ବୋମା ଆତଙ୍କ,ଏମର୍ଜେନ୍ସି ଡୋର ଦେଇ ବାହାରିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ମୁମ୍ବାଇ ବିମାନବନ୍ଦର, ତାଜ ହୋଟେଲ ଉଡ଼ାଇବାକୁ ଧମକ, ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରୁ ଆସିଥିଲା କଲ୍
  • ||
  • ଉପକୂଳରେ ଜୋରଦାର ପ୍ରଚାର, ମଙ୍ଗଳବାର ବାଲେଶ୍ବରରେ କାର୍ତ୍ତିକ୍ ପାଣ୍ଡିଆନଙ୍କ ଶକ୍ତି ପ୍ରଦର୍ଶନ
  • ||
  • ଆମେରିକାରେ ଘୂର୍ଣ୍ଣିଝଡ଼ ରଚିଲା ତାଣ୍ଡବ, ୨୨ ମୃତ,ଶତାଧିକ ଆହତ, ୧୦ କୋଟି ଲୋକ ପ୍ରଭାବିତ
  • ||
  • ରଥଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌...ବୁଧବାର ରଥ ତ୍ରୟର ଚକ-ଅଖ ଡ଼େରା ନୀତି, ଚକକୁ ସୁରକ୍ଷା ଦିଏ ପନ୍ଦାରି ଚାବି
  • ||
  • କଟକ ଚାନ୍ଦବାଲି ରାସ୍ତାରେ OSRTC ବସ୍-ସ୍କୁଟି ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଆଖିବୁଜିଲେ ଜଣେ ମହିଳା
  • ||
  • ମେ’ ୩୧ ସୁଦ୍ଧା କେରଳ ଛୁଇଁବ ମୌସୁମୀ: ଦେଶରେ ଅଧିକ ବର୍ଷିବ, ଓଡ଼ିଶାରେ ନିଅଣ୍ଟିଆ ବର୍ଷା ଆକଳନ
  • ||

ଭାରତ ଏହି ଟିମ୍ ସହ ଖେଳିବ ଫାଇନାଲ ! ବ୍ରାୟନ ଲାରାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ଶୁଣି ଉଡ଼ିଯିବ ହୋଶ୍

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୮/୫ :  ଏ‌ବେ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୪ର ରୋମାଞ୍ଚ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଉପରେ ରହିଛି । କିନ୍ତୁ ଏହାପରେ ଟି -୨୦ ବିଶ୍ବକପ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯିବ । ଯାହାକୁ ନେଇ ବରିଷ୍ଠ କ୍ରିକେଟର ବ୍ରାୟନ ଲାରା ବହୁତ ବଡ଼ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ଦେଇଛନ୍ତି । ଲାରାଙ୍କ ଅନୁସାରେ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ କ୍ରମ ଉପରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଆସିବା ଆବଶ୍ୟକ । ସେହିଭଳି ସେ ଭାରତକୁ ବିଶ୍ବକପ ଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଆଶା ରଖିଛନ୍ତି । ପ୍ରକାଶ ଯେ, ଭାରତୀୟ ଟିମ୍ ୨୦୨୨ରେ ହୋଇଥିବା ଟି-୨୦ବିଶ୍ବକପର ସେମିଫାଇନାଲରେ ଇଂଲଣ୍ଡଠାରୁ ହାରି ବାହାରି ଯାଇଥିଲା। ଏଥର ଲାରା ଭାରତୀୟ ଟିମ୍‌ଠାରୁ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନର ଆଶା ରଖିଛନ୍ତି ।

ବ୍ରାୟନ ଲାରା କହିଛନ୍ତି କି, ମୋର ପରାମର୍ଶ ଏହା ରହିବ କି ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ ନମ୍ବର-୩ରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରନ୍ତୁ । ସେ ଟି-୨୦କ୍ରିକେଟର ମହାନତମ ବ୍ୟାଟରଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ । ଆପଣ ସାର ବିବ ରିଚର୍ଡସଙ୍କ ଭଳି ଖେଳାଳୀଙ୍କୁ ପଚାରିବେ ତ ସେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବେ କି ତାଙ୍କ ଭିତରେ ମଧ୍ୟମ ଅର୍ଡ଼ରରେ ବ୍ୟାଟିଂର କେତେ ଉତ୍ସାହ ରହୁଥିଲା । ମୋତେ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାରଙ୍କଠାରେ ବି ସେହି ଉତ୍ସାହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ସେ ଯେତେ ଶୀଘ୍ର ପଡ଼ିଆରେ ଓହ୍ଲାଇବେ ସେତିକି ଭଲ ରହିବ । ସେ ଓପନିଂ ବ୍ୟାଟର ନୁହନ୍ତି ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଯଦି ୧୦-୧୫ଓଭର ବ୍ୟାଟିଂ କରିପାରନ୍ତି ତ ଟିମକୁ ବିଜୟର ସ୍ଥିତିକୁ ଆଣିଦେବେ । 

ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ ସାଧାରଣତ ନମ୍ବର ୪ରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରୁଛନ୍ତି । ସେ ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭାରତ ଲାଗି ନମ୍ବର ୪ରେ ଖେଳି ୫୦ରୁ ଅଧିକ ପ୍ରତିଶତରେ ୧,୪୦୨ରନ୍ କରିଛନ୍ତି । ସେହିଭଳି ନମ୍ବର ୩ରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ସେ ୧୪ପାଳିରେ ୪୭୯ରନ୍ କରିବାରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିଛନ୍ତି ।

ବ୍ରାୟନ ଲାରା ଟି-୨୦ବିଶ୍ବକପ ୨୦୨୪ର ଫାଇନାଲିଷ୍ଟ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କରି କହିଛନ୍ତି କି, ଓ୍ବେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜକୁ ବିଶ୍ବକପରେ ଭଲ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କାରଣ ତାଙ୍କ ପାଖରେ କେତେକ ବଡ଼ ଖେଳାଳୀ ଉପସ୍ଥିତ ଅଛନ୍ତି ଯିଏ ଏକ ଟିମ୍ ରୂପରେ କାମ କରି ଟିମ୍‌କୁ ମଜବୁତ କରିଦେଇଥାନ୍ତି । ଭାରତୀୟ ଟିମର ସିଲେକ୍ଶନକୁ ନେଇ କେତେ ବି କାନ୍ଦ ହୋଇଯାଉ କିନ୍ତୁ ଟିମ୍ ଟପ ୪ରେ ପହଞ୍ଚିଯିବ । ଇଂଲଣ୍ଡର କ୍ୟାରେବିୟାଇ ପିଚରେ ଖେଳିବା ପସନ୍ଦ ଅଟେ । ମୋ ନଜରରେ ଆଫଗାନିସ୍ତାନ ଟପ-୪ରେ ପହଞ୍ଚିବା ସ୍ଥିତିରେ ରହିଛି । ଫାଇନାଲରେ ଭାରତ ଏବଂ ଓ୍ବେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ମଧ୍ୟରେ ଟକ୍କର ପୂର୍ବରୁ ହୋଇଥିବା ଭୂଲକୁ କ୍ଷତିପୂରଣ ହୋଇଯିବ । ୨୦୦୭ବିଶ୍ବକପରେ ଭାରତ ଦ୍ବିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାରେ ପହଞ୍ଚିନଥିଲା । ଯାହାର କ୍ଷତି ଆମକୁ ଭୋଗିବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା । ଆମେ ପୁଣି ଥରେ ସେହି ସ୍ଥିତିକୁ ନ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛୁ । ମୋ ଅନୁସାରେ ଭାରତ ଏବଂ ଓ୍ବେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ଫାଇନାଲରେ ଟକ୍କର ଏବଂ ଆଶା ରଖିଛି କି ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ଟିମ୍ ଜିତିବ । 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.