ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଜାତୀୟ ସ୍ତରୀୟ ଗବେଷଣା ସୁଯୋଗ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ରିସର୍ଚ୍ଚ ଫେଲୋସିପ୍‌ ପାଇଁ ୩୦୦ ଶିକ୍ଷାର୍ଥୀ ଚୟନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ମହିଳାଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତ ହୋଇଥିଲେ; ତାଲିମ ନେଇଥିଲେ ୨୪୮ ଜଣ, ଏବେ ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା ଏସ୍‌ଓପି ବ୍ୟବସ୍ଥା
  • ||
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ଥମୁନି ନିର୍ବାଚନୀ ହିଂସା, ଜଣେ ଟିଏମସି କର୍ମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା, ପୁଣି ବିଜେପି ବିରୋଧରେ ଦଳ ଆଣିଲା ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ବାଂଲାଦେଶ ମୁହାଁ ବାତ୍ୟା, ପ୍ରଭାବରେ ୪ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା ଓ ପବନ ସମ୍ଭାବନା, ୪ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଏସଆରସିଙ୍କ ଆଲର୍ଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ, ୬ ଲୋକସଭା ଓ ୪୨ ବିଧାନସଭା ଆସନରେ ଭୋଟିଂ, ୪୪୭ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ହେବ ଭାଗ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ଦେଶରେ ଷଷ୍ଠ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ, ୬ ରାଜ୍ୟ ଓ ୨ କେନ୍ଦ୍ରଶାସିତ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟ୍, ୫୮ ସଂସଦୀୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ସୃଷ୍ଟି ହେଲା ଅବପାତ: ୨୫ ରାତିରୁ ଉପକୂଳରେ ବର୍ଷା, ୨୬ରେ ଭୀଷଣ ବାତ୍ୟା ରୂପ ନେବ
  • ||

ଅଫିସରେ ପଶି ମହିଳା କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ

କଣାସ,୧୫।୫ ଅଫିସ ଭିତରେ  ମହିଳା କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ । ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ପିପିଲି ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ର ଓ ପରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି । ଗୁରୁତର ଯୁବତୀ ଜଣକ ହେଉଛନ୍ତି ସ୍ନେହପ୍ରଭା ମିଶ୍ର ।    ଓଡିଶା କୃଷି ଶିଳ୍ପ ନିଗମ ପିପିଲି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ କମ୍ପ୍ୟୁଟର କର୍ମଚାରୀ  ଭାବେ ସ୍ନେହପ୍ରଭା ମିଶ୍ର କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି  । 

ଆଜି ମଧ୍ୟାହ୍ନ ସମୟ ରେ ଆକାଉଣ୍ଟଟାଣ୍ଟ  ଓ ଯୁବତୀ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ରେ ଥିବା ବେଳେ ଅଫିସର ଅନ୍ୟ କର୍ମଚାରୀ ମାନେ ଖାଇବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ ।  ଯୁବତୀର ମୁଣ୍ଡକୁ ହାତୁଡିରେ ଆକ୍ରମଣ କରାଯାଇ ଘର ବାହାର ପଟୁ ଦିଆଯାଇ ଥିଲା । ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ କୌଣସି ସୂତ୍ରରୁ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ପହଁଚିବା ପରେ ଅଫିସ ପିଅନ ସହାୟତା ରେ ତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତର ଖାନାକୁ ନିଆଯାଇ ଥିଲା । ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପିପିଲି ପୋଲିସ ପହଁଚି ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି। 

ଆହୁରି ପଢନ୍ତୁ : ଜଗନ୍ନାଥପୁରରେ ବାଘ ଆତଙ୍କ, ଭୟରେ ଗ୍ରାମବାସୀ

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.