ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ୧୯ରେ ବିଜେଡି ବିଧାୟକ ଦଳ ବୈଠକ, ଅଧକ୍ଷତା କରିବେ ସୁପ୍ରିମୋ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ
  • ||
  • ଦାର୍ଜିଲିଂରେ ଭୟଙ୍କର ଟ୍ରେନ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ ଟ୍ରେନ୍‌କୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲ ମାଲବାହୀ ଟ୍ରେନ୍, ୮ ଯାତ୍ରୀ ମୃତ, ୨୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||
  • ନୀଳଗିରି: ରଜ ଉତ୍ସବରେ ଅଘଟଣ।ଝାଡ଼ାବାନ୍ତି ରେ ୯ ଗୁରୁତର ,୨ ଅସୁସ୍ଥ
  • ||
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ରାଜେନ୍ଦ୍ରାଭିଷେକ ନୀତି, ମଙ୍ଗଳବାର ଋକ୍ମିଣୀ ବିବାହ ଉତ୍ସବ
  • ||
  • ସରିଲା ଗ୍ରୀଷ୍ମ ଛୁଟି, କାଲିଠୁ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ: ଶିକ୍ଷକ ଆସି କରିବେ ସମସ୍ତ ବ୍ୟବସ୍ଥା
  • ||
  • ନୂଆପଡା ଲଛିପୁର ଛକରେ ଟ୍ରାକ୍ଟର୍କୁ ପିଟିଲା କାର, ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ୪ ଜୀବନ
  • ||
  • ନାକେଦମ୍‌ କଲାଣି ଭୀଷଣ ତାତି ସାଙ୍ଗକୁ ଗୁଳୁଗୁଳି: ଆଗଉନି ମୌସୁମୀ, ବର୍ଷା ଗାଏବ
  • ||

ଫ୍ରେଞ୍ଚ ଓପନ୍‌ ଗ୍ରାଣ୍ଡସ୍ଲାମ୍‌: କୋର୍ଟକୁ ଓହ୍ଲାଇବେ କାର୍ଲୋସ ଅଲ୍‌କାରାଜଙ୍କ ସମେତ ବହୁ ଷ୍ଟାର ଖେଳାଳି

ପ୍ୟାରିସ୍‌,୨୬/୦୫: ଆଜିଠୁ ହେବ ସିଜନର ଦ୍ୱିତୀୟ ଗ୍ରାଣ୍ଡସ୍ଲାମ୍‌ ଫ୍ରେଞ୍ଚ ଓପନ । ପୂର୍ବତନ ଚାମ୍ପିଅନ୍‌ କାର୍ଲୋସ ଅଲ୍‌କାରାଜଙ୍କ ସମେତ ବହୁ ତାରକା ଖେଳାଳି ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ କରିବେ । ୪ଥର ଗ୍ରାଣ୍ଡସ୍ଲାମ୍‌ ଚାମ୍ପିଅନ୍‌ ନାଓମି ଓସାକା ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଖେଳିବେ । ସେ ଲୁସିଆ ବ୍ରୋଞ୍ଜେଟିଙ୍କୁ ଭେଟିବେ । ଅନ୍ୟ ଟପ୍‌ ସିଡେଡ ଖେଳାଳିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନବମ ସିଡ୍‌ ଜେଲେନା ଓଷ୍ଟାପେଙ୍କୋ ଫ୍ରାନ୍ସର ଜାକଲିନ ଖ୍ରୀଷ୍ଟିଆନଙ୍କୁ ଭେଟୁଥିବାବେଳେ ବାର୍ବରା କ୍ରେସିକୋଭା ସ୍ୱିଜରଲାଣ୍ଡର ଭିକ୍ଟୋରିଜା ଗୋଲୁବିକଙ୍କୁ ସାମ୍ନା କରିବେ । କ୍ରେସିକୋଭା ୨୦୨୧ରେ ଚାମ୍ପିଅନ୍‌  ଆଖ୍ୟା ଅର୍ଜନ କରିଥିଲେ ।

ଚଳିତ ସିଜନରେ କ୍ରେସିକୋଭା ମାତ୍ର ୩ଟି ମ୍ୟାଚ୍‌ ଖେଳିଛନ୍ତି । ପିଠି ଯନ୍ତ୍ରଣା ଯୋଗୁଁ ସେ ଅନେକ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ଖେଳିପାରି ନଥିଲେ । ମାତ୍ର ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଫିଟ୍‌ ଅଛନ୍ତି ଟାଇଟଲ  ଦାବିଦାର ରୂପେ ଗଣା ହେଉଛନ୍ତି । ସେହିପରି  ଓଷ୍ଟାପେଙ୍କୋ ୨୦୧୭ରେ ଫ୍ରେଞ୍ଚ ଓପନ ଚାମ୍ପିଅନ୍‌ ହୋଇଥିଲେ ।  କ୍ଲେ କୋର୍ଟରେ ସେ ସର୍ବଦା  ଚମକପ୍ରଦ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି । ପୁରୁଷ ବର୍ଗରେ ତୃତୀୟ ସିଡ୍‌  ଅଲକାରାଜ ରବିବାର ଜେଜେ ଉଲ୍ଫଙ୍କୁ ଭେଟିବେ । ଗତ ବର୍ଷ ସେ ଜୋକୋଭିକଙ୍କ  ଠାରୁ ପରାଜିତ ହୋଇ ଟାଇଟଲ ଦୌଡ଼ରୁ  ବାଦ ପଡ଼ିଥିଲେ । ମାତ୍ର ଏଥର କ୍ଲେ କୋର୍ଟରେ ଚମକ ଦେଖାଇବାକୁ ସେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିଛନ୍ତି ।  

ସେହିପରି ଦୁଇ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଭେଟେରାନ ଷ୍ଟାନିସ୍ଲାସ  ୱାରିଙ୍କା ଓ ଆଣ୍ଡି ମରେ ରବିବାର ସାମ୍ନା  ସାମ୍ନି ହେବେ । ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଷଷ୍ଠ  ସିଡ୍‌ ଆନ୍ଦ୍ରେ ରୁବଲେଭ ପ୍ରଥମ ରାଉଣ୍ଡ୍‌ରେ  ଟାରୋ ଡାନିଏଲଙ୍କୁ ଭେଟୁଥିବାବେଳେ  ଅଷ୍ଟମ ସିଡ୍‌ ହ୍ୟୁବର୍ଟ ହର୍କାଜ ଜାପାନର  ସିନ୍ତାରୋ ମୋଚିଜୁକିଙ୍କୁ ସାମ୍ନା କରିବେ ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.