ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଓଡ଼ିଶାର ପ୍ରଥମ ହସ୍ପିଟାଲ: ସମ୍‌ ଅଲ୍ଟିମେଟ୍‌ ମେଡିକେୟାରକୁ ଜେସିଆଇ ପ୍ରାଇମ୍‌ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍‌
  • ||
  • ଆହୁରି ଜଳିବ ଓଡ଼ିଶା, ମେ’ ୪ ଯାଏଁ ନିସ୍ତାର ଆଶା କମ୍‌': ଆଜିଠାରୁ ଭୀଷଣ ତାତି ମାଡ଼,୧୯ ଜିଲ୍ଲାକୁ ଆଲର୍ଟ ଜାରି
  • ||

ୟୁପିର କାନପୁରରେ ଭୟଙ୍କର ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୩ ଛାତ୍ର ମୃତ, ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇ ଖାଇକୁ ଖସିଲା ବସ୍...

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ୟୁପିର କାନପୁରରେ ଏକ ଭୟଙ୍କର ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇଛି । ଏଠାରେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଆସୁଥିବା ଏକ ରୋଡୱେଜ୍ ବସ୍ ସାଇକେଲରେ ଯାଉଥିବା ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଧକ୍କା ଦେଇଛି । ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ସାଇକେଲରେ ଯାଉଥିବା ତିନି ଜଣ ଛାତ୍ର ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି । ଆଉ ଏହା ପରେ ବସ୍ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ବାହାରକୁ ଯାଇ ଏକ ଖାଇ ଭିତରକୁ ଖସି ପଡିଛି । ବସ୍‌ରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ଯାତ୍ରୀ ମାନେ ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତି ଯାଇଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ସୂଚନା ପାଇ ଆହତ ମାନଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରୁଛି । 

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ,ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ କାନପୁର ଘାଟମପୁରର ପାଟରାରେ ଦ୍ରୁତଗାମୀ ବସ୍‌ଟି ସାଇକେଲ ଆରୋହୀ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା । ଏହା ପରେ ବସ୍ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ବାହାରକୁ ଯାଇ ଖାଇରେ ଖସିପଡିଥିଲା । ବସ୍‌ରେ ଥିବା ଯାତ୍ରୀମାନେ ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତି ଯାଇଥିବାବେଳେ ଏହି ତିନିଜଣ ଛାତ୍ର ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି । 

ଏହି ତିନିଜଣ ଘାଟମପୁର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର କୁନୱରପୁର ବାସିନ୍ଦା ଦୀପକ ତିୱାରୀ, ଅଙ୍କୁଷ ପ୍ରଜାପତି, ମନୀଷ କୁମାର ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ଏହି ତିନିଜଣ ପଲିଟେକନିକ୍ ଛାତ୍ର ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି ।

 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.