ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ପୁରୀ: ନବଦିନାତ୍ମକ ଯାତ୍ରା ସାରି ବାହୁଡିବେ ନୀଳାଦ୍ରିନାଥ, ବାହୁଡ଼ାଦିଅଁଙ୍କ ପହଣ୍ଡି ବିଜେ
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ଼: ପ୍ରେମ କଳିକୁ ନେଇ ଡବଲ ମର୍ଡର, ପ୍ରେମିକା ଓ ତାର ସହପାଠୀକୁ ଛୁରୀ ଭୁସି ହତ୍ୟା କଲା ଡ୍ରାଇଭର୍ ପ୍ରେମିକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: କଳାଭୂମି ନିକଟରେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ଉପରେ ମାଡିଗଲା ବାଲି ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍‌, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ୱିମ୍ବଲଡନ ଟାଇଟଲ ଲଢ଼େଇ: ଭେଟେରାନ ଜୋକୋଭିକଙ୍କୁ ହରାଇ କାର୍ଲୋସ ଅଲକାରାଜ ଚାମ୍ପିଅନ୍
  • ||
  • ସୋମବାରଠୁ ସିବିଏସ୍‌ଇ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟାରୀ ପରୀକ୍ଷା, ଉଭୟ ଦଶମ ଓ ଦ୍ୱାଦଶ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଦେବେ ଏକ୍ସଜାମ୍
  • ||
  • ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ସୃଷ୍ଟି ହେଲା ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ: ଆଜି ଦକ୍ଷିଣ- ଉତ୍ତର ଓଡ଼ିଶାରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଜନ୍ମବେଦିରୁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରକୁ ବାହୁଡିବେ ଚତୁର୍ଦ୍ଧାମୂର୍ତ୍ତି: ୧୨ଟାରେ ପହଣ୍ଡି, ୪ଟାରେ ରଥ ଟଣା
  • ||

ଆଇସିସି ପକ୍ଷରୁ ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ବିଶ୍ୱକପ୍‌ର ‘ଟିମ୍‌ ଅଫ୍‌ ଦ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ’ ଘୋଷଣା: ଏକାଦଶରେ ୬ ଭାରତୀୟ, ସ୍ଥାନ ପାଇଲେନି କୋହଲି

ଦୁବାଇ,୦୨/୦୭: ଆଇସିସି ପକ୍ଷରୁ ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ବିଶ୍ୱକପ୍‌ର ‘ଟିମ୍‌ ଅଫ୍‌ ଦ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ’ ବା ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଏକାଦଶ ଘୋଷଣା ହୋଇଛି । ଏଥିରେ ଚାମ୍ପିଅନ୍‌  ଭାରତୀୟ ଦଳର ୬ଜଣ ଖେଳାଳି ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି ।  ସେମାନେ ହେଲେ ରୋହିତ ଶର୍ମା, ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର  ଯାଦବ, ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା, ଅକ୍ଷର ପଟେଲ, ଯଶପ୍ରୀତ ବୁମରା, ଅର୍ଶଦୀପ ସିଂ । ଅନ୍ୟ ପଟରେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା  ବିପକ୍ଷ ଫାଇନାଲ୍‌ରେ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକୀୟ ଇନିଂସ୍‌ ଖେଳି ଦଳ ବିଜୟରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଥିବା  ଷ୍ଟାର୍‌ ବ୍ୟାଟର ବିରାଟ କୋହଲି ଏହି ଦଳରେ ସ୍ଥାନ  ପାଇ ନାହାନ୍ତି । ସେହିପରି ଆଫଗାନିସ୍ତାନରୁ ୩ଜଣ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଓ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍‌ରୁ ଜଣେ ଲେଖାଏଁ  ଖେଳାଳି ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି । ରନର୍ସ ଅପ୍‌ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଦଳର ପେସ୍‌ ବୋଲର ଆନରିଜ ନର୍ଜ ଦ୍ୱାଦଶ  ଖେଳାଳି ଭାବେ ଏହି ଦଳରେ ସାମିଲ ରହିଛନ୍ତି । 




ବିଶ୍ୱକପ୍‌ରେ ରୋହିତ ୧୫୬.୭ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍‌ ରେଟ୍‌ରେ ମୋଟ ୨୫୭ରନ୍‌ କରିବା ସହ ଦ୍ୱିତୀୟ  ସର୍ବାଧିକ ରନ୍‌ ହାସଲକାରୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଥିଲେ ।  ଫାଷ୍ଟ୍‌ ବୋଲର ବୁମରା ୧୫ଟି ୱିକେଟ୍‌ ନେଇ ପ୍ଲେୟାର  ଅଫ୍‌ ଦ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ବିବେଚିତ ହୋଇଥିଲେ । 

ଦଳ: ରୋହିତ ଶର୍ମା, ରହମନୁଲ୍ଲା ଗୁରବାଜ, ନିକୋଲାସ୍‌  ପୂରନ, ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ, ମାର୍କସ ଷ୍ଟଇନିସ୍‌, ହାର୍ଦ୍ଦିକ  ପାଣ୍ଡ୍ୟା, ଅକ୍ଷର ପଟେଲ, ରସିଦ ଖାନ, ଯଶପ୍ରୀତ ବୁମରା,  ଅର୍ଶଦୀପ ସିଂହ, ଫଜଲହକ୍‌ ଫାରୁକି, ଆନରିଜ ନର୍ଜ ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.