ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟ ବଜେଟ୍ ଉପସ୍ଥାପିତ, ଧାନ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ୩୧ ଶହ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ୨୬ରେ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ ଉଦ୍‌ଘାଟନୀ ଉତ୍ସବ: ଅଷ୍ଟ୍ରେର୍ଲିଜ ପୋଲରୁ ଆରମ୍ଭ, ଆଇଫିଲ୍‌ ଟାୱାରରେ ଶେଷ
  • ||
  • ମୋହନ ସରକାରଙ୍କ ପ୍ରଥମ ବଜେଟ୍, ୨୦୨୪-୨୫ ପାଇଁ ଆସିବ ପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍ଗ ବଜେଟ୍ ଅପରାହ୍ନ ୫ଟା ଉପସ୍ଥାପନ
  • ||
  • ଆସନ୍ତା ୨୭ରେ ଲଘୁଚାପ, ୨୯ ଯାଏ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା: ଆଜି ତିନି ଜିଲ୍ଲାକୁ ଆଲର୍ଟ ଜାରି
  • ||

କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଛଟେଇ ମାମଲା , ପେଟିଏମ୍‌ର ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟକୁ ଲେବର କମିଶନର ଦେଲେ ସମନ

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ : ବେଙ୍ଗାଲୁରୁର ରିଜନାଲ ଲେବର କମିଶନର ପେଟିଏମ୍‌ର ପ୍ୟାରେଣ୍ଟ କମ୍ପାନୀ ୱାନ୍‌ ୯୭ କମ୍ୟୁନିକେସନକୁ ଜାରି କରିଛନ୍ତି ସମନ। ଏହି ସମନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟତାପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ବାହାର କରିବା ମାମଲାରେ ଦିଆ ଯାଇଛି। 

ମନିକଣ୍ଟ୍ରୋଲ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଖବର ଦେଇଥିଲା କି, କମ୍ପାନୀ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିଥିବା ଏମ୍ପଲୟିଜ୍‌ ଲେବର ଆଣ୍ଡ ଏମ୍ପୟମେଣ୍ଟରେ ଅନେକ ଅଭିଯୋଗ ରୁଜୁ କରିଥିଲେ ଏବଂ କମ୍ପାନୀ ଉପରେ ଆଇନର ଉଲ୍ଲଂଘନ କରି ଜବରଦସ୍ତ ଷ୍ଟାଫ୍‌ଙ୍କୁ ବାହାର କରିବାର ଅଭିଯୋଗ ଲଗାଯାଇ ଥିଲେ। ଏହି ନୋଟିସ୍‌  ମିନିଷ୍ଟ୍ରୀ ଅଫ୍‌ ଲେବର ଆଣ୍ଡ ଏମ୍ପ୍ଲୟମେଣ୍ଟପ ଡେପୁଟୀ ଚିଫ୍‌ ଲେବର କମିଶନର (ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ)ର ରିଜନାଲ ଲେବର କମିଶନର (ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ) ପକ୍ଷରୁ ଜାରି କରାଯାଇଛି। 

ନୋଟିସ୍ ମୁତାବିକ , ପେଟିଏମ୍‌ର ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ ଓ ଅଭିଯୋଗକାରୀଙ୍କୁ ସବୁ ଜରୁରୀ ରେକର୍ଡ ସହ ଲେବର ଡିପାର୍ଟମେଣ୍ଟର ଅଫିସ୍‌ରେ ହାଜର ହେବାକୁ କୁହାଯାଇଛି। 

ଉକ୍ତ ମାମଲାରେ ପେଟିଏମ୍‌ର ପ୍ରବକ୍ତା କହିଛନ୍ତି , ଆମେ ନିଜର ସବୁ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଯୋଗଦାନର ପ୍ରମୁଖତାକୁ ଅନୁଭବ କରିଛୁ ଏବଂ ତାଙ୍କର ସମର୍ପଣର ସମ୍ମାନ କରୁଛୁ। କିଛି କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ମୁକ୍ତ କରିବାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ମୁସ୍କିଲ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ଏହା ସମସ୍ତ ଉପଲବ୍ଧ ବିକଳ୍ପ ଉପରେ ବିଚାର ବିମର୍ଶ କରିବା ପରେ ହିଁ କରାଯାଇଛି। 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.